adi-27 [ Pretorianin ]
poszukuje spolszczenia
Szukałem spolszczenia na google do :
Conflict Global Storm
Specnaz
ale nie znalazłem, Prosiłbym o pomoc... Bo nie lubie gier po ENG...
help-nijcie mnie
adi-27 [ Pretorianin ]
lOl??? Nikt nie pomoże, niech mi ktoś da jakiegoś linka ,chociaż do jednej gry...
UP^
polak111 [ T42 ]
Przecież gra wyszła w polskiej wersji językowej... :|

DAWCIOpl [ Chor��y ]
W gazecie wyszło po Polsku w PLAYU dokładnie
adi-27 [ Pretorianin ]
a ja mam wersje ENG !? więc szukam spol.
polak111 [ T42 ]
Skąd ty taką wersję wziąłeś ? Proszę nic nie mówić o wujku z Ameryki ;)
adi-27 [ Pretorianin ]
kupilem na allegro... :P C:GL jest na plycie z CD-ACTION nr. 135

szpenio [ Konsul ]
Zapraszam na stronę:
https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=442
Narmo [ nikt ]
A możesz dać link do aukcji? Bo ja tam widzę tylko po polsku.
Edit: dobra, znalazłem sam. Faktycznie wersja z CDA jest po angielsku.