GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebuje Pomocy z Grą Battlefield 2

30.12.2007
09:43
[1]

David58 [ Junior ]

Potrzebuje Pomocy z Grą Battlefield 2

Mam pewien problem z Battlefield 2.Mianowicie to jak gram w jakąś mapkę w sieci to zdobywam np.medal z pilodztwa.Potem po mapce wchodzę na mój profil i na odznaczenia i nie mam tego medalu, albo jak dostałem wyższy stopień, to na moim profilu nie mam tego i jak gram w jakąś inną mapke to znowu mam najgorszy stopień.Sam już nie wiem co mam robić.

30.12.2007
09:48
smile
[2]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

pilodztwa
rotfl lmao

30.12.2007
19:22
smile
[3]

David58 [ Junior ]

o co ci chodzi Stalker?

30.12.2007
19:24
smile
[4]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Włącz Worda i wpisz pilodztwa. Wtedy zrozumiesz o co mi chodzi

30.12.2007
20:02
[5]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Oni często mają problemy ze zliczaniem statystyk. Oczywiście zakładam, że gra oryginalna, bo w innym przypadku miałbyś natychmiast wyjaśnienie problemu.

31.12.2007
11:45
smile
[6]

David58 [ Junior ]

ty mi lepiej pomóż a nie się czepiasz pilodztwa.

31.12.2007
11:49
[7]

Axl2000 [ Hohner ]

1. graj na oficjalnych serwerach rankingowych
2. poczekaj az sie dane zaktualizuja, czasem trwa to kilka dni

01.01.2008
12:24
[8]

Kowciu88 [ Pretorianin ]

David58---> A sciagnoles najnowszy patch 1.41 ? Bo bez niego ani rusz....

01.01.2008
12:37
smile
[9]

Kowciu88 [ Pretorianin ]

Tutaj masz link (sorka za spam ale edit sie skonczyl .. :P)

03.01.2008
09:32
smile
[10]

David58 [ Junior ]

A mam pobrać ten pierwszy patch czy ten drugi??

03.01.2008
10:07
[11]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

A masz serwer czy jesteś zwykłym graczem?

04.01.2008
13:49
[12]

David58 [ Junior ]

ale w sensie że gram przez sieć?

06.01.2008
19:57
smile
[13]

David58 [ Junior ]

Dzieki Kowciu88 patch pomógł mi

09.01.2008
10:14
smile
[14]

Kowciu88 [ Pretorianin ]

Nie ma za co :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.