
Ekologok [ Pretorianin ]
THE SIMS 2 - Pytanie
Witam mam 1 pytanie
1.W simsach 2 mozna mieć dzieci ale na ps 2 nie czemu
2.Jak uaktywnic Gnoma zapauzować gre przyciskiem R 2 czy wcisnąc start??
Pawel_13 [ Pretorianin ]
No to Ci wyszło JEDNO pytanie xD
1.Widocznie na PS2 nie dali takiej funkcji.
2.Jakiego Gnoma, a skoro sie pytasz czy zapauzować gre R2, czy STARTEM to spróbuj i tym i tym i się przekonasz