GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy!!! :(

29.12.2007
19:46
smile
[1]

Patrix95 [ Pretorianin ]

Pomocy!!! :(

Ktoś wie jak na internetowej grze Plemiona można zawrócić swoje wojsko.
(Kiedy jest w drodzę do Ataku innej wioski)

29.12.2007
21:06
[2]

Grzybek 2000 [ Pretorianin ]

Włącz plac i tam poniżej będziesz miał ruchy wojska. Tam powinna być grupa którą wysłałeś, a obok niej przycisk przerwij / zawróć.

31.12.2007
00:05
smile
[3]

Patrix95 [ Pretorianin ]

Dzięki

01.01.2008
14:42
smile
[4]

kaczuś96 [ Legionista ]

Tak samo tylko masz 10min ale nie wysyłąj na drugi końiec świata

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.