GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

2008 rok piszczie

01.01.2008
00:27
smile
[1]

kaczuś96 [ Legionista ]

2008 rok piszczie

PISZCZIE CO CHCECIE ROBIĆ W NOWYM ROKU

01.01.2008
00:38
smile
[2]

Macco™ [ CFC ]

zbanowac cię jak tylko pojawi się taka możliwość

01.01.2008
00:40
[3]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Pić...

01.01.2008
00:50
smile
[4]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

1. Podrywać panny
2. Śmigać rowerem
3. Czasem golnąć
4. Pojechać na wakacjach na obóz
5. Być jeszcze fajniejszym
6. SPAĆ ;d

01.01.2008
00:59
[5]

Gordon2000 [ Pretorianin ]

W końcu zacząć żyć pełnią życia.

01.01.2008
02:13
[6]

Qumen [ Pretorianin ]

Grac.. uprawiac .. no ten teges :P

01.01.2008
02:26
[7]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Narazie to mi się tylko rzygac chce...

01.01.2008
02:31
[8]

kuba553666 [ Pretorianin ]

zmienić się na jeszcze lepszego :P

01.01.2008
02:33
[9]

Szczepan19920502 [ Pretorianin ]

zabić się

01.01.2008
02:35
[10]

Mazio [ Mr Offtopic ]

zmienić się w psa bzykającego rybę piłę na środku płotu w oceanie na Europie pod lodem ogólnie dostępnym - nie

01.01.2008
02:37
[11]

boskijaro [ Senator ]

Ee przede wszystkim to jutro jakos pojsc do szkoly :D na imprezie było całkiem konkretnie (4 osoby miały zgony, jedną trzeba było rozebrać i pod prysznic wrzucić o.0 )

01.01.2008
02:46
[12]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

żeby nie było gorzej niż w tym i żeby pewne zeczy staniały ....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.