GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podłączenie TV do PC

31.12.2007
23:02
[1]

gucio103 [ Centurion ]

Podłączenie TV do PC

SIema mam problem po podłączeniu PC do TV widać tylko tapete pulpitu(nie widać nawet ikon).
Wyczytałem że trzeba w programie SubEdit ustawić tryb teatralny jednak nie mogę go znaleźć.Gdzie mogę go znaleźć?gdybym miał jakieś inne problemy z tym odezwe się na 100%.pozdrawiam

31.12.2007
23:08
smile
[2]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

A co chcesz uzyskać?
Oglądać programy z TV na kompie, czy oglądać filmy z PC na telewizorze?

31.12.2007
23:10
[3]

gucio103 [ Centurion ]

Chce oglądać filmy z PC na TV

31.12.2007
23:10
[4]

minius [ Senator ]

Siema

Miałem podobny problem, na szczęście już za sobą.
Domyślam, się, że chodzi o telewizor panoramiczny z wejściem HDTV?
Bo nic nie piszesz o szczegółach. Ogólnie piszesz tak jakby to był konkurs "zgadnijcie jaki mam telewizor, jak podłączyłem do niego komputer?"

31.12.2007
23:13
[5]

gucio103 [ Centurion ]

Podłączyłem S-video->S-video.mój TV to zwykły samsung panoramiczny bez wejścia HDTV.pozdrawiam

31.12.2007
23:16
[6]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Musisz mieć kabel S-Video (SVHS), a karta graficzna (bądź płyta główna) musi mieć wyjście TV-Out tez dla kabla SVideo.
W ustawieniach grafiki wybierasz opcje "klonowania obrazu" i tyle.

gucio >>>No to skoro kabel już masz, to teraz w zaawansowanych opcjach karty graficznej poszukaj opcji kolonowania obrazu i po sprawie. :)

31.12.2007
23:19
[7]

gucio103 [ Centurion ]

ale nie wiem gdzie mogę znaleźć tą opcje mam laptopa z jakąś kartą graf.intela.

31.12.2007
23:21
smile
[8]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ustawienia ekranu > zaawansowane i gdzieś musi być taka opcja skoro laptop ma wyjście TV-Out.

31.12.2007
23:52
[9]

gucio103 [ Centurion ]

Już jest obraz ok ale nie ma dźwięku(jest tylko z laptopa TV się nie odzywa) co zrobić?

01.01.2008
02:17
[10]

minius [ Senator ]

Zajebiście.
A Ty żeś oczywiście myślał, że kablem S-Video pójdzie równieź dźwięk?
W nazwie masz jak wół s-Video, a nie S-Audio.

Poprostu musisz dołączyć do wyjścia dźwiękowego kolejny kabelek, podłączasz go do wyjścia zielonego wtyczką minijack stereo (tylko nie pytaj się co to minijack stereo, bo od tego masz internet by sobie sprawdzić samemu w Google).

A w telewizorze, to już zależy od wejścia dźwięku (polecam zajrzeć do instrukcji :-P, to nie boli ).

01.01.2008
02:47
smile
[11]

A_wildwolf_A [ Pretorianin ]

"SIema mam problem po podłączeniu PC do TV widać tylko tapete pulpitu(nie widać nawet ikon). "
najwyrażniej włączył się tryb "rozszerzenia" monitora (szczerze 100 razy wole ten tryb od klona gdyz moge ogladac film na tv i jednocześnie przegladać strony na kompie)
by oglądać film na tv należy przeciągnąć playera na tv i zmaksymalizować go

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.