GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedaż telefonu - pytanie.

31.12.2007
12:16
[1]

E_G300 [ Zatwierdz ]

Sprzedaż telefonu - pytanie.

Witam.

Otóż chce sprzedać telefon który niecały rok temu kupiłem "na umowę" w Erze. Telefon jest jeszcze rok na gwarancji - i tu tkwi moje pytanie :) - czy do pudełka z telefonem wystarczy jak dołączę paragon zakupu z Ery [ aby ktoś w razie jakiś kłopotów z telefonem mógł oddać go na gwarancję ]. I czy ten paragon nie będzie mi juz potrzebny, kiedy sprzedam telefon [ oczywiście kartę z telefonu zostawiam aby nadal ja opłacać i umieścić w innym telefonie ;) ]
Wiem, napisałem to trochę chaotycznie, ale myślę, że w miarę zrozumiale. :)

Z góry dziękuję za pomoc.

31.12.2007
14:33
[2]

©®© [ Generaďż˝ ]

Wystarczy jak dołaczysz paragon i karte gwarancyjną. No bo co jeszcze niby miałbys dołaczyc? :) Te rzeczy po sprzedazy telefonu juz nie beda Ci potrzebne do niczego.

31.12.2007
14:34
[3]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

a czy gwarancja nie obejmuje tylko pierwszego właściciela?

31.12.2007
14:39
[4]

©®© [ Generaďż˝ ]

Nie słyszałem o czyms takim :)

06.01.2008
16:11
smile
[5]

sulej013 [ Chor��y ]

no pewnie tak jest...garancja nie obejmuje 2 właściciela przeczytaj sobie gwarancje i tam bęszie mapisane...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.