GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vodka Bols Opinie

31.12.2007
17:21
smile
[1]

soXik [ Pretorianin ]

Vodka Bols Opinie

Witam wiec sprawilem se tego shita 0.7 poniewaz nie bylo wyborowe ja nigdy nie pilem bolsa i chcialem sie dowiedziec odnosnie jej czy to dobre czy nie .. ?

Heheh ja only wyborowa ale lipa w sklepie widac ludzie tez sie nie zle beda dzisiaj bawic :D No to milej imprrrezy zycze ziomus :)


ehehe Tomal to ja za swoja dałem tyle samo :D

31.12.2007
17:23
smile
[2]

Loon [ Panicz ]

Ja tam do niej nic nie mam, ale na forum z tego co widziałem nie jest zbyt popularna :).
Ja dziś testuję Smirnoffa, jeszcze nie miałem okazji pić, aż wstyd się przyznać ;).

31.12.2007
17:24
[3]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Według mnie jedna z lepszych w średniej granicy cenowej. Albo pije Bolsa albo Finlandię.

31.12.2007
17:24
smile
[4]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Mi akurat ta wódka nie smakuje. Ja dzisiaj za to zrobiłem z kumplem dobry interes. Kupiliśmy 0,7 Soplicy + 2 kieliszki (taka promocja). Zgadnijcie za ile??

spoiler start
25 zeta
spoiler stop

31.12.2007
17:27
[5]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Tomal_P --> tylko kielonki fajne bo zwykla polowka soplicy to 16.99 :)

u mnie dziś Palace Vodka :)

31.12.2007
17:27
[6]

TeadyBeeR [ Legend ]

Heh, tez przewaznie delektuje sie smakiem Wyborowej. :)
A co do Bolsa, to niestety nie jest najlepszy.

A dzisiejszy wieczor u mnie sponsoruje Finlandia Limon.

Wesolego wieczoru.

31.12.2007
17:28
[7]

Karl_o [ maniaC ]

W sumie to nie wiem, ale dzisiaj bede pil Bolsa wiec moze jutro Ci opisze wrazenia :)

31.12.2007
17:29
smile
[8]

soXik [ Pretorianin ]

Tez chetnie ci opisze moje wrazenia ale niestety nie wiem czy bede w stanie dosiadac do kompa :D


edit; Ja juz nie wiem chyba w calej polsce zabraklo wyborowej ;( :P

31.12.2007
17:29
[9]

Huntelaar [ HONDA ]

A dzisiejszy wieczór u mnie sponsoruje ,,Polonez" oraz ,,Pan Tadeusz"

31.12.2007
17:30
[10]

tomazzi [ Episode: 3 ]

Jak dla mnie Bols kiepski. Ja na dziś kupiłem 0.7 gorzkiej żołądkowej miętowej + sok gratis :D Ty zapłaciłeś 25, ja niecałe 27 a mam lepszą wódkę (moim zdaniem) i litrowy sok :P

31.12.2007
17:30
[11]

Arxel [ Legend ]

e tam, ja spadłem niżej...
Dzisiaj absolwent bo wyborowej nie było :(

31.12.2007
17:30
[12]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Ja też dzisiaj będe testował Bolsa. Jutro pod wieczór zdam szczegółową realcje. O ile do wieczora się pozbieram;)

Loon---> Smirnoff jest najlepszy (z tych co piłem). Spokojnie wchodzi bez popijania, więc można zaoszczędzić na zbędnych napojach;)

A pił ktoś Krajową?? Kupiliśmy troche tego. Będziemy to pić jak Bols się skończy, więc smak nie będzie grał już różnicy.

31.12.2007
17:31
smile
[13]

Leon86 [ PREDATOR ]

Nie mam nic do niej, woda jest ok;)

31.12.2007
17:33
[14]

GROM Giwera [ One Shot ]

co do bolsa - dziwie się, że przy takiej cenie ktoś to kupuje.

