Byndeks [ Pretorianin ]
DUNGEON SIEGE 1
Kto gra w DS1 przez siec???
O i proszę o pomoc.
pawloki [ TheGman ]
Byndeks jaką pomoc potrzebujesz?

Byndeks [ Pretorianin ]
Jak jestem pod początek gry, to mam przejśc do Stonebrige niedaleko jakiejśtam krypty.
No i tu jest problem. Kryptę przelazłem, ale nigdzie, ani w krypcie, ani poza nią nie mogę znależc tego miasta. Jak tam dojśc.

Byndeks [ Pretorianin ]
1. UUPP
2. No to kto gra w to przez siec??

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Byndeks - przecież to proste ... droga jest liniowa. Nie mam już starego sejwa z moimi h4x0rami po ukończeniu gry, ale jak chcesz to mogę Ci pomóc przejść to o ile da radę się połączyć :P

Byndeks [ Pretorianin ]
kiedy?
na 18.00 może byc?
założę nową grę.
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Ok, podaj tylko nazwę i IP serwera w razie jakby nie było go na lobby widać, a ja zainstaluję grę ;p
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Sorry za double-posta.
Jeszcze jedna sprawa podstawka czy Legends of Aranna ? Najlepiej napisz do mnie na GG - 565373 albo podaj IP serwera, bo nie mogę się zalogować na ZoneMatch (na stronie MS pisze, że jak się nie da to widocznie zablokowany port jest, więc przez IP może da rady).

Strypluś [ Chor��y ]
no i problem rozwiazany . wiecej zdan wykraczajacych po za temat tego posta nie trzeba. adios