E_G300 [ Zatwierdz ]
Sprzedaż telefonu - pytanie.
Witam.
Otóż chce sprzedać telefon który niecały rok temu kupiłem "na umowę" w Erze. Telefon jest jeszcze rok na gwarancji - i tu tkwi moje pytanie :) - czy do pudełka z telefonem wystarczy jak dołączę paragon zakupu z Ery [ aby ktoś w razie jakiś kłopotów z telefonem mógł oddać go na gwarancję ]. I czy ten paragon nie będzie mi juz potrzebny, kiedy sprzedam telefon [ oczywiście kartę z telefonu zostawiam aby nadal ja opłacać i umieścić w innym telefonie ;) ]
Wiem, napisałem to trochę chaotycznie, ale myślę, że w miarę zrozumiale. :)
Z góry dziękuję za pomoc.
©®© [ Generaďż˝ ]
Wystarczy jak dołaczysz paragon i karte gwarancyjną. No bo co jeszcze niby miałbys dołaczyc? :) Te rzeczy po sprzedazy telefonu juz nie beda Ci potrzebne do niczego.
Korgan [ Kakało na ciepło ]
a czy gwarancja nie obejmuje tylko pierwszego właściciela?
©®© [ Generaďż˝ ]
Nie słyszałem o czyms takim :)

sulej013 [ Chor��y ]
no pewnie tak jest...garancja nie obejmuje 2 właściciela przeczytaj sobie gwarancje i tam bęszie mapisane...