GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SYLWESTER 2008

31.12.2007
00:02
smile
[1]

Streetball27 [ Pretorianin ]

SYLWESTER 2008

Jakie plany na tegoroczny sylwester:D:D??

31.12.2007
00:03
smile
[2]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

urządzam domówkę.


Módlcie się, żeby dom ustał ... :D

31.12.2007
00:04
[3]

.Albatros [ Pretorianin ]

Nie wiem, do sylwestra 2008 jeszcze 12 miesięcy.

A tegoroczny spędzam w Nekielkach ze znajomymi :)

31.12.2007
00:05
[4]

Streetball27 [ Pretorianin ]

Zax---> tak grubo będzie:D??

31.12.2007
00:06
smile
[5]

Małp@ [ MKS Mława ]

A ja jak balowałem na każdego sylwka od 2003 roku to tym razem w domu przesiedze bez kropelki wódki ani piwska (z okazyjną lampką szmpana) bo mnie nikt nie zaprosił a samemu się nie chce pić ;(

31.12.2007
00:09
smile
[6]

Pl@ski [ FlaT ]

Spędzam go na GOLu...

Ale będzie impreza!!!!!!1111onejeden

31.12.2007
00:12
smile
[7]

promyczek303 [ sunshine ]

Ja zmieniłam plany - jadę do Krakowa.

I tutaj nasuwa sie pytanie - czy ktoś z GOLowiczów jest chetny na wzniesienie ze mną toastu na rynku? ;)

31.12.2007
00:12
[8]

gromusek [ Street View ]

chlanie na imprezie u kumpla, potem noc i znowu chlanie...

31.12.2007
00:12
[9]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

Spędzam go na GOLu...

Ale będzie impreza!!!!!!1111onejeden


Dokładnie!!

31.12.2007
00:13
smile
[10]

Kompo [ Legend ]

Promyczek - > aż mi szkoda, że akurat będę pewien kawał drogi od rynku. :/ ;)

31.12.2007
00:13
smile
[11]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Piona plaski! dziewczynki już mamy jeszcze jakiegoś Redsika ktoś przyniesie i jazda!

31.12.2007
00:14
smile
[12]

MatteoDA [ Generaďż˝ ]

Te wszystkie "sylwestery" ;)
A jakie mam plany? Życiowe oczywiście!
Małe, kameralne i jak najbardziej - dla mnie - magiczne.

Zaskakująca jest jednak ta "niewidzialna presja", żeby się zapić w trupa, dziwne.
Skąd to się w ludziach bierze? :D

31.12.2007
00:15
[13]

gruby99999 [ Konsul ]

u kumpla domówka :)

31.12.2007
00:15
[14]

dr. Acula [ Led Zeppelin ]

Małp@-> Jak na dwunastolatka, masz bardzo barwne zycie towarzyskie.

A co do moich planow, to są bardzo przyjemne. Bedzie nieduze, ale doskonale towarzystwo :)

31.12.2007
00:16
smile
[15]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Domówka u koleżanki :)

yeehaa to sie zabawie! :D

31.12.2007
00:17
[16]

Fisz3k [ Pretorianin ]

No spedzam z rodzicami wogole w milym towarzystwie i wogole nie.

31.12.2007
00:17
smile
[17]

Pl@ski [ FlaT ]

Pro -> Ja też zmieniłem plany (a raczej to organizator imprezy je zmienił) i jednak nie będzie mnie w Krk.

Wiewiórk -> Ja już nawet kupiłem SZAMPANA, ale go wczoraj wypiłem (strasznego kaca mam dziś po nim :( ) i nie wiem co teraz...


SYLWESTER 2008 - Pl@ski
31.12.2007
00:18
smile
[18]

Loon [ Panicz ]

Jade na kretyńską imprezę, że trzeba się przebrać za postać z bajki i kreskówki. Nie miałem pomysłu, postanowiłem przebrać się za blues brothera, niestety mam taki kapelusz, że wyglądam w nim jak jakiś rabin.

Ktoś zna jakiegoś znanego rabina z filmu lub kreskówki? :)

31.12.2007
00:19
[19]

Małp@ [ MKS Mława ]

dr. Acula 12 lat to ja miałem 3 lata temu

31.12.2007
00:19
smile
[20]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Loon --> Weird Al Yankovic :)

31.12.2007
00:20
[21]

req_ [ wet and dirty ]

W barze u kumpla, zamknieta impreza tylko dla znajomych + open bar ;)

31.12.2007
00:20
[22]

Lolter [ Totally ]

Plan jest taki żeby nie schlać się jak rok temu.

31.12.2007
00:21
smile
[23]

Loon [ Panicz ]

Kamikaze - to jest to :). Mam nadzieje, żę towarzystwo skojarzy akcję :D

31.12.2007
00:23
smile
[24]

gruby99999 [ Konsul ]

Kamikaze-- NICE :)

31.12.2007
00:23
[25]

Streetball27 [ Pretorianin ]

loon--za zcesia sie przebieraj:D:D

31.12.2007
00:24
[26]

promyczek303 [ sunshine ]

Kompo --> no szkoda... :( Myślałam, ze spotkam sie z kims kto był na pikniku :( Ale trudno.. Może za rok? ;)

31.12.2007
00:24
smile
[27]

Patrix95 [ Pretorianin ]

będzie impreza!!!

31.12.2007
00:25
smile
[28]

litlat [ (A)//(E) ]

start: 20.00 - 2,5h ostrej wprawki z fizyką
potem 1,5h zabawy z chemią
następnie 5 minut na obalenie Piccolo
i do bialutkiego rana figielki z matematyką!

