
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
Dobry film akcji!
Co polecacie oglądnąć z tej kategorii ? Ostatnio widziałem : Crank, Shoot em up, Running Scared, I am Legend, Transformers, 300, 30 days of night xD a jako, że jestem chory i nie mam co robić to bym coś pooglądał :) ewentualnie jakiś dobry krótki serial :p Licze na waszą pomoc ;)
Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
"War" może. Albo "Rush Hour 3". No i "Żyj wolno albo szklana pułapka", jeśli jeszcze nie widziałeś. :)

Anduril [ Evviva l arte! ]
Wczoraj obejrzalem Outlaw ciekawy film cos ala swieci z bosotnu :) Da rade obejrzec polecam
kiub@ [ Zagubiony ]
Die Hard 4.0
Marcin Orzeł [ Konsul ]
Shooter, dobry też jako komedia:
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
die hardy widziałem wszytskie ^^ Strzelca także :P zobaczymy tego Outlaw :)
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
mały UP ? xD
aliment [ Haraszo ]
Niezaprzeczalnie niepokonani Bad Boys obie części!
Tomek2005 [ Pretorianin ]
Polecam Grindhouse: Death Proof film przesadzony jak wiekszość filmów Quentin'a ale za to są... jakieś ; )
wilcz [ Konsul ]
13 dzielnica? Lekki i fajny film.
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
a właśnie odnośnie Grindhousa Planet terror jest jakoś powiązany z Death Proof ? bo mam PT i niewiem czy oglądac ^^
McClanesHungOver2 [ PSYCHO REALM ]
"3.10 do Yumy" z ostatnich filmów. Western ,ale bardzo dobry.
Tomek2005 [ Pretorianin ]
mrEdDi - To jest 2 część dokładniej Vol 2 ; ) tylko ,że reżyserem już nie jest Quentin tylko Rodriguez

Tomcio xD [ Konsul ]
Szklana pułapka , Bad Boys , hm................. może jeszcze coś z Jamesem Bondem

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
crank
Volk [ Senator ]
mrEdi
Ogladaj smialo, kolejnosc jest dowolna. Zapoznaj sie z haslem Grindhouse w Wikipedii :)
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
zamów prenumeratę z dziennika ,,fabrykę sensacji"(za królową i ojczyznę, ostatni sprawiedliwy, 36, najemnik, na fali), szklana pułapka, HOT FUZZ
Azazell3 [ C.O.P ]
I am Legend (jestem legendą)
Death Sentence (esencja zemsty)
polecam z całego serca :)
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Marcin Orzeł>> racja :D
topic >a ze starszych to
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Jupikajajej madafaka... - cała seria "Szklanej Pułapki", a przede wszystkim 1 i 2 ;p
Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]
Helikopter w ogniu.
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Helikopter w ogniu

rethar [ Staszek Szybki !est ]
Man on fire
|kszaq| [ Senator ]
Brudny Harry.

whiter [ Generaďż˝ ]
naga broń
akta wydziału specjalnego...czy jakoś tak :)
no dobra....blade 1 lub 2