
soXik [ Pretorianin ]
HAHA :D
chyba juz widzieliscie no ale poporstu najlepsza wpadka na Antenie :D
Dann18 [ Legionista ]
hahahahaha jaka rama!!
gromusek [ Street View ]
stare ale mocne

barcio321 [ Konsul ]
hahahahahaha pewie wzrosła ogladalność xD

*_*Cypriani [ White Trash ]
I znowu ten stary k**wa reszort.... ale dobry
soXik [ Pretorianin ]
to tez jest kozackie ;D

Pawelc2 [ Pretorianin ]
Dobre
Tirane [ Konsul ]
Chyba myslal ze to nie idzie na antene :D

barcio321 [ Konsul ]
HAHA fajne losowanie xD

barcio321 [ Konsul ]
a tu sie ktos w bigbrotherze walnoł :D
HR@BIA [ Legionista ]
prosto z forum mojej uczelni... aż wstyd się przyznać :D

miki5 [ POLPAKfan ]
stare,ale jare:)

KrzywdaKorona [ Konsul ]
HAHAHA - Dobre, Naprawde! :D:D:D:D:D:D:D:D

raper741 [ Legend ]
Genialne :D
NRG [ Centurion ]
haha :D

Vidos [ Legend ]
Stare, ale jare.

Ceran_19 [ Shrek ]
Świetne

Tenshay [ co znowu? ]
NRG---> no tak.... Polacy klepią biedę, a te bęcwały w rządzie tylko by sobie żartowali i śmiali ze wszystkiego.... ehhh.... nie ma to jak mieć samych cymbałów.....
jak tylko skończę wszystkie szkoły i studia to wyjeżdżam za granice...

boskijaro [ Senator ]
[11]
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
nie no soXik mnie zmiażdżył ;]:D
mjuzik96 [ Konsul ]
pierwsze jest najlepsze
Reszort, chochliki

Bart! [ Pretorianin ]
To jest the best

jajko w imadle [ Konsul ]
reszort... spadłem z krzesła

soXik [ Pretorianin ]
hahahha reszort no kuwa reszort sory ze sie tak powtarzam ale tekscik bydzie kultowy :] :D

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
zeby tak na wizji ?? :O

"BuTcher'™ [ Chor��y ]
Ach ten reszort!!! hehe...
N|NJA [ Senator ]
Soxik-> Tekścik jest "kultowy" od jakichś 3 lat, bo tyle ma mniej wiecej to nagranie

maviozo [ Man with a movie camera ]
<------- MMaaZZii1155
uwielbiam takie żarty poza ekranem:)
Co do reszty - stare:)

soXik [ Pretorianin ]
- to jest wedlug mnie lepsze od tego co dal MMaaZzii ;D
Foks!k [ Volleball - ]
Może i stare ale zawsze poprawia humor. I każdy oglądając to po raz kolejny uśmiechnie się :)
maviozo [ Man with a movie camera ]
Zły wątek:(
To jak już się trafiło coś napisać to chociaż

Danley [ slow but dangerous ]
przejęzyczenie jest wtedy... :D

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Stare ale nadal dobre.

_Pikuś_ [ House music ]

soXik [ Pretorianin ]
Obciagani.. ? hahahhhh :D dobre dobre

dudka [ Legend ]

Kozi89 [ Senator ]
Zajęcie wymagające krzepy to misternie uknuta intryga, której celem było przyciągnięcie ludzi przed telewizory

Igierr [ Isilven ]
LoL
c_N_mooris [ Pretorianin ]
To ciężka robota...

Bart! [ Pretorianin ]
Nie wiem czy już było ale:

Aceofbase [ El Mariachi ]
siekator [ Król Rybak ]
Nie za dużo tych linków?
soXik [ Pretorianin ]
[ oczywscie stary kochany al :)) ]
to masz wiecej :PP polecam szczegolnie Ala :) ojciec chrzestyn ^_^

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
parę razy musiałem wstawać z podłogi oglądając te wszystkie filmy xD

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
hahahahhaahhahahahahahhahahahahahhahahahahahahahaha HA

Septi [ Starszy Generał ]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
spoko filmiki
soXik [ Pretorianin ]
hyhy

.: Veron :. [ Pretorianin ]
<<-- świetne chciał bym tak xD
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
może być

Qumen [ Pretorianin ]
swietne xD

Veriqs [ RASENGAN ]
Marek z Lechem [ Okoolarnik ]
ostatnio na canalplus leciało "10 lat łapu capu" i były tam najlepsze wpadki z dziesięciu lat, może kiedyś ktoś to wrzuci na jutuba, jedna z moich ulubionych wpadek, z 2003:
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Nie wiem czy zwróciliście uwagę na resztę materiału, ale:
Prezenter A mówi "Spadły w dół".
PrezenteR(eszort) mówi o hossie podczas gdy większość spółek notuje spadek.
maviozo [ Man with a movie camera ]
Na poprawę humoru:
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
chyba go za to wykopali
N|NJA [ Senator ]
Jaworczyk->
1. Nie, wciąż pracuje w tym samym programie, to było kilka lat temu.
2.Jeszcze jeden wątek z odmętów wykopiesz, a znajde cię, wywioze do lasu i spalę twój dom.