GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie RTS-y polecacie?

30.12.2007
12:16
[1]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Jakie RTS-y polecacie?

Tak jak w temacie. Przy okazji możecie napisac czemu Wam się podbają.;)

30.12.2007
15:50
[2]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

up

30.12.2007
15:50
smile
[3]

Cor_Angar [ Legionista ]

Saga Age of Empires :)

30.12.2007
15:53
[4]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Dzięki. Coś jeszcze?

30.12.2007
15:59
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Dla Ciebie najlepszym będzie zatytułowany: "szukaj"

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7196030&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7077033&N=1

30.12.2007
16:00
[6]

Macco™ [ CFC ]

RTs - Radio televizija Srbije ???

a tak na serio Warcraft III , Zeus to podstawa u mnie AoE też

30.12.2007
16:01
[7]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Takich wątków było już naprawdę dużo.

Żeby nie było tylko "+1" polecę Ci wszystkie części Warcraft. Najlepszą rekomendacją jest Blizzard. Więcej chyba nie trzeba? O ile nie drażni Cię niezbyt interesująca grafika i dźwięk do ograniczony do minimum to zacznij od pierwszej części, a później po kolei. Moją ulubioną jest zdecydowanie Warcraft II i dodatek. Jeden z niewielu RTSów, które rzeczywiście mi się podobały.

Ahoj.

30.12.2007
16:02
[8]

www222 [ Good Morning Revival ]

Poczekaj na StarCraft'a II. A jak nie chcesz czekać to Age of Empires III, Civilization IV, Medieval II - Total War, Warhammer 40K: Dawn of War, Rome Total War i Warcraft III.

30.12.2007
16:07
smile
[9]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

THX chłopaki.

30.12.2007
19:03
smile
[10]

heri peter [ Pretorianin ]

World in Conflict, Warcraft III, Age of Empires

30.12.2007
19:10
[11]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Z tego co wiem to Civilization i Medieval to nie RTS, tylko strategia. Zwykła.

30.12.2007
19:29
[12]

Qumen [ Pretorianin ]

A ja z tego co wiem rts to strategia :) zagraj w stronghold

30.12.2007
19:30
[13]

mjuzik96 [ Konsul ]

Medieval II Total War, Age of Empires III
Edit:Strategiczne gry czasu rzeczywistego (ang. real-time strategy, RTS)

30.12.2007
19:59
[14]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

company of heroes, warcraft 3

30.12.2007
20:02
[15]

Sage [ Konsul ]

Seria AoE to jedyny godny kandydat.
Ewentualnie StarCraft do tego.

30.12.2007
21:57
[16]

Santaix [ Chor��y ]

Warhammer 40k ;) Polecam !

30.12.2007
22:32
[17]

lepper_pl [ Konsul ]

company of heroes

31.12.2007
11:09
[18]

James May [ Legionista ]

Empire Earth I i II-POLECAM!!!!

31.12.2007
14:38
[19]

$Respect$ [ Konsul ]

Twierdza i Twierdza:Krzyżowiec

bo następne częsci to:


spoiler start


SYF SYF SYF i po prostu je zjebali


spoiler stop

01.01.2008
20:14
[20]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

up

02.01.2008
16:32
[21]

Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]

podobnie jak $Respect$ 2 pierwsze częsci twierdzy, do tego Knights of Honor, raczej nie docieniona, ale bardzo fajna strategia, a propos wątku, możnaby zrobić wątek stały ( cykliczny ) Na temat takich strategii, konkretnie to najlepiej takich rozgrywajacych sie do okresu II Wojny Światowej włącznie, bo właśnie takie lubię, ktoś chętny w stworzeniu takiego wątku ze mną. Nie bierzcie pod uwage, że jestem narazie Juniorem na forum.

02.01.2008
20:13
[22]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Theodortfus_Ponętny-->faktycznie można by zrobic cykliczny wątek o grach rozgrywających sie w czasie II Wojny Światowej, ale ja ci niestety nie pomogę, bo niestety wątki cykliczne mi nie wychodzą:(

02.01.2008
20:21
[23]

Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]

Richard_Hamond , chodziło mi bardzie o RTS mające swoją akcje przed 2 wojna, ale wiadomo opinia publiczna bedzie chciała wojne,

Ale np Obozowiśko Strategów, o grach w średniowieczu?

03.01.2008
20:54
[24]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Theodorfus_Ponętny-->ok, ale nie ważne o czym zrobie seryjny wątek i tak mi ten wątek nie wyjdzie:(

03.01.2008
20:55
smile
[25]

Pan P. [ Konsul ]

Z nowszych, bardzo fajne jest Universe At War: Earth Assault. Nie lubię RTSów wyjątkowo, ale ten mi się wyjątkowo spodobał.

03.01.2008
21:00
[26]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

Empire Earth ( broń Boże, nie kupuj 3-ki) oraz Knights of Honor. Miodne :)

06.01.2008
13:23
smile
[27]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

FunMen-->spoko nie kupie trójki;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.