
kaczuś96 [ Legionista ]
2008 rok piszczie
PISZCZIE CO CHCECIE ROBIĆ W NOWYM ROKU

Macco™ [ CFC ]
zbanowac cię jak tylko pojawi się taka możliwość
_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
Pić...

endrju771 [ Teleinformatyk ]
1. Podrywać panny
2. Śmigać rowerem
3. Czasem golnąć
4. Pojechać na wakacjach na obóz
5. Być jeszcze fajniejszym
6. SPAĆ ;d
Gordon2000 [ Pretorianin ]
W końcu zacząć żyć pełnią życia.
Qumen [ Pretorianin ]
Grac.. uprawiac .. no ten teges :P
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Narazie to mi się tylko rzygac chce...
kuba553666 [ Pretorianin ]
zmienić się na jeszcze lepszego :P
Szczepan19920502 [ Pretorianin ]
zabić się
Mazio [ Mr Offtopic ]
zmienić się w psa bzykającego rybę piłę na środku płotu w oceanie na Europie pod lodem ogólnie dostępnym - nie
boskijaro [ Senator ]
Ee przede wszystkim to jutro jakos pojsc do szkoly :D na imprezie było całkiem konkretnie (4 osoby miały zgony, jedną trzeba było rozebrać i pod prysznic wrzucić o.0 )
Zupsky z Bree [ Konsul ]
żeby nie było gorzej niż w tym i żeby pewne zeczy staniały ....