GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobry film akcji!

28.12.2007
14:44
smile
[1]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

Dobry film akcji!

Co polecacie oglądnąć z tej kategorii ? Ostatnio widziałem : Crank, Shoot em up, Running Scared, I am Legend, Transformers, 300, 30 days of night xD a jako, że jestem chory i nie mam co robić to bym coś pooglądał :) ewentualnie jakiś dobry krótki serial :p Licze na waszą pomoc ;)

28.12.2007
14:49
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

"War" może. Albo "Rush Hour 3". No i "Żyj wolno albo szklana pułapka", jeśli jeszcze nie widziałeś. :)

28.12.2007
14:51
smile
[3]

Anduril [ Evviva l arte! ]

Wczoraj obejrzalem Outlaw ciekawy film cos ala swieci z bosotnu :) Da rade obejrzec polecam

28.12.2007
14:51
[4]

kiub@ [ Zagubiony ]

Die Hard 4.0

28.12.2007
14:52
[5]

Marcin Orzeł [ Konsul ]

Shooter, dobry też jako komedia:

spoiler start
Rozwalił mnie motyw, gdy rozwalał puszkę z bodaj 1.5 km, najpierw ustawił przyrządy celownicze, a potem... ZAŁADOWAŁ nabój xD
spoiler stop

28.12.2007
14:57
[6]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

die hardy widziałem wszytskie ^^ Strzelca także :P zobaczymy tego Outlaw :)

28.12.2007
15:33
[7]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

mały UP ? xD

28.12.2007
15:35
[8]

aliment [ Haraszo ]

Niezaprzeczalnie niepokonani Bad Boys obie części!

28.12.2007
15:37
[9]

Tomek2005 [ Pretorianin ]

Polecam Grindhouse: Death Proof film przesadzony jak wiekszość filmów Quentin'a ale za to są... jakieś ; )

28.12.2007
15:40
[10]

wilcz [ Konsul ]

13 dzielnica? Lekki i fajny film.

28.12.2007
15:42
[11]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

a właśnie odnośnie Grindhousa Planet terror jest jakoś powiązany z Death Proof ? bo mam PT i niewiem czy oglądac ^^

28.12.2007
15:45
[12]

McClanesHungOver2 [ PSYCHO REALM ]

"3.10 do Yumy" z ostatnich filmów. Western ,ale bardzo dobry.

28.12.2007
15:57
[13]

Tomek2005 [ Pretorianin ]

mrEdDi - To jest 2 część dokładniej Vol 2 ; ) tylko ,że reżyserem już nie jest Quentin tylko Rodriguez

28.12.2007
16:57
smile
[14]

Tomcio xD [ Konsul ]

Szklana pułapka , Bad Boys , hm................. może jeszcze coś z Jamesem Bondem

28.12.2007
17:23
smile
[15]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

crank

28.12.2007
17:28
[16]

Volk [ Senator ]

mrEdi

Ogladaj smialo, kolejnosc jest dowolna. Zapoznaj sie z haslem Grindhouse w Wikipedii :)

29.12.2007
21:53
[17]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

zamów prenumeratę z dziennika ,,fabrykę sensacji"(za królową i ojczyznę, ostatni sprawiedliwy, 36, najemnik, na fali), szklana pułapka, HOT FUZZ

29.12.2007
21:56
[18]

Azazell3 [ C.O.P ]

I am Legend (jestem legendą)
Death Sentence (esencja zemsty)

polecam z całego serca :)

29.12.2007
22:00
[19]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Marcin Orzeł>> racja :D

topic >a ze starszych to


29.12.2007
23:09
[20]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Jupikajajej madafaka... - cała seria "Szklanej Pułapki", a przede wszystkim 1 i 2 ;p

29.12.2007
23:19
[21]

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]

Helikopter w ogniu.

02.01.2008
16:31
[22]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Helikopter w ogniu

02.01.2008
16:56
smile
[23]

rethar [ Staszek Szybki !est ]

Man on fire

02.01.2008
16:57
[24]

|kszaq| [ Senator ]

Brudny Harry.

02.01.2008
17:14
smile
[25]

whiter [ Generaďż˝ ]

naga broń
akta wydziału specjalnego...czy jakoś tak :)


no dobra....blade 1 lub 2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.