GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy da sie jakoś przywrócić skasowane pliki?

30.12.2007
19:25
smile
[1]

Apach [ Generaďż˝ ]

Czy da sie jakoś przywrócić skasowane pliki?

Czy da sie jakoś przywrócić skasowane pliki?


ech, juz sobie poradzilem :) KONIEC TEMATU

30.12.2007
19:26
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Tak

07.01.2008
12:45
smile
[3]

sakhar [ Animus Mundi ]

Podłączę się pod wątek:)
Skasowałem sobie kilka save'ów od Wiedźmina sądząc, że już nie będa mi potrzebne, za pomocą ctrl+del. No i okazało się, że jednak są mi potrzebne:) Niemniej pomimo moich wysiłków różnymi programami (easyrecovery, recovermyfile itd.) nie mogę ich odzyskać gdyż wspomniane progamy nie odnajdują tych plików (tj. jakby nie były skasowane). Czy ktoś może mi jakoś pomóc?:D

07.01.2008
12:56
[4]

Dexter666 [ salem alejkum ]

sakhar --> chyba Shift+Del :P czepiam się, wiem... a co do Towjego problemu, jak coś skasujesz i chcesz to odzyskac to nie możesz nic zpaisywac na dysk, chodzi mi, że to miejsce które kiedyś zajmowały savy Wiedzmina moga być napdisane przez inne pliki, jak to miejsce zostanie nadpisane przez inne pliki to już nie odzyskasz. jak te programy co wymieniłeś nie znajdują owych save`ów to może nadpisałes i już po ptokach.

07.01.2008
13:16
smile
[5]

sakhar [ Animus Mundi ]

Dexter666---> ok. dzięki za info. Zastanawia mnie tylko, że można odzyskać dane ze sformatowanych partycji (i to parokrotnie) za pomocą np. easyrecovery, a jest problem z paroma głupimi plikami:) Może jeszcze dzisiaj pokombinuję ale widze, ze szanse sa marne;)

07.01.2008
13:20
[6]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

Easy Recovery PRo

07.01.2008
13:38
[7]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

można jak najbardzjej

07.01.2008
13:40
smile
[8]

sakhar [ Animus Mundi ]

StifflersMum --> Zainstalowałem triala tego programu (v.6.10) w celu sprawdzenia, czy on chociaż odnajdzie mi skasowane pliki ale nie odnalazł - może dlatego, że zainstalowałem go na tej samej partycji, na której miał coś znaleźć?
Jaworczyk96 --> Jakieś sugestie, może mała podpowiedź?:)

07.01.2008
14:40
[9]

sakhar [ Animus Mundi ]

Mały upik:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.