Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Jakie RTS-y polecacie?
Tak jak w temacie. Przy okazji możecie napisac czemu Wam się podbają.;)
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
up

Cor_Angar [ Legionista ]
Saga Age of Empires :)
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Dzięki. Coś jeszcze?

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Dla Ciebie najlepszym będzie zatytułowany: "szukaj"
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7196030&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7077033&N=1
Macco™ [ CFC ]
RTs - Radio televizija Srbije ???
a tak na serio Warcraft III , Zeus to podstawa u mnie AoE też
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Takich wątków było już naprawdę dużo.
Żeby nie było tylko "+1" polecę Ci wszystkie części Warcraft. Najlepszą rekomendacją jest Blizzard. Więcej chyba nie trzeba? O ile nie drażni Cię niezbyt interesująca grafika i dźwięk do ograniczony do minimum to zacznij od pierwszej części, a później po kolei. Moją ulubioną jest zdecydowanie Warcraft II i dodatek. Jeden z niewielu RTSów, które rzeczywiście mi się podobały.
Ahoj.
www222 [ Good Morning Revival ]
Poczekaj na StarCraft'a II. A jak nie chcesz czekać to Age of Empires III, Civilization IV, Medieval II - Total War, Warhammer 40K: Dawn of War, Rome Total War i Warcraft III.

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
THX chłopaki.

heri peter [ Pretorianin ]
World in Conflict, Warcraft III, Age of Empires
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Z tego co wiem to Civilization i Medieval to nie RTS, tylko strategia. Zwykła.
Qumen [ Pretorianin ]
A ja z tego co wiem rts to strategia :) zagraj w stronghold
mjuzik96 [ Konsul ]
Medieval II Total War, Age of Empires III
Edit:Strategiczne gry czasu rzeczywistego (ang. real-time strategy, RTS)
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
company of heroes, warcraft 3
Sage [ Konsul ]
Seria AoE to jedyny godny kandydat.
Ewentualnie StarCraft do tego.
Santaix [ Chor��y ]
Warhammer 40k ;) Polecam !
lepper_pl [ Konsul ]
company of heroes
James May [ Legionista ]
Empire Earth I i II-POLECAM!!!!
$Respect$ [ Konsul ]
Twierdza i Twierdza:Krzyżowiec
bo następne częsci to:
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
up
Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]
podobnie jak $Respect$ 2 pierwsze częsci twierdzy, do tego Knights of Honor, raczej nie docieniona, ale bardzo fajna strategia, a propos wątku, możnaby zrobić wątek stały ( cykliczny ) Na temat takich strategii, konkretnie to najlepiej takich rozgrywajacych sie do okresu II Wojny Światowej włącznie, bo właśnie takie lubię, ktoś chętny w stworzeniu takiego wątku ze mną. Nie bierzcie pod uwage, że jestem narazie Juniorem na forum.
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Theodortfus_Ponętny-->faktycznie można by zrobic cykliczny wątek o grach rozgrywających sie w czasie II Wojny Światowej, ale ja ci niestety nie pomogę, bo niestety wątki cykliczne mi nie wychodzą:(
Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]
Richard_Hamond , chodziło mi bardzie o RTS mające swoją akcje przed 2 wojna, ale wiadomo opinia publiczna bedzie chciała wojne,
Ale np Obozowiśko Strategów, o grach w średniowieczu?
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Theodorfus_Ponętny-->ok, ale nie ważne o czym zrobie seryjny wątek i tak mi ten wątek nie wyjdzie:(

Pan P. [ Konsul ]
Z nowszych, bardzo fajne jest Universe At War: Earth Assault. Nie lubię RTSów wyjątkowo, ale ten mi się wyjątkowo spodobał.
FunMen [ Call of Duty 4ever ]
Empire Earth ( broń Boże, nie kupuj 3-ki) oraz Knights of Honor. Miodne :)

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
FunMen-->spoko nie kupie trójki;)