GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mysz do 180 zl - Co polecacie ?

27.12.2007
21:55
[1]

Klaustrofobik [ Pretorianin ]

Mysz do 180 zl - Co polecacie ?

Tak wiec - 180 zl max !

"Napalilem sie" na Razera DeathAdder , czy to dobry wybór, a moze polecicie cos innego ? Jestem otwarty na wszelkie propozycje :)

27.12.2007
21:57
[2]

qaq [ CCCP ]

mam deathaddera od zaledwie kilku dni i muszę stwierdzić że jest świetny. polecam. jak masz jakieś wątpliwości co do tej myszki to pytaj...

27.12.2007
22:01
smile
[3]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Razer Diamondback :)

27.12.2007
22:02
[4]

Grucha [ Generaďż˝ ]

A jesteś pro-graczem ? Jeżeli nie to mocno bym się zastanowił i spożytkował pieniądze w inny sposób.

27.12.2007
22:04
[5]

b4rt3kk [ Pretorianin ]

Logitech mx518 :) bardzo dobra jest, a do tego jakąś podkładeczke Steelpad QCK

27.12.2007
22:04
[6]

Klaustrofobik [ Pretorianin ]

Nie jestem zadnym pro graczem :) Czasem sie wlaczy jakiegos CS:S , lub COD'a . Chodzi mi o dobra precyzje ruchow. Chyba ten Razer jest dobrym wyborem...

Teraz mam Razera Vipera. Niestety, ma akceleracje wsteczna, i lewy klawisz ciezko chodzi

Jesli chodzi o podkladke to mam Steelpada QCK

27.12.2007
22:07
smile
[7]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

jeśli nie grasz bardzo dużo w gry- ja bym się zastanowił czy kupować tak drogie myszki- chociaż ja (bardziej noob niż pr0) czuję małą różnicę między profeszjonalnymi mychami a tworami za 10 zł- po prostu fajniej leży w ręce i nie boli nadgarstek- kupuj cokolwiek co ma Razer w nazwie- ja jeszcze nie spotkałem myszki od nich która by mi nie pasowała ( a myszką operuję lewą i prawą dłonią na zmianę)

a co do postu Gruchy- tego klocka to się nie da w ręce trzymać :D

27.12.2007
22:09
smile
[8]

xanat0s [ Wind of Change ]

Klaustrofobik --> W Viperze lewy klawisz ci ciężko chodzi? To ty siadałeś na tej myszce czy co? :)

Ja mojego mam od dobrych kilku lat, katuję go dzień w dzień CS, ET, BF etc. i do dzisiaj świetnie się trzyma, nawet akceleracji wstecznej już od dawna nie doświadczyłem, widać nauczyłem się jak machać, by jej nie włączać.

Nawet jeśli nie jesteś pro gamerem, to warto kupić coś porządnego - brat kupił sobie przejściowo jakiegoś gryzonia za 50 zł i nie jestem w stanie na tym nawet forum przeglądać - chodzi beznadziejnie, leży w dłoni jeszcze gorzej. Na Razerach się nie zawiedziesz :)

27.12.2007
22:10
[9]

blood [ Killing Is My Business ]

Bierz jakiegoś logitecha. Jakiego pewnie spytasz. No więc takiego, który Ci dobrze w lapie leży.

27.12.2007
22:17
[10]

Klaustrofobik [ Pretorianin ]

xanat0s-> Moj Viper ma okolo 3 lat, bardzo sobie go chwale, wiec chcialbym pozostac przy tej firmie :)

27.12.2007
22:24
smile
[11]

SEW [ O/C addicted ]

Razer DeathAdder i wszystko jasne :)

Mam ta mysz i QCk i jestem strasznie zadowolony :)

27.12.2007
22:50
smile
[12]

Klaustrofobik [ Pretorianin ]

DeathAdder zamowiony, zdam relacje jak przyjdzie.

27.12.2007
22:52
smile
[13]

Pl@ski [ FlaT ]

DeathAdder zamowiony, zdam relacje jak przyjdzie.

Klaustrofobik -> Dokładnie ta sama sytuacja u mnie... :)

27.12.2007
22:59
smile
[14]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

ja jestem pro graczem w bf2 i nie wyobrażam sobie grania czym innym jak tym:




próbowałem z 20 innych tanszych i dużo droższych, ale ta jest po prostu idealna,przyciski chodzą leciutko,kółko jest bardzo precyzyjne,myszka jest wąska więc nie musisz trzymać na niej całej ręki a co za tym idzie lepiej wyczuwasz ruch,nie ma dodatkowych przycisków które przy skomplikowanych ruchach przypadkowo naciskasz...itd itd, jak dla mnie ideał polecam

27.12.2007
23:03
[15]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]


[12]
Klaustrofobik [ Pretorianin ]

DeathAdder zamowiony, zdam relacje jak przyjdzie.


