
Streetball27 [ Pretorianin ]
SYLWESTER 2008
Jakie plany na tegoroczny sylwester:D:D??

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
urządzam domówkę.
Módlcie się, żeby dom ustał ... :D
.Albatros [ Pretorianin ]
Nie wiem, do sylwestra 2008 jeszcze 12 miesięcy.
A tegoroczny spędzam w Nekielkach ze znajomymi :)
Streetball27 [ Pretorianin ]
Zax---> tak grubo będzie:D??

Małp@ [ MKS Mława ]
A ja jak balowałem na każdego sylwka od 2003 roku to tym razem w domu przesiedze bez kropelki wódki ani piwska (z okazyjną lampką szmpana) bo mnie nikt nie zaprosił a samemu się nie chce pić ;(

Pl@ski [ FlaT ]
Spędzam go na GOLu...
Ale będzie impreza!!!!!!1111onejeden

promyczek303 [ sunshine ]
Ja zmieniłam plany - jadę do Krakowa.
I tutaj nasuwa sie pytanie - czy ktoś z GOLowiczów jest chetny na wzniesienie ze mną toastu na rynku? ;)
gromusek [ Street View ]
chlanie na imprezie u kumpla, potem noc i znowu chlanie...
szaszłyka? [ Leo Messi ]
Spędzam go na GOLu...
Ale będzie impreza!!!!!!1111onejeden
Dokładnie!!

Kompo [ Legend ]
Promyczek - > aż mi szkoda, że akurat będę pewien kawał drogi od rynku. :/ ;)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Piona plaski! dziewczynki już mamy jeszcze jakiegoś Redsika ktoś przyniesie i jazda!

MatteoDA [ Generaďż˝ ]
Te wszystkie "sylwestery" ;)
A jakie mam plany? Życiowe oczywiście!
Małe, kameralne i jak najbardziej - dla mnie - magiczne.
Zaskakująca jest jednak ta "niewidzialna presja", żeby się zapić w trupa, dziwne.
Skąd to się w ludziach bierze? :D
gruby99999 [ Konsul ]
u kumpla domówka :)
dr. Acula [ Led Zeppelin ]
Małp@-> Jak na dwunastolatka, masz bardzo barwne zycie towarzyskie.
A co do moich planow, to są bardzo przyjemne. Bedzie nieduze, ale doskonale towarzystwo :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Domówka u koleżanki :)
yeehaa to sie zabawie! :D
Fisz3k [ Pretorianin ]
No spedzam z rodzicami wogole w milym towarzystwie i wogole nie.

Pl@ski [ FlaT ]
Pro -> Ja też zmieniłem plany (a raczej to organizator imprezy je zmienił) i jednak nie będzie mnie w Krk.
Wiewiórk -> Ja już nawet kupiłem SZAMPANA, ale go wczoraj wypiłem (strasznego kaca mam dziś po nim :( ) i nie wiem co teraz...

Loon [ Panicz ]
Jade na kretyńską imprezę, że trzeba się przebrać za postać z bajki i kreskówki. Nie miałem pomysłu, postanowiłem przebrać się za blues brothera, niestety mam taki kapelusz, że wyglądam w nim jak jakiś rabin.
Ktoś zna jakiegoś znanego rabina z filmu lub kreskówki? :)
Małp@ [ MKS Mława ]
dr. Acula 12 lat to ja miałem 3 lata temu

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Loon --> Weird Al Yankovic :)
req_ [ wet and dirty ]
W barze u kumpla, zamknieta impreza tylko dla znajomych + open bar ;)
Lolter [ Totally ]
Plan jest taki żeby nie schlać się jak rok temu.

Loon [ Panicz ]
Kamikaze - to jest to :). Mam nadzieje, żę towarzystwo skojarzy akcję :D

gruby99999 [ Konsul ]
Kamikaze-- NICE :)
Streetball27 [ Pretorianin ]
loon--za zcesia sie przebieraj:D:D
promyczek303 [ sunshine ]
Kompo --> no szkoda... :( Myślałam, ze spotkam sie z kims kto był na pikniku :( Ale trudno.. Może za rok? ;)

Patrix95 [ Pretorianin ]
będzie impreza!!!

