pooh_5 [ Rawr ]
usa is still in the past !!!!
2008 FTW HNY !!!!!
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
dobra to co ? teraz świętujemy nowy rok w londynie ? w samoloty !
Devil_Son [ Sponge! ]
Może mi ktoś powiedzieć, przez ile czasu Ameryka będzie sie znajdowała w innej czasoprzestrzeni?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
btw fajnie tak mieć swój odrzutowiec i co godzinę świętować znowu ...