GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Medieval 2 - Pytanie

31.12.2007
20:05
[1]

tercio [ Centurion ]

Medieval 2 - Pytanie

Siemka mam mały prblem bo gra w Medieval 2 total war i niewiem jak przepłynąc armią przez morze wiecie może jak to zrobić ?

31.12.2007
21:40
[2]

tercio [ Centurion ]

UP nikt nie wie

31.12.2007
21:47
[3]

JanP_ [ Pretorianin ]

Musisz w mieśćie kupić jakiś statek poczekać aż się wyprodukuje, przemieścić armię w ten statek i później sterujesz statkiem gdzie chcerz wyładować ludzi. Uważaj na inne statki bo jak ci zniszczą flotę to całe wojo ginie :(

31.12.2007
21:49
[4]

JanP_ [ Pretorianin ]

Albo jak masz jakiegoś ważniejszego bohatera to możesz wynająć statek ale musisz stać blisko morza i miasta gdzie jest możliwość produkowania statków.

31.12.2007
21:58
[5]

mjuzik96 [ Konsul ]

Przedtem musisz wybudować port.

01.01.2008
00:35
smile
[6]

tercio [ Centurion ]

tylko jest mały problem nie wiem jak wsadzić te wojo do tego statku statków mam dużo ale niewiem jak tam wsadzić te wojo :(

01.01.2008
00:39
[7]

JanP_ [ Pretorianin ]

Klikasz na tego bohatera a później prawym klawiszem na statek i oni tam włażą

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.