GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zastanawiam się nad battlefieldem 2 tylko nie wiem czy warto

29.12.2007
21:04
smile
[1]

mistrz we wszystkim [ Chor��y ]

zastanawiam się nad battlefieldem 2 tylko nie wiem czy warto

Tak jak w tytule. Chciałbym się dowiedzieć jakie są opinie o tej grze. Ogólnie na razie pykam regularnie w America's Army, ale chętnie zmienię te monotonie poprzez kupno owego tytułu. Zależy mi na rozgrywce bardziej statecznej idącej w kierunku wyżej wymienionego AA, a nie w kierunku Unreala gdzie zabijają cię co 5 sec i zero radości z gry.. Zależy mi też na tym, żeby była realistyczna tzn , 2-3 strzały i jesteś martwy odpowiednio dla każdej partii ciała. Nie pogardzę również tym, aby w grze była KREW, której często brakuje w pokrewnych tytułach wojennych. Tak, więc chce się dowiedzieć czy wszystkie wymienione przeze mnie elementy jako tako są w battlefieldzie 2 oraz chce poznać opinie o tej grze.

29.12.2007
23:12
smile
[2]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

To ja bym polecał Armed Assault zamiast BF2. Battlefield będzie wydawał ci się zbyt arcadowy.

W Arma wystarczy jeden strzał aby kogoś zabić lub zostać zabitym, no chyba ze będziesz miał szczęście i ktoś postrzeli cię w noge, zalezy też czy można nazwać to szczęściem bo czołganie się potem przez 5 km jest trochę nudawe ale tutaj jak kogoś zabijasz to czujesz naprawde tą satysfakcję, multi i tryb coop z mapami Evolution to po prostu ..... hmmmm ..... to po prostu dobra gra jest :)

Od BF 2 lepszy jest BF 2142 ale jakby nie patrzeć to jest gra arcadowa a Armed to prawdziwy symulator wojenny.

01.01.2008
12:33
smile
[3]

Kowciu88 [ Pretorianin ]

Rosenkreutz-->Od BF 2 lepszy jest BF 2142 wcale bym tego nie powiedzial... Dlaczego np wiekszosc klanow przezucila sie znowu na bf'a 2 ??

mistrz we wszystkim--->Jezeli ci zalezy na realizmie to bf cie nie zachwyci... oczywiscie jest cos takiego jak headshot. Jesli chodzi o zalety... Jezeli masz team (my tu na GOL-u mamy) to czeka cie wspaniala zabawa bo wg mnie w tej grze liczy sie teampley, tak samo pojazdy sa tez duzym plusem w bf2. Ale wiesz to sa moje odczucia chociaz napewno bf nie jest unrealem, i za zdobytego fraga (wygrana rundke) masz satysfakcje, szczegolnie jesli pracujesz w teamie... Aha KRWI tez nie ma.. ale dla mnie to niema naprawde znaczenia...

01.01.2008
12:54
smile
[4]

sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]

BF2142 to kiszka jest w sumie, BF2 rzadzi gra jest naprwade dobra i gram jak narazie tylko w nia, mam call4 i crisisa i leza:D...

Co do realnosci to wiesz, nic nie odwzoruje tego w 100% ale BF2 jest naprwade dobra gra, jest duzo mozliwosci itd, polecam gra nie droga a naprawde masa czasu zleci na tym tytule i sie nie nudzi:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.