GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gościu który chciał być w TV

29.12.2007
00:28
[1]

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]

Gościu który chciał być w TV



gleba :D

spoiler start
byuo?
spoiler stop

29.12.2007
00:30
smile
[2]

Małp@ [ MKS Mława ]

Nie Było ale filmik naprawdę jest Super no mówię serio oczywiście super filmik :)

29.12.2007
00:35
[3]

Czesiek_Alcatraz [ Senator ]

Było

29.12.2007
00:36
smile
[4]

Loon [ Panicz ]

Jak dla mnie super, naprawdę super, w porządku.

29.12.2007
00:37
[5]

Taikun. [ NINTENDO ]

uuu .... towar był dobry

29.12.2007
00:38
smile
[6]

pooker [ Centurion ]

a tu ja widze poprostu jedno ten po prawej gral w tibie a ten po lewo w countera xD

29.12.2007
00:38
smile
[7]

Kozi89 [ Senator ]

Trema zjadła ich piękna :D Chcieli wyglądać na wyluzowanych a wyszło... jak wyszło :D Co za buraki XD

29.12.2007
00:42
smile
[8]

Tymbarkus [ Pretorianin ]

Filmik jest super. Ogolnie to w porzadku. Oczywiscie naprawde.

29.12.2007
00:49
smile
[9]

pooker [ Centurion ]

-2 słowa o ekipe filmujacej
-to jest dowod chyba jak na kamerujecie ogolnie, to jest dowod ktory no po prostu dla mnie jest w porzadku, gdzie na przykład jakby... ekipa kamerujaca jest super.

to wymiata

29.12.2007
01:35
smile
[10]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

leże xD

29.12.2007
03:22
smile
[11]

Mati176 [ King Klick ]

chyba panowie sa po prostu naje*ani, a juz na pewno ten z prawej :D

29.12.2007
08:42
smile
[12]

Vidos [ Legend ]

...nie no materiał jest super !

29.12.2007
08:47
smile
[13]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

super, super ;)

29.12.2007
08:57
[14]

Yanke$ [ Pretorianin ]

cienkie

29.12.2007
09:04
[15]

Obscure [ ExcalibuR ]

haha ta ostatnia akcja najlepsza :D

01.01.2008
16:09
smile
[16]

Germeran [ Pretorianin ]

Widziałem wcześniej. Świetne :P

01.01.2008
16:16
[17]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

Nie no chłopaki mają szeroki zakres słów ---> super , wporządku

01.01.2008
16:18
smile
[18]

Deepdelver [ Legend ]

Często się mówi, że młodzi nie mają nic do wartościowego przekazania, a tu proszę - cały manifest intelektualny pokolenia w tak zwięzłej formie.

01.01.2008
16:35
[19]

Tenshay [ co znowu? ]

aż mnie łowa rozbolała od tego filmiku ;
jakieś cymbały niedorozwinięte totalnie x[

dwuletnie dziecko ma ciekawsze rzeczy do powiedzenia : P

01.01.2008
16:39
smile
[20]

miki5 [ POLPAKfan ]

[5] taaa

01.01.2008
17:05
[21]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Szczerze mówiąc super wywiad w ogóle, w porządku. Super, super jest.

01.01.2008
17:41
smile
[22]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]

Ten z prawej ma juz niezle w glowie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.