GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukuje spolszczenia

31.12.2007
14:03
[1]

adi-27 [ Pretorianin ]

poszukuje spolszczenia

Szukałem spolszczenia na google do :

Conflict Global Storm
Specnaz


ale nie znalazłem, Prosiłbym o pomoc... Bo nie lubie gier po ENG...
help-nijcie mnie

31.12.2007
20:12
[2]

adi-27 [ Pretorianin ]

lOl??? Nikt nie pomoże, niech mi ktoś da jakiegoś linka ,chociaż do jednej gry...

UP^

31.12.2007
20:16
[3]

polak111 [ T42 ]

Przecież gra wyszła w polskiej wersji językowej... :|

31.12.2007
20:22
smile
[4]

DAWCIOpl [ Chor��y ]

W gazecie wyszło po Polsku w PLAYU dokładnie

31.12.2007
21:39
[5]

adi-27 [ Pretorianin ]

a ja mam wersje ENG !? więc szukam spol.

31.12.2007
21:42
[6]

polak111 [ T42 ]

Skąd ty taką wersję wziąłeś ? Proszę nic nie mówić o wujku z Ameryki ;)

31.12.2007
22:03
[7]

adi-27 [ Pretorianin ]

kupilem na allegro... :P C:GL jest na plycie z CD-ACTION nr. 135

01.01.2008
15:56
smile
[8]

szpenio [ Konsul ]

Zapraszam na stronę:
https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=442

01.01.2008
16:00
[9]

Narmo [ nikt ]

A możesz dać link do aukcji? Bo ja tam widzę tylko po polsku.
Edit: dobra, znalazłem sam. Faktycznie wersja z CDA jest po angielsku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.