GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gears of war

28.12.2007
18:28
[1]

Qumen [ Pretorianin ]

Gears of war

Zagralem w ta gre po raz pierwszy u kolegi.. Gdy zasiadlem przed monitorem, zaczalem pykac strasznei mi sie ta gra spodobala! Pytanie: czy oplaca sie kupic oryginala za prawie 130 zl. jesli bede gral na medium bo neistety na high mi nie pojdzie :/. Czy ktos gral.. czy gra jest fajna tylko do czasu? Bardzo bede wdzieczny jesli mi odpowiecie. Gra jest oczywiscie na PC.

28.12.2007
18:30
smile
[2]

soXik [ Pretorianin ]

Najbardziej sie oplaca kupic ta gra na ps2 nie martwisz sie o detale wogole sama satysfakcja z gry mm ;]

28.12.2007
19:32
smile
[3]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Lepiej ściągnij pirata bo granie na medium na legalnej kopi po prostu niema żadnego sensu.

28.12.2007
22:14
[4]

Qumen [ Pretorianin ]

Wszystko fajnie ale od miesiaca mam viste ; / a jak wiadomo mozna na tym systemie zainstalowac tylko 3 pirackie gry. Marnowac ? ;p A w gre bardzo chce pograc.. i na kompie jesli juz jest ladnijesza grafa niz na ps2 np. odpalilem test drive unlimited na pc na max detalach (bosko!) pozneij na ps2 to az mnie ta gra obrzydzila ; ]

28.12.2007
22:49
[5]

jakubskowronski [ Intel ]

cyt. "a jak wiadomo mozna na tym systemie zainstalowac tylko 3 pirackie gry"
ludzie , skąd wy bierzecie takie kretyńskie pomysły?

28.12.2007
22:51
smile
[6]

krzynier [ Senator ]

a jak wiadomo mozna na tym systemie zainstalowac tylko 3 pirackie gry.

No co ty, przecież wcale nie można!

Poza tym, gdzie Gears of war na ps2?

28.12.2007
23:17
smile
[7]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

W ogóle ten wątek powinien zostać wątkiem roku.

1. GOW na PS2.
2. Autor zastanawia się czy istnieje sens kupowania oryginalnej ( jak detale ustawi na full ) czy ściągnięcie pirackiej ( jak będzie musiał zmniejszyć do medium ).
3. 3 pirackie gry do Visty Home, 9 dla profesjonalnej wersji.

29.12.2007
18:50
[8]

Qumen [ Pretorianin ]

Chodzi o to ze na Vis'cie mozna instalowac orginaly..

29.12.2007
18:52
[9]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Chodzi o to ze na Vis'cie mozna instalowac orginaly..

super!!! ale na XP tez podobno się tak da- kolega mi przynajmniej tak mówił

29.12.2007
18:55
[10]

Darth Bor [ Chor��y ]

czy ten wątek to jakiś jeden wielki żart ?

Qumen --> nie martw się na XP można zainstalować tylko 2 piraty !!

03.01.2008
16:48
[11]

rexsio [ Pretorianin ]

A czy da się grać co-op na jednym komputerze???

03.01.2008
17:55
smile
[12]

rexsio [ Pretorianin ]

Odpowie ktoś???

06.01.2008
12:55
smile
[13]

M@rcyś [ Junior ]

nie lubie na pc bo na co-op na jednym kompie nie da sie grać

06.01.2008
12:57
smile
[14]

M@rcyś [ Junior ]

jedyny sposób jest taki że kupie sobie nowego x-boxa i se na 2 zagramy

06.01.2008
14:34
smile
[15]

rexsio [ Pretorianin ]

A czy ktoś może gra online bo bym z nim przeszedł kampanię???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.