GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wasze szkice

29.12.2007
22:23
[1]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

wasze szkice

Pochwalcie się swoimi szkicami z filmów, gier, komiksów, książek,a przede wszystkim z gier.

29.12.2007
22:24
[2]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Anduril, gdzie jesteś?! : )

29.12.2007
22:50
[3]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

co jest nikt nie ma żadnych sziców??

29.12.2007
23:05
smile
[4]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Może Ty się najpierw pochwal kozaczku. :)

Można powiedzieć, że to screen z LockOn'a. ;P
Przed laty zrobiłem takich chyba z 1000, zachowało się tylko kilka :(


wasze szkice - meryphillia
29.12.2007
23:06
[5]

N|NJA [ Senator ]

Był juz watek kiedyś o rysowaniu.


Przed chwila zrobione w dwie minuty- La Chupacabra, znana także jako matka Taikuna


wasze szkice - N|NJA
29.12.2007
23:20
[6]

blood_x [ !SkinheadS! ]

Ma ktos moze szkic ladnego wikinga ktory nadawal by sie na tatuaz??

30.12.2007
00:01
[7]

Anduril [ Evviva l arte! ]

Teraz siedze przy takim >

reszta w linku

ps. spadam na blow ;)


wasze szkice - Anduril
30.12.2007
00:11
smile
[8]

Antemos [ Pretorianin ]

Na kartce z bloczku w przerwie między rundami w CS:S ;D

(dzieło sztuki to to nie jest ;D)


wasze szkice - Antemos
30.12.2007
00:17
smile
[9]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

? ;>


wasze szkice - EG2006_43991898
30.12.2007
00:20
smile
[10]

Antemos [ Pretorianin ]

EG2006_43991898 --> Nieźle ;)

30.12.2007
00:24
[11]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Antemos dzieki ;p

a to koledze robiłem :)


wasze szkice - EG2006_43991898
30.12.2007
00:42
[12]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

EG2006_43991898 - z tym ostatnim to już wszyscy wiedzą co zrobiłeś ;p

Sam nie rysuję bo i nie umiem. O!

30.12.2007
00:45
[13]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Jak znajdę ołówek i kartkę to wam narysuję i cyknę fotkę, bo mi skaner wysiadł ;P

30.12.2007
00:48
[14]

Apach [ Generaďż˝ ]

EG2006_43991898-> Czy nie pomyliłeś ołówka z Photoshopem?

30.12.2007
00:53
[15]

PAWLAK91 [ Chor��y ]

EG2006_43991898-->
Nie rób z siebie idioty :) Ostatnia to nic innego jak przerobiona fotka. Nietrudno zauważyć.

30.12.2007
01:09
[16]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

No panowie ;) Narysowałem kilka scen z filmów :) Proszę o podani tytułów filmów :)
Film nr. 1 foto 1


wasze szkice - Jamkonorek
30.12.2007
01:10
[17]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Film nr.1 foto 2


wasze szkice - Jamkonorek
30.12.2007
01:11
[18]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Film nr. 2 foto 1


wasze szkice - Jamkonorek
30.12.2007
01:12
smile
[19]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Film nr. 2 foto 2


wasze szkice - Jamkonorek
30.12.2007
01:12
smile
[20]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Film nr. 2 foto 3


wasze szkice - Jamkonorek
30.12.2007
01:13
[21]

Taikun. [ NINTENDO ]

Przed chwila zrobione w dwie minuty- La Chupacabra, znana także jako matka Taikuna

Raz że pokazywałeś mi to dwa tygodnie temu i chwaliłeś się że zrobiłeś w 3 dni
Dwa że potem okazało się że to nie Twoje, tylko z 4chana zerżnąłeś
Trzy ... powiem mamie żeby Ci już nie wystawiał suchego chleba na korytarz bo masz na jej punkcie dziwną obsesję ...

30.12.2007
01:13
smile
[22]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

To jest muzyk Rockowy ----->

Proszę o jego ksywkę :)


wasze szkice - Jamkonorek
30.12.2007
01:14
smile
[23]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Hitman


wasze szkice - Jamkonorek
30.12.2007
01:15
smile
[24]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

I nie wiem kto :D

Podoba się ? Proszę o ocenianie !!


wasze szkice - Jamkonorek
30.12.2007
01:16
smile
[25]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Trzy ... powiem mamie żeby Ci już nie wystawiał suchego chleba na korytarz bo masz na jej punkcie dziwną obsesję ... xD

Już nie będę pisał, żeby mnie od spamerów nie wyzywali ;]

30.12.2007
01:23
[26]

pooker [ Centurion ]

Jamkonorek ty zapluty spamerze co mnie obchodza te twoje pierdolone baźgry????????

i jest cos takie jak edit mlocie to ostatnie mogles edytowac ale i tak jestes zjebem

30.12.2007
01:29
smile
[27]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Jeżeli chcesz pobluzgać na mnie to na gg, forum nie jet od tego ... ;(

30.12.2007
01:31
[28]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Tak samo chat i forum o2 jest od spamowania bzdurnymi rysunkami i tekstami, a nie GOL...

