Klaustrofobik [ Pretorianin ]
Mysz do 180 zl - Co polecacie ?
Tak wiec - 180 zl max !
"Napalilem sie" na Razera DeathAdder , czy to dobry wybór, a moze polecicie cos innego ? Jestem otwarty na wszelkie propozycje :)
qaq [ CCCP ]
mam deathaddera od zaledwie kilku dni i muszę stwierdzić że jest świetny. polecam. jak masz jakieś wątpliwości co do tej myszki to pytaj...

_agEnt_ [ Tajniak ]
Razer Diamondback :)
Grucha [ Generaďż˝ ]
A jesteś pro-graczem ? Jeżeli nie to mocno bym się zastanowił i spożytkował pieniądze w inny sposób.
b4rt3kk [ Pretorianin ]
Logitech mx518 :) bardzo dobra jest, a do tego jakąś podkładeczke Steelpad QCK
Klaustrofobik [ Pretorianin ]
Nie jestem zadnym pro graczem :) Czasem sie wlaczy jakiegos CS:S , lub COD'a . Chodzi mi o dobra precyzje ruchow. Chyba ten Razer jest dobrym wyborem...
Teraz mam Razera Vipera. Niestety, ma akceleracje wsteczna, i lewy klawisz ciezko chodzi
Jesli chodzi o podkladke to mam Steelpada QCK

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]
jeśli nie grasz bardzo dużo w gry- ja bym się zastanowił czy kupować tak drogie myszki- chociaż ja (bardziej noob niż pr0) czuję małą różnicę między profeszjonalnymi mychami a tworami za 10 zł- po prostu fajniej leży w ręce i nie boli nadgarstek- kupuj cokolwiek co ma Razer w nazwie- ja jeszcze nie spotkałem myszki od nich która by mi nie pasowała ( a myszką operuję lewą i prawą dłonią na zmianę)
a co do postu Gruchy- tego klocka to się nie da w ręce trzymać :D

xanat0s [ Wind of Change ]
Klaustrofobik --> W Viperze lewy klawisz ci ciężko chodzi? To ty siadałeś na tej myszce czy co? :)
Ja mojego mam od dobrych kilku lat, katuję go dzień w dzień CS, ET, BF etc. i do dzisiaj świetnie się trzyma, nawet akceleracji wstecznej już od dawna nie doświadczyłem, widać nauczyłem się jak machać, by jej nie włączać.
Nawet jeśli nie jesteś pro gamerem, to warto kupić coś porządnego - brat kupił sobie przejściowo jakiegoś gryzonia za 50 zł i nie jestem w stanie na tym nawet forum przeglądać - chodzi beznadziejnie, leży w dłoni jeszcze gorzej. Na Razerach się nie zawiedziesz :)
blood [ Killing Is My Business ]
Bierz jakiegoś logitecha. Jakiego pewnie spytasz. No więc takiego, który Ci dobrze w lapie leży.
Klaustrofobik [ Pretorianin ]
xanat0s-> Moj Viper ma okolo 3 lat, bardzo sobie go chwale, wiec chcialbym pozostac przy tej firmie :)

SEW [ O/C addicted ]
Razer DeathAdder i wszystko jasne :)
Mam ta mysz i QCk i jestem strasznie zadowolony :)

Klaustrofobik [ Pretorianin ]
DeathAdder zamowiony, zdam relacje jak przyjdzie.

Pl@ski [ FlaT ]
DeathAdder zamowiony, zdam relacje jak przyjdzie.
Klaustrofobik -> Dokładnie ta sama sytuacja u mnie... :)

MartiniBianco [ dobry Bajer ]
ja jestem pro graczem w bf2 i nie wyobrażam sobie grania czym innym jak tym:
próbowałem z 20 innych tanszych i dużo droższych, ale ta jest po prostu idealna,przyciski chodzą leciutko,kółko jest bardzo precyzyjne,myszka jest wąska więc nie musisz trzymać na niej całej ręki a co za tym idzie lepiej wyczuwasz ruch,nie ma dodatkowych przycisków które przy skomplikowanych ruchach przypadkowo naciskasz...itd itd, jak dla mnie ideał polecam
ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]
[12]
Klaustrofobik [ Pretorianin ]
DeathAdder zamowiony, zdam relacje jak przyjdzie.
3/5 graczy MyM ma DeathAddery, teraz bedziesz wymiatal
frer [ God of Death ]
3/5 graczy MyM ma DeathAddery, teraz bedziesz wymiatal
DeathAdder ma +50% do skilla za samo jego posiadanie, każdy pr0 go używa, choć nikt się do tego nie przyznaje, bo to tak jakby być na dopingu. To cacko ma hydrauliczne wspomaganie, skórzane oparcie nadgarstka i robi loda podczas grania dla odstresowania. :)
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Bierz Razera, a jaki dokladnie model to nie pomoge najlepiej pomacac osobiscie ;)
M@RCO [ Centurion ]
Wiesz man...
Zależy w co grasz :P Ja w Q3 gram na cls kulkowej :P
w CS'a na X7 (2000 Dpi)
W q3 na x7 nie mogę grać bo nie ma skilla wtedy ;P niewiem czego tak :P
Vader [ Legend ]
Ja mam mysz, która posiada rozdzielczość równą stałej Plancka.
Rutinho [ Centurion ]
Ja polecam mysz z koncowka do USB ....ale musisz uwazac na nia bo moze sie zlamac zlacze ....!!!Mnie sie zlamalo i mysz nie chodzila ale naszczescie mialem zapasowa !!!
Klaustrofobik [ Pretorianin ]
No wiec...
Dzis przyszla paczka. Sklep musial sie pomylic i dostalem Razera Copperheada 2000 DPI. U nich kosztuje ok 220zl. Jak myslicie, wymieniac, czy brac ja ? :P
ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]
Jest nawet gorszy od DB, wymien na DA :]