litlat [ (A)//(E) ]
start: 20.00 - 2,5h ostrej wprawki z fizyką
potem 1,5h zabawy z chemią
następnie 5 minut na obalenie Piccolo
i do bialutkiego rana figielki z matematyką!
Ależ będzie świetnie ;D
gromusek [ Street View ]
Zaskakująca jest jednak ta "niewidzialna presja", żeby się zapić w trupa, dziwne.
Skąd to się w ludziach bierze? :D
jaka presja ? człowiek zawsze chce sie naje... a na sylwestra ma pretekst ;] - nowy rok

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Ja spędzam ze znajomymi w akademiku.
Taikun. [ NINTENDO ]
I tutaj nasuwa sie pytanie - czy ktoś z GOLowiczów jest chetny na wzniesienie ze mną toastu na rynku? ;)
Promyk mogę wznieść z Tobą coś innego ...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Loon ---> Jak nie ten rabin to może najsłynniejszy żydowski rozbitek - Rabinson Cruzoe?
Ew. jeszcze przychodzi mi do głowy znany żydowski łowca - Rabin Hood.
Więcej pomysłów nie mam, ale myśle że Weird Al jest najlepszy :)
N|NJA [ Senator ]
kaikaze-> problem w tym, ze Weird Al to nie rabin, tylko amisz. Jest zasadnicza różnica w terminologii :)
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Yogh --> aj tam czepiasz sie szczegółów :)
MatteoDA [ Generaďż˝ ]
gromusek: jaka presja ? człowiek zawsze chce sie naje...
a na sylwestra ma pretekst ;] - nowy rok
Uffff, nie jestem statystycznym Polakiem (ulżyło mi) ;-)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Plaski nie bój żaby, mam 3 literki w szafie i może jakieś zimne ognie odpalę o północy ...

promyczek303 [ sunshine ]
Tai --> Ty tam siedz cicho, bo nawet aqq naprawić nie umiesz buło :P

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Ja idę do koleżanki na domówkę.

Loon [ Panicz ]
Yogh -> nic nie szkodzi, nawet bardziej amish niż rabin. Skąd by tu brodę...? :P

Hitmanos [ 47 ]
Ja tegorocznego sylwka spędzam tu na golu

Karl_o [ maniaC ]
Ja w tym roku spędzam Sylwestra samemu z moją dziewczyną u mnie w domu (liczę na coś "konkretnego", ponieważ za to co ostatnio zrobiłem dla mojej panny ona powiedziała, że w Sylwestra tak mi się odwdzięczy, że będę go baaardzo długo pamiętał - w tym pozytywnym sensie oczywiście:))... 0,7l Bolsika na dwoje zupełnie wystarczy :) Nie chce zaliczyć tylko takiej wpadki jak ostatnio :P Wtajemniczeni wiedzą o czym piszę. Nie wiem czy jeszcze odwiędzę was GOLowicze w tym roku, więc chciałbym złożyć wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Pozdrawiam.

EspenLund [ Live For Speed ]
Kamyk-> Rabin Shood bo mało jaadł :D

Sage [ Konsul ]
Łooo, aż tak daleko to ja życia nie planuje! Ja jeszcze nie wiem co będę robił w tego sylwestra, a co dopiero za rok!

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
a ja w pracy :(
taka praca w hotelu ;)
Streetball27 [ Pretorianin ]
umnie sytuacja sie wyklarowała na szczęscie i bedzie domóweczka :D:D
Alko juz kupione będzie grubo:P
Patrix95 [ Pretorianin ]
już za 6 minut!!!!!!!!
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
3

CHESTER80 [ old snake ]
Happy New Year GOLasy!!!!!!! Pijemy i jest super!!

©®© [ Generaďż˝ ]
:) Najlepszego!

Kubcys [ Virtual Tuner ]
HEPI NJU JER!!! :)
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
I FIFA 08 już nie jest przed czasem!

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
"Merry Christmas you filthy animal... and a happy New Year."
Szczęśliwego Nowego Roku ! :D Lamersko spędzać sylwka w domu - przy kompie - na GOLu - mój pierwszy i mam nadzieję ostatni raz ;p
Tenshay [ co znowu? ]
Szczęśliwego Nowego Roku !
wal sie :(

Patrix95 [ Pretorianin ]
ROK 2008 Wszystkiego najjjjjlepszego!!!!!!!!!!!

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Tenshay - sorry, nie do Ciebie te życzenia