GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nawigacja Sony = HIT :D

30.12.2007
02:16
smile
[1]

[FPP]Krypton [ Konsul ]

Nawigacja Sony = HIT :D

Kupiłem ostatnio nawigację do samochodu firmy Sony :). Zobaczcie co mnie spotkało jak zacząłem szukać knajp w Londynie :)
Już chciałem przez to zrezygnować z zakupu PlayStation 3 ;). Ale ostatecznie się zdecydowałem :D


Nawigacja Sony = HIT :D - [FPP]Krypton
30.12.2007
02:21
smile
[2]

xywex [ mlask mlask! ]

Czy ktoś może wyjaśnić mi, o co chodzi?

edit: teraz widzę. Może jedyną kontrolą jakości była autokorekta w wordzie? :)

30.12.2007
02:22
[3]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

xywex - zajrzyj tu ----------^

30.12.2007
02:22
smile
[4]

soXik [ Pretorianin ]

haha dobrze ze nie zrezygnowales z zakupu konsoli ;)

30.12.2007
02:22
smile
[5]

N0wak [ Pretorianin ]

Morze serwują tam dobre jedzenie

30.12.2007
02:23
[6]

PatriciusG [ pink floyd ]

No właśnie ja sobie przygotowałem pytanie pomocnicze:

Krypton -> Czy kupowałeś jakiekolwiek nowe urządzenia elektryczne przez ostatnie 5 lat?

30.12.2007
02:25
[7]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

owoce moża

30.12.2007
02:28
[8]

PatriciusG [ pink floyd ]

Okej, jakbym czytał dokładniej to bym się nie czepiał. Mea Culpa.

30.12.2007
08:02
[9]

Belert [ Senator ]

coz to japonczyc wiec i tak fakt ze cos robia "spolonizowane" swiadczy ze nas coraz lepiej doceniaja jako klientow.

30.12.2007
08:09
[10]

Vader [ Legend ]

Już widzę jak jeden forumowy jełop z drugim, leci do reklamacji, ewentualnie wyrzuca sprzet przez okno. Są tu tacy, serio, mają paranoje na punkcie ortów ;]

30.12.2007
09:02
[11]

Morbus [ TIR DRIVER ]

kolego jak ci sie sprawuje ta nawigacja ?

30.12.2007
09:29
[12]

[FPP]Krypton [ Konsul ]

Morbus: Szczerze to nie wiem jeszcze bo nie mialem kiedy testowac. Dzisiaj bedzie testowany na trasie do Poznania. Jest to model: NV-U73T. Np. w moim miescie nie ma na niektorych glownych ulicach numerow, a na jakims zadupiu na obrzezach sa :). Ale na ulice zawsze dobrze doprowadzi. Czasem zaproponuje ulice, dwie dluzsze - ale doprowadzi. Trasa nigdy nie jest za dluga jak sie dobrze ustawi.
Dam sprawozdanie wieczorem :)

soXik: no konsole kupilem i jestem zadowolony na razie :)

PatriciusG: O co chodzi z tym pytaniem? :D Kupowalem mase :)

30.12.2007
10:04
smile
[13]

Karl_o [ maniaC ]

Wg. mnie to sie zdarzaja przeciez takie "wpadki", oczywiscie nikogo tu nie bronie bo akurat ten blad jest chyba najbardziej rażącym błędem w języku polskim :)

30.12.2007
11:04
[14]

[FPP]Krypton [ Konsul ]

Jasne, ze sie zdarzaja :D. Ale ten powala na maksa :)

04.01.2008
11:24
[15]

[FPP]Krypton [ Konsul ]

Napisalem mejla do Sony, zeby pokazac im blad to moze go wyeliminuja w jakiejs kolejnej wersji.
Nie odpisali :)

04.01.2008
11:36
smile
[16]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

[FPP]Krypton --> bo to jest tak ze musisz skorzystac z tego formularza zeby wzieli pod uwage Twoja sugestie:
https://cgi.sonydrive.jp/form/inq/cic/cic-all.html

04.01.2008
11:38
[17]

Taikun. [ NINTENDO ]

Nie odpisali :)

Pewnie już ich wywalili z pracy i teraz jakaś inna firma się tym zajmuje ... taki wstyd ... no ludzie na stos z nimi ...

... pewnie nawet nie sprawdzałeś jak działa nawigacja -_-

04.01.2008
12:29
[18]

[FPP]Krypton [ Konsul ]

Z nawigacji jestem super zadowolony.
Dziala bez zarzutu - szybko lapie sygnal, uwzglednia najnowsze zmiany w wielu miastach (np. nowe drogi jednokierunkowe)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.