GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DUNGEON SIEGE 1

31.12.2007
09:37
[1]

Byndeks [ Pretorianin ]

DUNGEON SIEGE 1

Kto gra w DS1 przez siec???
O i proszę o pomoc.

31.12.2007
10:02
[2]

pawloki [ TheGman ]

Byndeks jaką pomoc potrzebujesz?

31.12.2007
12:11
smile
[3]

Byndeks [ Pretorianin ]

Jak jestem pod początek gry, to mam przejśc do Stonebrige niedaleko jakiejśtam krypty.
No i tu jest problem. Kryptę przelazłem, ale nigdzie, ani w krypcie, ani poza nią nie mogę znależc tego miasta. Jak tam dojśc.

31.12.2007
14:39
smile
[4]

Byndeks [ Pretorianin ]

1. UUPP
2. No to kto gra w to przez siec??

31.12.2007
14:49
smile
[5]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Byndeks - przecież to proste ... droga jest liniowa. Nie mam już starego sejwa z moimi h4x0rami po ukończeniu gry, ale jak chcesz to mogę Ci pomóc przejść to o ile da radę się połączyć :P

31.12.2007
16:37
smile
[6]

Byndeks [ Pretorianin ]

kiedy?
na 18.00 może byc?
założę nową grę.

31.12.2007
17:03
[7]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Ok, podaj tylko nazwę i IP serwera w razie jakby nie było go na lobby widać, a ja zainstaluję grę ;p

31.12.2007
18:03
[8]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Sorry za double-posta.

Jeszcze jedna sprawa podstawka czy Legends of Aranna ? Najlepiej napisz do mnie na GG - 565373 albo podaj IP serwera, bo nie mogę się zalogować na ZoneMatch (na stronie MS pisze, że jak się nie da to widocznie zablokowany port jest, więc przez IP może da rady).

02.01.2008
14:40
smile
[9]

Strypluś [ Chor��y ]

no i problem rozwiazany . wiecej zdan wykraczajacych po za temat tego posta nie trzeba. adios

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.