GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobre głośniki do kompa

31.12.2007
01:08
smile
[1]

mateuszek15 [ Pretorianin ]

Dobre głośniki do kompa

Chcę kupić dobre głośniki do komputera tak do 200zł. Może polecicie mi jakieś dobre głośniki?

31.12.2007
01:16
smile
[2]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Oczywiście, że tak... ale nie do 200zł :/

Trochę inaczej widzę pojęcie dobre głośniki :)


Osobiście polecam Creative GigaWorks ProGamer G500, których jestem posiadaczem. Moim zdaniem ten zestawik nie posiada wad :) No ale to juz 200++ złotych.

31.12.2007
04:06
[3]

bikero [ -bitpie- ]

nie wiem ile w polsce kosztuja ale polecalbym logitech z rodziny z5xxx
ja mam z5300e od roku i jestem zadowolony-zadnych problemow a graja czysciutko plynnie

31.12.2007
08:07
[4]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Logitech X-230.
Cena: około 160zł.
Grają naprawdę znakomicie i za taką cenę naprawdę warto w nie zainwestować.

04.01.2008
14:05
[5]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Creative t6100.

04.01.2008
14:09
[6]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Creative T7900 7.1

(polecam, ale cena wyższa nieco niż 200 zł)

04.01.2008
14:09
[7]

Yo5H [ ziefff ]

mam logi x-230 i sa ok, jednak jesli teraz mialbym cos kupowac w tej cenie to bylyby to raczej logi Z4e (ach ten pilocik... :P)

04.01.2008
14:12
[8]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

Logitech X-230 - tylko to do 200 zł, 5.1 dobrego w tej cenie nie kupisz, a te grają naprawdę super.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.