GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic Noc Kruka - pytanie

28.12.2007
21:45
smile
[1]

koci_kwik [ Podrap mnie po plecach ]

Gothic Noc Kruka - pytanie

Mam pytanie odnośnie kręgów
Ide ścieszka Inosa....:)

Jestem juz Palladynem i jedyne runy jakie oferuje mi Albrecht to runy Czaru Palladyna np. świety płomien , ognisty pocisk , lekkie leczenie i jakies tam pierdoły....

każdy po 5 pkt

ale nie chce czarow Palladyna

znalazlem runy ale nie moge ich uzywac bo pisze mi : 1 krąg magi, 2 , 3.... itd

pkt nauki mam

jak bym szedl za Maga to pewno nie miałbym tego problemu, no ale nie poszlem i teraz mam problemas??

Sugestie???


28.12.2007
21:47
[2]

Gotman [ Senator ]

Jeśli NIE jesteś magiem to nie możesz używać run magicznych. Jedynie zwojów.

SanthiX - racja :) dziękuję :)

28.12.2007
21:48
[3]

SanthiX [ Almost Saint ]

Jak wyżej. Wyjątkiem są runy "teleportacyjne".

28.12.2007
21:49
[4]

koci_kwik [ Podrap mnie po plecach ]

o żesz....:(



edit


Santhix ---- "teleportacyjne" powiadasz.... oj potrzymaleś mnie na duchu... ech...

31.12.2007
12:10
smile
[5]

orochimaru24 [ Legionista ]

co wy pierdolicie?ja przeszedlem gre paladynem 14 razy i moglem uzywac wszystkie run jakie posiadalem.spubuj ruszyc gre do przody na pewno cos wykonbinujesz.ale jesli chcesz miec duzo kasy i fajnych run to zrob tak:znajdz jakiegos poszukiwacza ciachaj go mieczem az bedzie mial minimum zycia i zamros go czarem bryla lodu i poczekaj az umrze,potem gdy zabierasz mu jego ekwipunek,bedzie tam kilka fajnych run ktore mozna potem drogo sprzedac albo uzywac.(mozna tego uzywac z kazdym poszukiwaczem)

03.01.2008
19:13
smile
[6]

Emilio18 [ Legionista ]

Paladyn nie może się posługiwać każdą magia .Święty płomień,pomniejsze uleczenie,średnie uleczenie,większe uleczenie,święta strzała,wypędzenia zła,zniszczenie zła.To są runy paladyna .Oprócz tego może korzystać ze wszystkich innych zwojów i run teleportacji.Nie może korzystać z run maga .

03.01.2008
19:40
[7]

LukaszZiom [ Centurion ]

Emilio18 z tego co wiem do czaru pomniejszenie potrzeba 4 kręgu.
Czary jakie możesz wykorzystywać to: runy dla palladyna, zwoje, runy teleportacyjne.
Zamieszczam link specjalnie dla koci_kwik tam znajdziesz opis wszystkich run i kiedy będziesz mógł je wykorzystać

03.01.2008
20:06
[8]

Emilio18 [ Legionista ]

LukaszZiom chodzi mi o pomniejsze uleczanie które jest dostępne dla paladyna

03.01.2008
20:21
[9]

LukaszZiom [ Centurion ]

Wybacz ominąłem słowo "leczenie"
Ciekawy jestem jak robisz to orochimaru24, że potrafisz używać wszystkich run. Nie jestem pewny, ale chyba w edit abilites powinno być coś z dodaniem kręgów, bo siła i wszystkie inne rzeczy są!
Jak dla mnie jest jedno wytłumaczenie grałeś z kodami, albo używając edit abilites(powinna być tam zmiana kręgów), albo naciskając "O" i przenosisz się na stałe do jakiejś postaci, która posiada wszystkie kręgi magi.

03.01.2008
20:30
smile
[10]

Emilio18 [ Legionista ]

Albo insert ch , pojawia się nauczyciel i jedziesz z koksem :D

03.01.2008
22:24
[11]

LukaszZiom [ Centurion ]

O tym nie wiedziałem! Dzięki, a ten nauczyciel uczy tylko jednej umiejętności czy wszystkich?No i najważniejsze: ściąga punkty umiejętności czy za free cię uczy?
Trzeba będzie wypróbować. A co do tego to trzeba najpierw c marvin c? czy można to bez uaktywniania kodów użyć?

04.01.2008
16:13
smile
[12]

Emilio18 [ Legionista ]

Wszystkie umiejętności , punkty nauki też rozdaje :D

04.01.2008
16:17
[13]

Emilio18 [ Legionista ]

Uruchamiasz normalnie konsole marvin , wpisujesz insert ch i to wszystko

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.