
koci_kwik [ Podrap mnie po plecach ]
Gothic Noc Kruka - pytanie
Mam pytanie odnośnie kręgów
Ide ścieszka Inosa....:)
Jestem juz Palladynem i jedyne runy jakie oferuje mi Albrecht to runy Czaru Palladyna np. świety płomien , ognisty pocisk , lekkie leczenie i jakies tam pierdoły....
każdy po 5 pkt
ale nie chce czarow Palladyna
znalazlem runy ale nie moge ich uzywac bo pisze mi : 1 krąg magi, 2 , 3.... itd
pkt nauki mam
jak bym szedl za Maga to pewno nie miałbym tego problemu, no ale nie poszlem i teraz mam problemas??
Sugestie???
Gotman [ Senator ]
Jeśli NIE jesteś magiem to nie możesz używać run magicznych. Jedynie zwojów.
SanthiX - racja :) dziękuję :)
SanthiX [ Almost Saint ]
Jak wyżej. Wyjątkiem są runy "teleportacyjne".
koci_kwik [ Podrap mnie po plecach ]
o żesz....:(
edit
Santhix ---- "teleportacyjne" powiadasz.... oj potrzymaleś mnie na duchu... ech...

orochimaru24 [ Legionista ]
co wy pierdolicie?ja przeszedlem gre paladynem 14 razy i moglem uzywac wszystkie run jakie posiadalem.spubuj ruszyc gre do przody na pewno cos wykonbinujesz.ale jesli chcesz miec duzo kasy i fajnych run to zrob tak:znajdz jakiegos poszukiwacza ciachaj go mieczem az bedzie mial minimum zycia i zamros go czarem bryla lodu i poczekaj az umrze,potem gdy zabierasz mu jego ekwipunek,bedzie tam kilka fajnych run ktore mozna potem drogo sprzedac albo uzywac.(mozna tego uzywac z kazdym poszukiwaczem)

Emilio18 [ Legionista ]
Paladyn nie może się posługiwać każdą magia .Święty płomień,pomniejsze uleczenie,średnie uleczenie,większe uleczenie,święta strzała,wypędzenia zła,zniszczenie zła.To są runy paladyna .Oprócz tego może korzystać ze wszystkich innych zwojów i run teleportacji.Nie może korzystać z run maga .
LukaszZiom [ Centurion ]
Emilio18 z tego co wiem do czaru pomniejszenie potrzeba 4 kręgu.
Czary jakie możesz wykorzystywać to: runy dla palladyna, zwoje, runy teleportacyjne.
Zamieszczam link specjalnie dla koci_kwik tam znajdziesz opis wszystkich run i kiedy będziesz mógł je wykorzystać
Emilio18 [ Legionista ]
LukaszZiom chodzi mi o pomniejsze uleczanie które jest dostępne dla paladyna
LukaszZiom [ Centurion ]
Wybacz ominąłem słowo "leczenie"
Ciekawy jestem jak robisz to orochimaru24, że potrafisz używać wszystkich run. Nie jestem pewny, ale chyba w edit abilites powinno być coś z dodaniem kręgów, bo siła i wszystkie inne rzeczy są!
Jak dla mnie jest jedno wytłumaczenie grałeś z kodami, albo używając edit abilites(powinna być tam zmiana kręgów), albo naciskając "O" i przenosisz się na stałe do jakiejś postaci, która posiada wszystkie kręgi magi.

Emilio18 [ Legionista ]
Albo insert ch , pojawia się nauczyciel i jedziesz z koksem :D
LukaszZiom [ Centurion ]
O tym nie wiedziałem! Dzięki, a ten nauczyciel uczy tylko jednej umiejętności czy wszystkich?No i najważniejsze: ściąga punkty umiejętności czy za free cię uczy?
Trzeba będzie wypróbować. A co do tego to trzeba najpierw c marvin c? czy można to bez uaktywniania kodów użyć?

Emilio18 [ Legionista ]
Wszystkie umiejętności , punkty nauki też rozdaje :D
Emilio18 [ Legionista ]
Uruchamiasz normalnie konsole marvin , wpisujesz insert ch i to wszystko