
Foks!k [ Volleball - ]
Bo najlepsi Kibice to Polacy !!
Nie wiem jak wy. Ale Ja i wielu wielu innych Ludzi, uważa Polskich kibiców siatkówki za najlepszych na Świecie. Czy na dobre czy na złe Reprezentacja jest cały czas dopingowana, a hale wypełniają sie do ostatniedo miejsca :) Panuje świetna atmosfera i każdy zdziera gardło by było jeszcze głośniej :) jednym z moich marzeń jest pojechanie na mecz do Spodku :) I powydzierać się z innymi "Polska biało czerwoni ... " " Stań i unieś głowę .. "
Dokument o Polskich Kibicach. "Najlepsi na Świecie"
Teraz pytanie dotyczące Filmu. czy już gdzieś go pokazywano ? I czy można gdzieś Legalnie go ściągnąć ? A jeżeli można ale będzie to nielegalne to proszę o odezwanie się na GG: 7433240
Mistrz Matii [ Pretorianin ]
Bo Polacy jako jedyni są na tyle durni, aby zdołać oglądać ten debilny sport jakim jest siatkówka.
dagger865 [ Pretorianin ]
powiedział to matti, po czym podziękował i wyszedł...Do Wi Dze Niaaa!
Huntelaar [ HONDA ]
od jakiego rankingu nie można pisac bo może nie zobaczymy niedługo wreszcie Pana daggera na golu
w skokach też jesteśmy najlepsi

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]
Ja w spodku juz byłem 3 razy :) Raz na meczu Polska vs Gwiazdy NHL, no i 2 razy na Lidze Światowej.
Jest po co tam jechać :) nie zapomne jak w LŚ 2006 w meczu z USA wyciągneliśmy z 0:2 na 3:2 :))) AMOK!!
Foks!k [ Volleball - ]
Mazzeo >> A ile płaciłeś za Bilet na Lige Światową ?
hop ^^
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Siatkówka Siatkówka a czemu nie Koszykówka
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Zgadzam się z tym że Polacy są najlepszymi kibicami ale nie tylko w siatkówce :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Na meczach reprezentacji Polski w siatkówce (z tego co widzę w TV) jest bardzo fajna atmosfera. Chciałbym kiedyś pojechać na mecz reprezentacji.
Drace66676 [ Konsul ]
A jeszcze lepsi sa na meczach piłki nożnej.
Półgłówki grają w piłkę a inne półgłówki kibicują, porażka, czyli innymi słowy mówiąc całkowity dom wariatów z poje.bań.cami na czele. Pozdro.

Bechemoth [ Konsul ]
Tylko szkoda że nie przekłada się to na nasze sukces.No chyba że w skokach, bo polska piłka nożna to kpina i totalna porażka.To mają być zawodowcy?Nie umieją grać w piłkę i tyle.
Glob3r [ Tots units fem força ]
[2] i [10].
Panom już podziękujemy :). Obniżacie średnią IQ tego forum.
To, że Polacy są najlepszymi siatkarskimi kibicami na świecie to już było wiadomo od paru lat :)
W końcu tak twierdzą nawet największe, zagraniczne gwiazdy :>.
O skokach już nie wspominając... Nie bez powodu, praktycznie KAŻDY skoczek najbardziej lubi skakać w Zakopanym ze względu na tą niesamowitą atmosferę.
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Każdy kij ma dwa końce. Do Anglików nam trochę brakuje, ale Polscy kibice szczególnie jeśli chodzi o piłkę nożną to w dużej mierze wojownicy. Tak zdominowali polskie boiska ligowe, że ludzie, którzy rzeczywiście chcą oglądać futbol na żywo żyją w realnym zagrożeniu.
Nie wiem jak to jest w siatkówce. Nie oglądam, bo nudna. Tak czy inaczej samozwańcze określanie siebie "najlepszymi kibicami" jest słabe.
Korgan [ Kakało na ciepło ]
Czy ja wiem czy kibice siatkówki są tak naprawdę na dobre i na złe... na pewno tak jest od czasu jak są sukcesy a wcześniej... szczerze nie pamiętam by było aż tak jak teraz.
To samo tyczy się skoków. I dlatego myślę że na tych sportach część kibiców chodzi bo to by tam być jest na czasie i jest wielkim powodem do chwalenia się.
Co do piłki nożnej to fakt że część Polaków przeraża to co się słyszy o kibicach i sposób dopingu gdzie trąbki i inne klekotki są niemile widziane. A imho doping na stadionach piłkarskich jest o tyle lepszy, że nie tylko potrafi zdopingować własną drużynę, ale także potrafi sprawić by rywalom zatrzęsły się nogi. I może nie są najlepsi na świecie to i tak są w czołówce.

Drace66676 [ Konsul ]
Glob3r niskie IQ to może ty masz bo ja akurat wykształcony jestem. A jeśli zauważyłeś, chociaż myslę, że nie to mówiłem o kibicach, przepraszam pseudokibicach piłki nożnej. To są ludzie z niskim IQ jeśli w ogóle jakieś IQ posiadają. Debile.
A jak Małysz zrezygnuje to i tak gówno dalej będzie w skokach niezależenie od tego jakiego trenera kupią.
Mieli tyle skoczni podobno budować i co jest... gówno jest za przeproszeniem.
Kubica zaczął jeździć to nagle o torze dla F1 w Polsce zaczęli mówić. I co jest... gówno jest.
A w 2012 też będzie gówno nie euro, będzie jedna wielka kompromitacja, dlatego tak nienawidze tego jebanego kraju. Pozdro dla inteligentnych.
Korgan [ Kakało na ciepło ]
Drace66676 ---> to skro masz takie wysokie IQ to co jeszcze w tym "jebanym" kraju robisz?
Drace66676 [ Konsul ]
Korgan - jeszcze - dobre słowo, ale juz niedługo.
No i nie mów mi że tak dobrze ci w tym kraju i tak bardzo go kochasz, bo się zdziwię
Wiesz ja nie mam na co narzekać, ale wyjade stąd dla zasady. Po prostu.
Nie mam zamiaru zapierdalać na naszych wspaniałych polityków.
Korgan [ Kakało na ciepło ]
Ja tam wierze, że w Polsce też może być dobrze i wyjeżdżać nie zamierzam. Może jeszcze zbyt młody jestem(student) i za mało doświadczyłem by się do tego kraju zniechęcić. W każdym razie tu o kibicach miało być.

Zupsky z Bree [ Konsul ]
Ze polscy kibice ci normalni są najlepsi na swiecie wie każde dziecko