Szczepan19920502 [ Pretorianin ]
Czy chciałby ktoś kupić kartę Asus GeForce 7900gs 256DDR3/256 bit?
Chciałby ktoś kupić te cudo?
Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]
ile??
patrząc na sygnaturkę pewnie pcie
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
wlasnie za ile? i pod agp?
Szczepan19920502 [ Pretorianin ]
pci-e. cena około 450 zł
Szczepan19920502 [ Pretorianin ]
dodam że nieużywana. Nawet niewypakowana z puudełka. Fabrycznie zamknięta
Szczepan19920502 [ Pretorianin ]
up
polak111 [ T42 ]
Hm, chciałbym zauważyć, że taka karta na Allegro kosztuje trochę ponad 300 zł i oczywiście chodzi mi tu o nowe... fabrycznie zamknięte.
Szczepan19920502 [ Pretorianin ]
taa....coś mi sie zdaje że byłoby to nieopłacalne bo w sklepie biorą od 500
polak111 [ T42 ]
:)
Szczepan19920502 [ Pretorianin ]
tak....tylko że oni muszą mieć na tym zysk....ale skąd przy takiej cenie? Jest jakiś hak