
Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]
Freelancer - jakie mody polecacie?
Jest jakiś naprawdę warty uwagi? :)

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
zainstaluj nowe statki kosmiczne.
Assasin [ Konsul ]
Troche tego nie rozumiem, czy po zainstalowaniu moda jakiegos da sie grac w ta gre przez siec tak jak w WoWa na przyklad?

sokoip [ Niggy Tardust ]
kiedyś jak w to grałem instalowałem statki ze Star Wars :)
Drackula [ Bloody Rider ]
Rebalance, Crossfire, Discovery