Pl@ski [ FlaT ]
A ja miałem przygody ze sklepem i cały czas czekam... :/
DeathAdder ma +50% do skilla za samo jego posiadanie, każdy pr0 go używa, choć nikt się do tego nie przyznaje, bo to tak jakby być na dopingu. To cacko ma hydrauliczne wspomaganie, skórzane oparcie nadgarstka i robi loda podczas grania dla odstresowania. :)
frer -> Serio? :O O jaaa... Teraz to dopiero czekam z utęsknieniem... :P
komputeronix [ Konsul ]
Klaustrofobik zalerzy do czego potrzebujesz myszy jak do pracy to polecam :
itp.
a do gier :
$ebs Master [ Profesor Oak ]
To moze ja sie podepne do tematu, zastanawiam sie nad jakas dobra cicha myszka co mi polecicie? Co do Razorow mam mieszane uczucia. Moj kumpel ma Razora i raz ze swieci w ciemnosci co jest w nocy bardzo denerwujace :P to dwa jest glosna jak cholera. Jaka mysz mi polecicie tak do 200zl, dodam ze mam podkladke Icemat 2nd edition wiec nalezy sie do niej jakis przyzwoity gryzon :)

komputeronix [ Konsul ]
zapomniałem o jednej najważniejszej myszce do grania
Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
Nigdy nie rozumiałem kupowanie tak drogich myszek.

KrzywdaKorona [ Konsul ]
Jezu, jak można wydawać tyle pieniędzy na takie rzeczy, w głowie się nie mieści...
$ebs Master [ Profesor Oak ]
Rosenkreutz, KrzywdaKorona --> wole wydac raz a dobrze i miec pewnosc ze mycha bedzie dziala bez zarzutow
Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
Każda myszka Microsoftu czy Logitecha za 30 zł. starczy ci na 10 lat.
$ebs Master [ Profesor Oak ]
10 lat ? :D zadna moja myszka nie wytrzymala dluzej niz 3 lata
xanat0s [ Wind of Change ]
Rosenkreutz ---> Ale liczy się jeszcze wygoda - oprócz Razer Viper mam bezprzewodową myszkę Microsoftu (i to nie taką za 30 zł) i po korzystaniu z niej mogę stwierdzić, że do Razera się nie umywa. Viper jest znacznie wygodniejszy, lepiej się go trzyma, lepiej się po prostu macha myszką.
Rosenkreutz, KrzywdaKorona ---> Zresztą - a co wam to przeszkadza? Stać mnie, widzę różnice to kupuję. I nikomu nic do tego.
Tomkow [ Pretorianin ]
Death Adder to najlepsza mysz jaką miałem w ręce, a trochę już tego było. Jedyne co jej nie pozwala być idealną, to plastik na bokach, szkoda, że nie jest powleczony tym samym materiałem co góra. Szukałem czy nie da się tego wymienić, ale nigdzie nie znalazłem.
Zastanawiam się teraz nad kupnem Razer Lachesis, bo cały ma być pokryty tym tworzywem, tylko, że DA jest lepiej wyprofilowany dla praworęcznych użytkowników.
Slow Motion [ Konsul ]
Klaustrofobik - Wymień na DA.
Rosenkreutz, KrzywdaKorona - nie zaglądajcie innym do portfela.
Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
Ale o czym wy do mnie mówicie, czy ja w jakikolwiek sposób krytykuje zakup myszki nawet za 300 zł. ?? Nie, powiedziałem tylko że dla mnie to niewyobrażalne. Mój post niema nic wspólnego z postem KrzywdaKorony. Ktoś kupuje myszke za 500 zł. ja tego nie rozumiem, ja kupuje karte graficzną za 3 k zł. i ktoś tego nie rozumie.