Na wieczór wyborowa czysta i sobieski żurawinowa ; )

31.12.2007
17:35
[15]

malyb89 [ Oruma ]

a mnie wszystko jedno, z tyc hznanych nie pilem tylko wyborowej, ale dzisiaj stestuje, i bolsika, soXik wpadnie

31.12.2007
17:38
[16]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Dlaczego kategoria ogłoszenia? Wątek mi zaginoł i tutaj go dopiero znalazłem.

31.12.2007
17:41
[17]

soXik [ Pretorianin ]

Nie wiem dalem kategorie poza grami i mnie przenioslo do tego ;| a tak z innej beczki promilus dobry nick ;D

31.12.2007
17:48
[18]

War [ War never changes ]

Jak na tą cenę (dwadzieścia-kilka złotych) to bardzo dobra. To chyba wódka, którą piję najczęściej. Niemniej jednak, na Sylwestra polecałbym coś lepszego, tj. Finlandię lub Absoluta, w ostatatczności Smirnoffa ;-)

A na mnie czeka już tequila. Niestety, na Sierrę nie mogłem sobie dziś pozwolić (65 zł), mam nadzieję, że Don C... (cholera, zapomniałem jak mu szło :P) za 45 zł da radę. ;)

31.12.2007
17:52
smile
[19]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Bols dla mnie odpada. Po prostu mi nie wchodzi, po szocie wali po mózgu prądem tak ze trudno nie zrobić grymasu na twarzy...

Za to Maximus i Wyborowa - miodzio! :)

P.S
Dzisiaj kupiłem 1 litr Wyborowej za 34.99 zł w Selgrosie :)) Dobra cena, dobra wódka :)

31.12.2007
17:53
[20]

gromusek [ Street View ]

bols syf

31.12.2007
17:54
[21]

Sudzione [ The Legacy ]

Bols nie jest taki zły, z drugiej strony raz kupiłem podrobionego i od tego czasu go unikam.

Ostatnio pijam tylko Gorbatschowa ( czy jak tam się go pisze ), moim zdaniem wódka klasy Finlandii a i trochę tańsza. 0,5 w makro ~22 zł

31.12.2007
18:03
[22]

blood [ Killing Is My Business ]

Tylko i wyłącznie Sobiech!

31.12.2007
18:08
[23]

malyb89 [ Oruma ]

kamikaze ->-> ja teżkupiłem 1l wyborowej, ale wczoraj i też za 34.99 :) i to w LIDLu !

31.12.2007
18:11
[24]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

lepsza of finlandii, ale ogolnie na cieplo lepiej nie ruszac

31.12.2007
18:12
smile
[25]

Arczens [ Legend ]

Po Bolsie peka bania, a dzis tylko Hortica :)

31.12.2007
18:56
[26]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]

Nie lubie, juz lepsza i duzo tansza Starogardzka.

Ja dzis uracze sie Luksusowa :)

31.12.2007
19:02
[27]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Bols, bez rewelacji, ale da się wypić

Dzisiaj, pan Vladimir Smirnoff

31.12.2007
19:03
[28]

Szczeblo [ Konsul ]

Bols>Niagara>Polska>Starogardzka>Soplica(...)>Finlandia(...)

01.01.2008
13:26
smile
[29]

malyb89 [ Oruma ]

soXik wpadł z tym bolsem i powiem Wam że nadal nie czuje różnicy jaką wóde pije, no może po Absolwencie wiadomo :)

01.01.2008
13:27
[30]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

Bols ssie xD najgorsza wódka jaką kiedykolwiek piłem ;) ciężko wchodzi ^^

01.01.2008
13:27
smile
[31]

soXik [ Pretorianin ]

Jedyne co ja czuje to jak m jest nie dobrze po wczorajszej impres ce :D

01.01.2008
14:40
smile
[32]

Loon [ Panicz ]

No i Smirnoff faktycznie zawalisty, natomiast Maximus dołącza do zaszczytnego grona kwasów obok polnish vodki i balsamu pomorskiego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.