GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy chciałby ktoś kupić kartę Asus GeForce 7900gs 256DDR3/256 bit?

31.12.2007
12:34
[1]

Szczepan19920502 [ Pretorianin ]

Czy chciałby ktoś kupić kartę Asus GeForce 7900gs 256DDR3/256 bit?

Chciałby ktoś kupić te cudo?

31.12.2007
12:45
[2]

Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]

ile??

patrząc na sygnaturkę pewnie pcie

31.12.2007
12:45
[3]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

wlasnie za ile? i pod agp?

31.12.2007
12:52
[4]

Szczepan19920502 [ Pretorianin ]

pci-e. cena około 450 zł

31.12.2007
13:03
[5]

Szczepan19920502 [ Pretorianin ]

dodam że nieużywana. Nawet niewypakowana z puudełka. Fabrycznie zamknięta

31.12.2007
18:38
[6]

Szczepan19920502 [ Pretorianin ]

up

31.12.2007
18:51
[7]

polak111 [ T42 ]

Hm, chciałbym zauważyć, że taka karta na Allegro kosztuje trochę ponad 300 zł i oczywiście chodzi mi tu o nowe... fabrycznie zamknięte.

31.12.2007
19:45
[8]

Szczepan19920502 [ Pretorianin ]

taa....coś mi sie zdaje że byłoby to nieopłacalne bo w sklepie biorą od 500

31.12.2007
20:13
[9]

polak111 [ T42 ]



:)

01.01.2008
02:31
[10]

Szczepan19920502 [ Pretorianin ]

tak....tylko że oni muszą mieć na tym zysk....ale skąd przy takiej cenie? Jest jakiś hak

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.