
[FPP]Krypton [ Konsul ]
Nawigacja Sony = HIT :D
Kupiłem ostatnio nawigację do samochodu firmy Sony :). Zobaczcie co mnie spotkało jak zacząłem szukać knajp w Londynie :)
Już chciałem przez to zrezygnować z zakupu PlayStation 3 ;). Ale ostatecznie się zdecydowałem :D

xywex [ mlask mlask! ]
Czy ktoś może wyjaśnić mi, o co chodzi?
edit: teraz widzę. Może jedyną kontrolą jakości była autokorekta w wordzie? :)
eLJot [ a.k.a. księgowa ]
xywex - zajrzyj tu ----------^

soXik [ Pretorianin ]
haha dobrze ze nie zrezygnowales z zakupu konsoli ;)

N0wak [ Pretorianin ]
Morze serwują tam dobre jedzenie
PatriciusG [ pink floyd ]
No właśnie ja sobie przygotowałem pytanie pomocnicze:
Krypton -> Czy kupowałeś jakiekolwiek nowe urządzenia elektryczne przez ostatnie 5 lat?
Scatterhead [ łapaj dzień ]
owoce moża
PatriciusG [ pink floyd ]
Okej, jakbym czytał dokładniej to bym się nie czepiał. Mea Culpa.
Belert [ Senator ]
coz to japonczyc wiec i tak fakt ze cos robia "spolonizowane" swiadczy ze nas coraz lepiej doceniaja jako klientow.
Vader [ Legend ]
Już widzę jak jeden forumowy jełop z drugim, leci do reklamacji, ewentualnie wyrzuca sprzet przez okno. Są tu tacy, serio, mają paranoje na punkcie ortów ;]
Morbus [ TIR DRIVER ]
kolego jak ci sie sprawuje ta nawigacja ?
[FPP]Krypton [ Konsul ]
Morbus: Szczerze to nie wiem jeszcze bo nie mialem kiedy testowac. Dzisiaj bedzie testowany na trasie do Poznania. Jest to model: NV-U73T. Np. w moim miescie nie ma na niektorych glownych ulicach numerow, a na jakims zadupiu na obrzezach sa :). Ale na ulice zawsze dobrze doprowadzi. Czasem zaproponuje ulice, dwie dluzsze - ale doprowadzi. Trasa nigdy nie jest za dluga jak sie dobrze ustawi.
Dam sprawozdanie wieczorem :)
soXik: no konsole kupilem i jestem zadowolony na razie :)
PatriciusG: O co chodzi z tym pytaniem? :D Kupowalem mase :)

Karl_o [ maniaC ]
Wg. mnie to sie zdarzaja przeciez takie "wpadki", oczywiscie nikogo tu nie bronie bo akurat ten blad jest chyba najbardziej rażącym błędem w języku polskim :)
[FPP]Krypton [ Konsul ]
Jasne, ze sie zdarzaja :D. Ale ten powala na maksa :)
[FPP]Krypton [ Konsul ]
Napisalem mejla do Sony, zeby pokazac im blad to moze go wyeliminuja w jakiejs kolejnej wersji.
Nie odpisali :)

Didier z Rivii [ life 4 sound ]
[FPP]Krypton --> bo to jest tak ze musisz skorzystac z tego formularza zeby wzieli pod uwage Twoja sugestie:
https://cgi.sonydrive.jp/form/inq/cic/cic-all.html
Taikun. [ NINTENDO ]
Nie odpisali :)
Pewnie już ich wywalili z pracy i teraz jakaś inna firma się tym zajmuje ... taki wstyd ... no ludzie na stos z nimi ...
... pewnie nawet nie sprawdzałeś jak działa nawigacja -_-
[FPP]Krypton [ Konsul ]
Z nawigacji jestem super zadowolony.
Dziala bez zarzutu - szybko lapie sygnal, uwzglednia najnowsze zmiany w wielu miastach (np. nowe drogi jednokierunkowe)