Prince_michal [ Generaďż˝ ]
wasze szkice
Pochwalcie się swoimi szkicami z filmów, gier, komiksów, książek,a przede wszystkim z gier.
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Anduril, gdzie jesteś?! : )
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
co jest nikt nie ma żadnych sziców??

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Może Ty się najpierw pochwal kozaczku. :)
Można powiedzieć, że to screen z LockOn'a. ;P
Przed laty zrobiłem takich chyba z 1000, zachowało się tylko kilka :(
N|NJA [ Senator ]
Był juz watek kiedyś o rysowaniu.
Przed chwila zrobione w dwie minuty- La Chupacabra, znana także jako matka Taikuna
blood_x [ !SkinheadS! ]
Ma ktos moze szkic ladnego wikinga ktory nadawal by sie na tatuaz??
Anduril [ Evviva l arte! ]
Teraz siedze przy takim >
reszta w linku
ps. spadam na blow ;)

Antemos [ Pretorianin ]
Na kartce z bloczku w przerwie między rundami w CS:S ;D
(dzieło sztuki to to nie jest ;D)

Antemos [ Pretorianin ]
EG2006_43991898 --> Nieźle ;)
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
EG2006_43991898 - z tym ostatnim to już wszyscy wiedzą co zrobiłeś ;p
Sam nie rysuję bo i nie umiem. O!
Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
Jak znajdę ołówek i kartkę to wam narysuję i cyknę fotkę, bo mi skaner wysiadł ;P
Apach [ Generaďż˝ ]
EG2006_43991898-> Czy nie pomyliłeś ołówka z Photoshopem?
PAWLAK91 [ Chor��y ]
EG2006_43991898-->
Nie rób z siebie idioty :) Ostatnia to nic innego jak przerobiona fotka. Nietrudno zauważyć.
Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
No panowie ;) Narysowałem kilka scen z filmów :) Proszę o podani tytułów filmów :)
Film nr. 1 foto 1
Taikun. [ NINTENDO ]
Przed chwila zrobione w dwie minuty- La Chupacabra, znana także jako matka Taikuna
Raz że pokazywałeś mi to dwa tygodnie temu i chwaliłeś się że zrobiłeś w 3 dni
Dwa że potem okazało się że to nie Twoje, tylko z 4chana zerżnąłeś
Trzy ... powiem mamie żeby Ci już nie wystawiał suchego chleba na korytarz bo masz na jej punkcie dziwną obsesję ...

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
To jest muzyk Rockowy ----->
Proszę o jego ksywkę :)

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
I nie wiem kto :D
Podoba się ? Proszę o ocenianie !!

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
Trzy ... powiem mamie żeby Ci już nie wystawiał suchego chleba na korytarz bo masz na jej punkcie dziwną obsesję ... xD
Już nie będę pisał, żeby mnie od spamerów nie wyzywali ;]
pooker [ Centurion ]
Jamkonorek ty zapluty spamerze co mnie obchodza te twoje pierdolone baźgry????????
i jest cos takie jak edit mlocie to ostatnie mogles edytowac ale i tak jestes zjebem

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
Jeżeli chcesz pobluzgać na mnie to na gg, forum nie jet od tego ... ;(
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Tak samo chat i forum o2 jest od spamowania bzdurnymi rysunkami i tekstami, a nie GOL...
N|NJA [ Senator ]
EG-> Niesamowite umiejętności- ja nigdy nie potrafiłbym tak przekręcić kontrastu i jasności z jednoczesną posteryzacją (ewentualnie fresk efektem albo dowolnym innym w PSie). Nauczaj mnie.
Tai-> Aby udowodnic, ze jestes bardzo podobny do swojej szanownej matki La Chupacabry- portrecik robiony w minut jakieś 5. Powieś sobie na ścianie (doceń, z jakim pietyzmem pozwoliłem sobie oddać twój nos wielkości pasa startowego dla bombowców B-52).

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
He He.
FLCL?! o_O
;D
Żeby nie było, że spamuje, kolejne ocalałe dzieło z "bohaterem LockOn'a" :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
N|NJA

Karl_o [ maniaC ]
Kurcze, szkoda, ze nie ma Andurilla on by dopiero pokazal klase :D Ale oczywiscie wasze rysunki tez sa super... no moze nie wszystkie :)

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]
co wy kurczę wiecie o rysowaniu??
oto co zdolny uczeń robi na nudnej lekcji matematyki!
EDI!

Tenshay [ co znowu? ]
noo racja, kto jak kto ale Gimli syn Gloina to potrafi rysować, szczególnie, że to szkic !! ; p
Lara577 [ Konsul ]
Był watek był... były nawet trzy mojego autorstwa... Ciekawe czy nutkaaa i Mad Meat PL dalej sie tym interesują

Taikun. [ NINTENDO ]
Yogh zniszczyłeś mnie :D
FLCL ! :)
N|NJA [ Senator ]
Tai-> Miałeś zostać zniszczony. Mission Accomplished
Swoją drogą- Mery, któz sie spodziewał, ze rysowac umiesz? :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
W podstawówce zostałem nazwany przez plastyczkę "złym człowiekiem", bo na moich rysunkach zawsze było przynajmniej kilka ton militarnego żelastwa. xD
Moje zdolności plastyczne ograniczają się tylko do tego żelastwa, nic innego nie potrafię narysować.
Jak kiedyś na sesje przyniosłem graczom własnoręcznie namalowanego Rumaka Bojowego z Anduhandrii, to chamy stwierdzili: "duży ten prosiak". :/
Taikun. [ NINTENDO ]
chyba sobie na avatar ustawie :D
Qumen [ Pretorianin ]
Z checia bym wrzucil swoje ale skaner mi sie cos popsul ;/
Anduril i jak ci idzie? Skonczyles?
N|NJA [ Senator ]
Tai-> Avatar będzie za mały, by oddać całą moc drzemiącą w obrazku.
mery-> Ja też jestem totalna dupa, jeśli chodzi o zwierzęta. Jakiegoś durnego potwora czy inną cholere z warcrafta to moge bez problemu, ale żeby kunia namazać- nie ma szans :)
Qumen [ Pretorianin ]
Haha.. N|NJA narysuj jakiegos stworka z wiedzmina :P, mysle ze swietnie moze sie nadac Alghul
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
nie chce sie k***a przesłać
Anduril [ Evviva l arte! ]
moglbym dluzej przy wlosach posiedziec ale zostawiam tak jak jest