|kszaq| [ Senator ]
Familiada :)
Niektórzy są mocni, naprawdę :)
|kszaq| [ Senator ]
Up, nikt nie widział ?

miki5 [ POLPAKfan ]
ja widziałem, ale mnie tam to za bardzo nie rusza:P za dużo dzisiaj się śmiesznych filmików naoglądałem:PP:P:P:P:P
N|NJA [ Senator ]
Najmocniejsza w familiadzie ZAWSZE jest anegdotka Sztrasburgera.

marcing805 [ Senator ]
siekator
Żak?

raper741 [ Legend ]
siekator -> Nie zaczynaj na nowo...

soXik [ Pretorianin ]
TOO jest kozak ;] ;D
rrrr [ Euro 2008 Watcher ]
Ja w Wigilię w familiadzie słyszałem coś takiego
Pytanie: Wymień szczególny dzień w grudniu
Typek odpowiedział: WIELKANOC

Notar [ Pretorianin ]
blondyna hehe
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Rekin w Polsce chyba w zoo

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
niektorzy ludzie maja mocno nastukane do lba
Taikun. [ NINTENDO ]
Yogh nie śmiej się z Karola bo wszyscy wiemy że to Ty ciągniesz rzepe w Familiadzie