
SiR RoBiSh [ Legionista ]
Save'y
czy ktoś może dać save'y z transformers: the game na ten wątek??
(Ale wiecie 100%)
zaklinowałem sie:
Autoboty:
map: the last stand
destroy Brawl
Deceptykony:
map: city of the mahines
destroy Ironhide
jak by szlo to pls
z góry thx

SiR RoBiSh [ Legionista ]
plx piszcie.
10 rzaz to sprawdzam i nic
możecie może napisać tego posta?!?!
czekam!!