Qumen [ Pretorianin ]
Gears of war
Zagralem w ta gre po raz pierwszy u kolegi.. Gdy zasiadlem przed monitorem, zaczalem pykac strasznei mi sie ta gra spodobala! Pytanie: czy oplaca sie kupic oryginala za prawie 130 zl. jesli bede gral na medium bo neistety na high mi nie pojdzie :/. Czy ktos gral.. czy gra jest fajna tylko do czasu? Bardzo bede wdzieczny jesli mi odpowiecie. Gra jest oczywiscie na PC.

soXik [ Pretorianin ]
Najbardziej sie oplaca kupic ta gra na ps2 nie martwisz sie o detale wogole sama satysfakcja z gry mm ;]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
Lepiej ściągnij pirata bo granie na medium na legalnej kopi po prostu niema żadnego sensu.
Qumen [ Pretorianin ]
Wszystko fajnie ale od miesiaca mam viste ; / a jak wiadomo mozna na tym systemie zainstalowac tylko 3 pirackie gry. Marnowac ? ;p A w gre bardzo chce pograc.. i na kompie jesli juz jest ladnijesza grafa niz na ps2 np. odpalilem test drive unlimited na pc na max detalach (bosko!) pozneij na ps2 to az mnie ta gra obrzydzila ; ]
jakubskowronski [ Intel ]
cyt. "a jak wiadomo mozna na tym systemie zainstalowac tylko 3 pirackie gry"
ludzie , skąd wy bierzecie takie kretyńskie pomysły?

krzynier [ Senator ]
a jak wiadomo mozna na tym systemie zainstalowac tylko 3 pirackie gry.
No co ty, przecież wcale nie można!
Poza tym, gdzie Gears of war na ps2?

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
W ogóle ten wątek powinien zostać wątkiem roku.
1. GOW na PS2.
2. Autor zastanawia się czy istnieje sens kupowania oryginalnej ( jak detale ustawi na full ) czy ściągnięcie pirackiej ( jak będzie musiał zmniejszyć do medium ).
3. 3 pirackie gry do Visty Home, 9 dla profesjonalnej wersji.
Qumen [ Pretorianin ]
Chodzi o to ze na Vis'cie mozna instalowac orginaly..
Gimli syn Gloina [ szarzasty ]
Chodzi o to ze na Vis'cie mozna instalowac orginaly..
super!!! ale na XP tez podobno się tak da- kolega mi przynajmniej tak mówił
Darth Bor [ Chor��y ]
czy ten wątek to jakiś jeden wielki żart ?
Qumen --> nie martw się na XP można zainstalować tylko 2 piraty !!
rexsio [ Pretorianin ]
A czy da się grać co-op na jednym komputerze???

rexsio [ Pretorianin ]
Odpowie ktoś???

M@rcyś [ Junior ]
nie lubie na pc bo na co-op na jednym kompie nie da sie grać

M@rcyś [ Junior ]
jedyny sposób jest taki że kupie sobie nowego x-boxa i se na 2 zagramy

rexsio [ Pretorianin ]
A czy ktoś może gra online bo bym z nim przeszedł kampanię???