GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

THE SIMS 2 - Pytanie

31.12.2007
19:57
smile
[1]

Ekologok [ Pretorianin ]

THE SIMS 2 - Pytanie

Witam mam 1 pytanie
1.W simsach 2 mozna mieć dzieci ale na ps 2 nie czemu
2.Jak uaktywnic Gnoma zapauzować gre przyciskiem R 2 czy wcisnąc start??

01.01.2008
14:43
[2]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

No to Ci wyszło JEDNO pytanie xD

1.Widocznie na PS2 nie dali takiej funkcji.
2.Jakiego Gnoma, a skoro sie pytasz czy zapauzować gre R2, czy STARTEM to spróbuj i tym i tym i się przekonasz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.