30.12.2007
02:51
[29]

N|NJA [ Senator ]

EG-> Niesamowite umiejętności- ja nigdy nie potrafiłbym tak przekręcić kontrastu i jasności z jednoczesną posteryzacją (ewentualnie fresk efektem albo dowolnym innym w PSie). Nauczaj mnie.



Tai-> Aby udowodnic, ze jestes bardzo podobny do swojej szanownej matki La Chupacabry- portrecik robiony w minut jakieś 5. Powieś sobie na ścianie (doceń, z jakim pietyzmem pozwoliłem sobie oddać twój nos wielkości pasa startowego dla bombowców B-52).


wasze szkice - N|NJA
30.12.2007
03:17
smile
[30]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

He He.
FLCL?! o_O

;D

Żeby nie było, że spamuje, kolejne ocalałe dzieło z "bohaterem LockOn'a" :)


wasze szkice - meryphillia
30.12.2007
03:21
smile
[31]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

N|NJA

30.12.2007
10:07
smile
[32]

Karl_o [ maniaC ]

Kurcze, szkoda, ze nie ma Andurilla on by dopiero pokazal klase :D Ale oczywiscie wasze rysunki tez sa super... no moze nie wszystkie :)

30.12.2007
10:18
smile
[33]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

co wy kurczę wiecie o rysowaniu??

oto co zdolny uczeń robi na nudnej lekcji matematyki!

EDI!


wasze szkice - Gimli  syn Gloina
30.12.2007
10:28
smile
[34]

Tenshay [ co znowu? ]

noo racja, kto jak kto ale Gimli syn Gloina to potrafi rysować, szczególnie, że to szkic !! ; p

30.12.2007
10:44
[35]

Lara577 [ Konsul ]

Był watek był... były nawet trzy mojego autorstwa... Ciekawe czy nutkaaa i Mad Meat PL dalej sie tym interesują

30.12.2007
12:28
smile
[36]

Taikun. [ NINTENDO ]

Yogh zniszczyłeś mnie :D

FLCL ! :)

30.12.2007
14:37
[37]

N|NJA [ Senator ]

Tai-> Miałeś zostać zniszczony. Mission Accomplished



Swoją drogą- Mery, któz sie spodziewał, ze rysowac umiesz? :)

30.12.2007
14:56
smile
[38]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

W podstawówce zostałem nazwany przez plastyczkę "złym człowiekiem", bo na moich rysunkach zawsze było przynajmniej kilka ton militarnego żelastwa. xD
Moje zdolności plastyczne ograniczają się tylko do tego żelastwa, nic innego nie potrafię narysować.

Jak kiedyś na sesje przyniosłem graczom własnoręcznie namalowanego Rumaka Bojowego z Anduhandrii, to chamy stwierdzili: "duży ten prosiak". :/

30.12.2007
15:33
[39]

Taikun. [ NINTENDO ]

chyba sobie na avatar ustawie :D

30.12.2007
15:40
[40]

Qumen [ Pretorianin ]

Z checia bym wrzucil swoje ale skaner mi sie cos popsul ;/
Anduril i jak ci idzie? Skonczyles?

30.12.2007
18:41
[41]

N|NJA [ Senator ]

Tai-> Avatar będzie za mały, by oddać całą moc drzemiącą w obrazku.


mery-> Ja też jestem totalna dupa, jeśli chodzi o zwierzęta. Jakiegoś durnego potwora czy inną cholere z warcrafta to moge bez problemu, ale żeby kunia namazać- nie ma szans :)

30.12.2007
19:09
[42]

Qumen [ Pretorianin ]

Haha.. N|NJA narysuj jakiegos stworka z wiedzmina :P, mysle ze swietnie moze sie nadac Alghul

02.01.2008
20:29
[43]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

nie chce sie k***a przesłać

07.01.2008
16:35
[44]

Anduril [ Evviva l arte! ]

Qumen - tak >


wasze szkice - Anduril
07.01.2008
16:36
[45]

Anduril [ Evviva l arte! ]

moglbym dluzej przy wlosach posiedziec ale zostawiam tak jak jest


wasze szkice - Anduril
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.