
mateuszek15 [ Pretorianin ]
Dobre głośniki do kompa
Chcę kupić dobre głośniki do komputera tak do 200zł. Może polecicie mi jakieś dobre głośniki?

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Oczywiście, że tak... ale nie do 200zł :/
Trochę inaczej widzę pojęcie dobre głośniki :)
Osobiście polecam Creative GigaWorks ProGamer G500, których jestem posiadaczem. Moim zdaniem ten zestawik nie posiada wad :) No ale to juz 200++ złotych.
bikero [ -bitpie- ]
nie wiem ile w polsce kosztuja ale polecalbym logitech z rodziny z5xxx
ja mam z5300e od roku i jestem zadowolony-zadnych problemow a graja czysciutko plynnie
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
Logitech X-230.
Cena: około 160zł.
Grają naprawdę znakomicie i za taką cenę naprawdę warto w nie zainwestować.
Garret Rendellon [ Pretorianin ]
Creative t6100.
***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Creative T7900 7.1
(polecam, ale cena wyższa nieco niż 200 zł)
Yo5H [ ziefff ]
mam logi x-230 i sa ok, jednak jesli teraz mialbym cos kupowac w tej cenie to bylyby to raczej logi Z4e (ach ten pilocik... :P)
matisek14 [ FantasyFan92 ]
Logitech X-230 - tylko to do 200 zł, 5.1 dobrego w tej cenie nie kupisz, a te grają naprawdę super.