
soXik [ Pretorianin ]
Vodka Bols Opinie
Witam wiec sprawilem se tego shita 0.7 poniewaz nie bylo wyborowe ja nigdy nie pilem bolsa i chcialem sie dowiedziec odnosnie jej czy to dobre czy nie .. ?
Heheh ja only wyborowa ale lipa w sklepie widac ludzie tez sie nie zle beda dzisiaj bawic :D No to milej imprrrezy zycze ziomus :)
ehehe Tomal to ja za swoja dałem tyle samo :D

Loon [ Panicz ]
Ja tam do niej nic nie mam, ale na forum z tego co widziałem nie jest zbyt popularna :).
Ja dziś testuję Smirnoffa, jeszcze nie miałem okazji pić, aż wstyd się przyznać ;).
HumanGhost [ Generaďż˝ ]
Według mnie jedna z lepszych w średniej granicy cenowej. Albo pije Bolsa albo Finlandię.

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Mi akurat ta wódka nie smakuje. Ja dzisiaj za to zrobiłem z kumplem dobry interes. Kupiliśmy 0,7 Soplicy + 2 kieliszki (taka promocja). Zgadnijcie za ile??
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Tomal_P --> tylko kielonki fajne bo zwykla polowka soplicy to 16.99 :)
u mnie dziś Palace Vodka :)
TeadyBeeR [ Legend ]
Heh, tez przewaznie delektuje sie smakiem Wyborowej. :)
A co do Bolsa, to niestety nie jest najlepszy.
A dzisiejszy wieczor u mnie sponsoruje Finlandia Limon.
Wesolego wieczoru.
Karl_o [ maniaC ]
W sumie to nie wiem, ale dzisiaj bede pil Bolsa wiec moze jutro Ci opisze wrazenia :)

soXik [ Pretorianin ]
Tez chetnie ci opisze moje wrazenia ale niestety nie wiem czy bede w stanie dosiadac do kompa :D
edit; Ja juz nie wiem chyba w calej polsce zabraklo wyborowej ;( :P
Huntelaar [ HONDA ]
A dzisiejszy wieczór u mnie sponsoruje ,,Polonez" oraz ,,Pan Tadeusz"
tomazzi [ Episode: 3 ]
Jak dla mnie Bols kiepski. Ja na dziś kupiłem 0.7 gorzkiej żołądkowej miętowej + sok gratis :D Ty zapłaciłeś 25, ja niecałe 27 a mam lepszą wódkę (moim zdaniem) i litrowy sok :P
Arxel [ Legend ]
e tam, ja spadłem niżej...
Dzisiaj absolwent bo wyborowej nie było :(
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Ja też dzisiaj będe testował Bolsa. Jutro pod wieczór zdam szczegółową realcje. O ile do wieczora się pozbieram;)
Loon---> Smirnoff jest najlepszy (z tych co piłem). Spokojnie wchodzi bez popijania, więc można zaoszczędzić na zbędnych napojach;)
A pił ktoś Krajową?? Kupiliśmy troche tego. Będziemy to pić jak Bols się skończy, więc smak nie będzie grał już różnicy.

Leon86 [ PREDATOR ]
Nie mam nic do niej, woda jest ok;)
GROM Giwera [ One Shot ]
co do bolsa - dziwie się, że przy takiej cenie ktoś to kupuje.
Na wieczór wyborowa czysta i sobieski żurawinowa ; )
malyb89 [ Oruma ]
a mnie wszystko jedno, z tyc hznanych nie pilem tylko wyborowej, ale dzisiaj stestuje, i bolsika, soXik wpadnie
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Dlaczego kategoria ogłoszenia? Wątek mi zaginoł i tutaj go dopiero znalazłem.
soXik [ Pretorianin ]
Nie wiem dalem kategorie poza grami i mnie przenioslo do tego ;| a tak z innej beczki promilus dobry nick ;D
War [ War never changes ]
Jak na tą cenę (dwadzieścia-kilka złotych) to bardzo dobra. To chyba wódka, którą piję najczęściej. Niemniej jednak, na Sylwestra polecałbym coś lepszego, tj. Finlandię lub Absoluta, w ostatatczności Smirnoffa ;-)
A na mnie czeka już tequila. Niestety, na Sierrę nie mogłem sobie dziś pozwolić (65 zł), mam nadzieję, że Don C... (cholera, zapomniałem jak mu szło :P) za 45 zł da radę. ;)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Bols dla mnie odpada. Po prostu mi nie wchodzi, po szocie wali po mózgu prądem tak ze trudno nie zrobić grymasu na twarzy...
Za to Maximus i Wyborowa - miodzio! :)
P.S
Dzisiaj kupiłem 1 litr Wyborowej za 34.99 zł w Selgrosie :)) Dobra cena, dobra wódka :)
gromusek [ Street View ]
bols syf
Sudzione [ The Legacy ]
Bols nie jest taki zły, z drugiej strony raz kupiłem podrobionego i od tego czasu go unikam.
Ostatnio pijam tylko Gorbatschowa ( czy jak tam się go pisze ), moim zdaniem wódka klasy Finlandii a i trochę tańsza. 0,5 w makro ~22 zł
blood [ Killing Is My Business ]
Tylko i wyłącznie Sobiech!
malyb89 [ Oruma ]
kamikaze ->-> ja teżkupiłem 1l wyborowej, ale wczoraj i też za 34.99 :) i to w LIDLu !
Scatterhead [ łapaj dzień ]
lepsza of finlandii, ale ogolnie na cieplo lepiej nie ruszac

Arczens [ Legend ]
Po Bolsie peka bania, a dzis tylko Hortica :)
Child of Bodom [ Woo Hoo! ]
Nie lubie, juz lepsza i duzo tansza Starogardzka.
Ja dzis uracze sie Luksusowa :)
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
Bols, bez rewelacji, ale da się wypić
Dzisiaj, pan Vladimir Smirnoff
Szczeblo [ Konsul ]
Bols>Niagara>Polska>Starogardzka>Soplica(...)>Finlandia(...)

malyb89 [ Oruma ]
soXik wpadł z tym bolsem i powiem Wam że nadal nie czuje różnicy jaką wóde pije, no może po Absolwencie wiadomo :)
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
Bols ssie xD najgorsza wódka jaką kiedykolwiek piłem ;) ciężko wchodzi ^^

soXik [ Pretorianin ]
Jedyne co ja czuje to jak m jest nie dobrze po wczorajszej impres ce :D

Loon [ Panicz ]
No i Smirnoff faktycznie zawalisty, natomiast Maximus dołącza do zaszczytnego grona kwasów obok polnish vodki i balsamu pomorskiego.