Ależ będzie świetnie ;D

31.12.2007
00:25
[29]

gromusek [ Street View ]

Zaskakująca jest jednak ta "niewidzialna presja", żeby się zapić w trupa, dziwne.
Skąd to się w ludziach bierze? :D


jaka presja ? człowiek zawsze chce sie naje... a na sylwestra ma pretekst ;] - nowy rok

31.12.2007
00:26
smile
[30]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ja spędzam ze znajomymi w akademiku.

31.12.2007
00:26
[31]

Taikun. [ NINTENDO ]

I tutaj nasuwa sie pytanie - czy ktoś z GOLowiczów jest chetny na wzniesienie ze mną toastu na rynku? ;)

Promyk mogę wznieść z Tobą coś innego ...

31.12.2007
00:26
smile
[32]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Loon ---> Jak nie ten rabin to może najsłynniejszy żydowski rozbitek - Rabinson Cruzoe?
Ew. jeszcze przychodzi mi do głowy znany żydowski łowca - Rabin Hood.

Więcej pomysłów nie mam, ale myśle że Weird Al jest najlepszy :)

31.12.2007
00:28
[33]

N|NJA [ Senator ]

kaikaze-> problem w tym, ze Weird Al to nie rabin, tylko amisz. Jest zasadnicza różnica w terminologii :)

31.12.2007
00:28
[34]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Yogh --> aj tam czepiasz sie szczegółów :)

31.12.2007
00:29
[35]

MatteoDA [ Generaďż˝ ]

gromusek: jaka presja ? człowiek zawsze chce sie naje...
a na sylwestra ma pretekst ;] - nowy rok


Uffff, nie jestem statystycznym Polakiem (ulżyło mi) ;-)

31.12.2007
00:29
smile
[36]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Plaski nie bój żaby, mam 3 literki w szafie i może jakieś zimne ognie odpalę o północy ...

31.12.2007
00:31
smile
[37]

promyczek303 [ sunshine ]

Tai --> Ty tam siedz cicho, bo nawet aqq naprawić nie umiesz buło :P

spoiler start
wiem, wiem - liczą sie checi! :*
spoiler stop

31.12.2007
00:31
smile
[38]

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]

Ja idę do koleżanki na domówkę.

31.12.2007
00:33
smile
[39]

Loon [ Panicz ]

Yogh -> nic nie szkodzi, nawet bardziej amish niż rabin. Skąd by tu brodę...? :P

31.12.2007
00:33
smile
[40]

Hitmanos [ 47 ]

Ja tegorocznego sylwka spędzam tu na golu

31.12.2007
00:33
smile
[41]

Karl_o [ maniaC ]

Ja w tym roku spędzam Sylwestra samemu z moją dziewczyną u mnie w domu (liczę na coś "konkretnego", ponieważ za to co ostatnio zrobiłem dla mojej panny ona powiedziała, że w Sylwestra tak mi się odwdzięczy, że będę go baaardzo długo pamiętał - w tym pozytywnym sensie oczywiście:))... 0,7l Bolsika na dwoje zupełnie wystarczy :) Nie chce zaliczyć tylko takiej wpadki jak ostatnio :P Wtajemniczeni wiedzą o czym piszę. Nie wiem czy jeszcze odwiędzę was GOLowicze w tym roku, więc chciałbym złożyć wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Pozdrawiam.

31.12.2007
00:55
smile
[42]

EspenLund [ Live For Speed ]

Kamyk-> Rabin Shood bo mało jaadł :D

31.12.2007
00:58
smile
[43]

Sage [ Konsul ]

Łooo, aż tak daleko to ja życia nie planuje! Ja jeszcze nie wiem co będę robił w tego sylwestra, a co dopiero za rok!

31.12.2007
01:43
smile
[44]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

a ja w pracy :(
taka praca w hotelu ;)

31.12.2007
21:00
[45]

Streetball27 [ Pretorianin ]

umnie sytuacja sie wyklarowała na szczęscie i bedzie domóweczka :D:D
Alko juz kupione będzie grubo:P

31.12.2007
23:54
[46]

Patrix95 [ Pretorianin ]

już za 6 minut!!!!!!!!

31.12.2007
23:56
[47]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

3

01.01.2008
00:02
smile
[48]

CHESTER80 [ old snake ]

Happy New Year GOLasy!!!!!!! Pijemy i jest super!!

01.01.2008
00:09
smile
[49]

©®© [ Generaďż˝ ]

:) Najlepszego!

01.01.2008
00:14
smile
[50]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

HEPI NJU JER!!! :)

01.01.2008
00:15
[51]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

I FIFA 08 już nie jest przed czasem!

01.01.2008
00:17
smile
[52]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

"Merry Christmas you filthy animal... and a happy New Year."

Szczęśliwego Nowego Roku ! :D Lamersko spędzać sylwka w domu - przy kompie - na GOLu - mój pierwszy i mam nadzieję ostatni raz ;p

01.01.2008
00:23
[53]

Tenshay [ co znowu? ]

Szczęśliwego Nowego Roku !

wal sie :(

01.01.2008
00:24
smile
[54]

Patrix95 [ Pretorianin ]

ROK 2008 Wszystkiego najjjjjlepszego!!!!!!!!!!!

01.01.2008
00:51
smile
[55]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Tenshay - sorry, nie do Ciebie te życzenia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.