3/5 graczy MyM ma DeathAddery, teraz bedziesz wymiatal

27.12.2007
23:08
[16]

frer [ God of Death ]

3/5 graczy MyM ma DeathAddery, teraz bedziesz wymiatal

DeathAdder ma +50% do skilla za samo jego posiadanie, każdy pr0 go używa, choć nikt się do tego nie przyznaje, bo to tak jakby być na dopingu. To cacko ma hydrauliczne wspomaganie, skórzane oparcie nadgarstka i robi loda podczas grania dla odstresowania. :)

27.12.2007
23:12
[17]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Bierz Razera, a jaki dokladnie model to nie pomoge najlepiej pomacac osobiscie ;)

27.12.2007
23:24
[18]

M@RCO [ Centurion ]

Wiesz man...
Zależy w co grasz :P Ja w Q3 gram na cls kulkowej :P
w CS'a na X7 (2000 Dpi)

W q3 na x7 nie mogę grać bo nie ma skilla wtedy ;P niewiem czego tak :P

27.12.2007
23:26
[19]

Vader [ Legend ]

Ja mam mysz, która posiada rozdzielczość równą stałej Plancka.

27.12.2007
23:40
[20]

Rutinho [ Centurion ]

Ja polecam mysz z koncowka do USB ....ale musisz uwazac na nia bo moze sie zlamac zlacze ....!!!Mnie sie zlamalo i mysz nie chodzila ale naszczescie mialem zapasowa !!!

04.01.2008
20:28
[21]

Klaustrofobik [ Pretorianin ]

No wiec...

Dzis przyszla paczka. Sklep musial sie pomylic i dostalem Razera Copperheada 2000 DPI. U nich kosztuje ok 220zl. Jak myslicie, wymieniac, czy brac ja ? :P

04.01.2008
20:38
[22]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

Jest nawet gorszy od DB, wymien na DA :]

04.01.2008
20:45
smile
[23]

Pl@ski [ FlaT ]

A ja miałem przygody ze sklepem i cały czas czekam... :/


DeathAdder ma +50% do skilla za samo jego posiadanie, każdy pr0 go używa, choć nikt się do tego nie przyznaje, bo to tak jakby być na dopingu. To cacko ma hydrauliczne wspomaganie, skórzane oparcie nadgarstka i robi loda podczas grania dla odstresowania. :)

frer -> Serio? :O O jaaa... Teraz to dopiero czekam z utęsknieniem... :P

04.01.2008
20:47
[24]

komputeronix [ Konsul ]

Klaustrofobik zalerzy do czego potrzebujesz myszy jak do pracy to polecam :



itp.

a do gier :


04.01.2008
20:53
[25]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

To moze ja sie podepne do tematu, zastanawiam sie nad jakas dobra cicha myszka co mi polecicie? Co do Razorow mam mieszane uczucia. Moj kumpel ma Razora i raz ze swieci w ciemnosci co jest w nocy bardzo denerwujace :P to dwa jest glosna jak cholera. Jaka mysz mi polecicie tak do 200zl, dodam ze mam podkladke Icemat 2nd edition wiec nalezy sie do niej jakis przyzwoity gryzon :)

04.01.2008
20:53
smile
[26]

komputeronix [ Konsul ]

zapomniałem o jednej najważniejszej myszce do grania

04.01.2008
22:43
[27]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Nigdy nie rozumiałem kupowanie tak drogich myszek.

04.01.2008
23:15
smile
[28]

KrzywdaKorona [ Konsul ]

Jezu, jak można wydawać tyle pieniędzy na takie rzeczy, w głowie się nie mieści...

04.01.2008
23:17
[29]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

Rosenkreutz, KrzywdaKorona --> wole wydac raz a dobrze i miec pewnosc ze mycha bedzie dziala bez zarzutow

04.01.2008
23:30
[30]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Każda myszka Microsoftu czy Logitecha za 30 zł. starczy ci na 10 lat.

04.01.2008
23:35
[31]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

10 lat ? :D zadna moja myszka nie wytrzymala dluzej niz 3 lata

04.01.2008
23:35
[32]

xanat0s [ Wind of Change ]

Rosenkreutz ---> Ale liczy się jeszcze wygoda - oprócz Razer Viper mam bezprzewodową myszkę Microsoftu (i to nie taką za 30 zł) i po korzystaniu z niej mogę stwierdzić, że do Razera się nie umywa. Viper jest znacznie wygodniejszy, lepiej się go trzyma, lepiej się po prostu macha myszką.

Rosenkreutz, KrzywdaKorona ---> Zresztą - a co wam to przeszkadza? Stać mnie, widzę różnice to kupuję. I nikomu nic do tego.

04.01.2008
23:59
[33]

Tomkow [ Pretorianin ]

Death Adder to najlepsza mysz jaką miałem w ręce, a trochę już tego było. Jedyne co jej nie pozwala być idealną, to plastik na bokach, szkoda, że nie jest powleczony tym samym materiałem co góra. Szukałem czy nie da się tego wymienić, ale nigdzie nie znalazłem.

Zastanawiam się teraz nad kupnem Razer Lachesis, bo cały ma być pokryty tym tworzywem, tylko, że DA jest lepiej wyprofilowany dla praworęcznych użytkowników.

05.01.2008
00:42
[34]

Slow Motion [ Konsul ]

Klaustrofobik - Wymień na DA.

Rosenkreutz, KrzywdaKorona - nie zaglądajcie innym do portfela.

05.01.2008
02:37
[35]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Ale o czym wy do mnie mówicie, czy ja w jakikolwiek sposób krytykuje zakup myszki nawet za 300 zł. ?? Nie, powiedziałem tylko że dla mnie to niewyobrażalne. Mój post niema nic wspólnego z postem KrzywdaKorony. Ktoś kupuje myszke za 500 zł. ja tego nie rozumiem, ja kupuje karte graficzną za 3 k zł. i ktoś tego nie rozumie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.