GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką wolicie choinke naturalną czy sztuczną?

26.12.2007
20:02
[1]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

Jaką wolicie choinke naturalną czy sztuczną?

Witam jaką wolicie choinke? I jaką macie?
Bo ja mam i bardziej wolę naturalną. Się z moim kolegą zaczeliśmy się kłócić o to.
Prosiłbym o uzasadnienie. Dzięki

26.12.2007
20:05
[2]

Magda137 [ Konsul ]

naturalna lepsza ładnie pachnie

26.12.2007
20:05
smile
[3]

Loon [ Panicz ]

naturalna

26.12.2007
20:05
smile
[4]

coolerek-89 [ also known as Cool ]

Naturalna, jakby jeszcze igły nie odpadały to było by super :)

26.12.2007
20:06
smile
[5]

kkkkkkrystian [ Senator ]

sztuczna :)

26.12.2007
20:07
[6]

Kazuya_3 [ Ardent Alchemist ]

ja wole sztuczną, bo nie trzeba tyle sprzątać i jest wielorazowa...

26.12.2007
20:10
smile
[7]

barcio321 [ Konsul ]

jest dobra bo sie nie wyrzuca po jedych swietach ,sztuczna ;)

26.12.2007
20:10
[8]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

sztuczna - powod up

26.12.2007
20:11
smile
[9]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Pfff... Oczywiście że naturalna. Sztuczna? A gdzie zapach? Gdzie nastrój?

Nawet te opadające igły mają swój urok :)

26.12.2007
20:14
[10]

Lojal [ Konsul ]

Zdecydowanie sztuczne ...może nie chodzi mi o sprzątanie ale ładniej wygląda

26.12.2007
20:15
[11]

Tomcio xD [ Konsul ]

ta i ta dobra ale naturalna ładniej pachnie ale sztuczna dłużej wytrzymuje

26.12.2007
20:16
[12]

pr0_gamer [ Konsul ]

W mieszkaniu - sztuczna.
Na dworze - prawdziwa.

Tyle w tym temacie.

26.12.2007
20:21
[13]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

U siebie w pokoju mam sztuczną, w dużym pokoju stoi nautral :) czasem trzeba po niej posprzątać, ale woń idzie.

26.12.2007
20:39
[14]

biogenetic [ Pretorianin ]

palme

26.12.2007
20:40
[15]

boskijaro [ Senator ]

Naturalną of course, mam taką co roku. Wadą jest to,że trzeba igły sprzątać i coś z nią zrobić po rozebraniu ...

26.12.2007
20:40
smile
[16]

Locke. [ Pretorianin ]

Sztuczna ;)

jest dobra bo sie nie wyrzuca po jedych swietach

26.12.2007
20:57
[17]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

Ja tak ja w poście 13

26.12.2007
21:02
smile
[18]

Łyczek [ Legend ]

Pfff... Oczywiście że naturalna. Sztuczna? A gdzie zapach? Gdzie nastrój?

Nawet te opadające igły mają swój urok :)


W 100% się zgadzam !

26.12.2007
21:21
[19]

Heretyk [ Konsul ]

Naturalną, zapach, klimat i ekologia.

26.12.2007
21:24
smile
[20]

Lolter [ Totally ]

Żadną.

26.12.2007
21:28
[21]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

sztuczna bo mniej roboty przy niej ;)

26.12.2007
21:30
[22]

Małp@ [ MKS Mława ]

Sztuczną

26.12.2007
21:31
smile
[23]

Magda137 [ Konsul ]

sztuczna jest spoko ale naturalna tak ładnie pachnie i ładniejsza po prostu ! xD

26.12.2007
21:31
smile
[24]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

tylko i wyłacznie naturalna !!

26.12.2007
21:37
smile
[25]

KrzywdaKorona [ Konsul ]

Tylko i wyłącznie sztuczna! :P

26.12.2007
21:42
[26]

bikero [ -bitpie- ]

od zawsze mialem sztucza a w tym roku prawdziwa i zdecydowanie wole prawdziwe - ten zapach w pokoju . . .mmmmmmm

26.12.2007
21:43
[27]

Szympans51 [ Arsenal Londyn ]

Ja wole naturalną!

26.12.2007
21:44
[28]

pooker [ Centurion ]

sztuczna

26.12.2007
21:48
[29]

gruby300 [ Pretorianin ]

sztuczna

26.12.2007
21:50
smile
[30]

Adamss [ beer & chill ]

Naturalna, sztuczna to pozerka.

26.12.2007
21:55
smile
[31]

Psycho_Mantis [ ]

Naturalna :D

Od lat była u mnie sztuczna. W zeszłym roku zdecydowaliśmy się na wymianę full serwis: choinka, bombki (dla Galicjan - bańki), łańcuchy i lampki. Bez komentarza :D

Zastanawiam się tylko kiedy jakiś ekolog się odezwie, że to zło!!!

26.12.2007
21:56
smile
[32]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Wolę sztuczną, bo raz że naturalną trzeba kupować i przywozić, a dwa że się z niej szalenie śmieci. Po zeszłorocznych świętach kilka razy jak czyściłem samochód po przewozie choinki, to zawsze znajdowałem jakieś igły. Niestety pomimo że wolę sztuczną, co roku mamy w domu naturalną, bo taką woli moja mama. Ja się nie wtrącam, bo jak dla mnie choinki mogłoby nie być w ogóle, ewentualnie jakaś mała gotowa i wyciągana co roku ze strychu. Względy ekologiczne mnie nie interesują, bo tak samo jak nie mam nic przeciwko naturalnym futrom, tak i nie mam nic przeciwko naturalnym choinkom- one też są hodowane wyłącznie w jednym celu. Tylko ze względów czysto praktycznych nie lubię naturalnych.

26.12.2007
22:02
smile
[33]

Gordon2000 [ Pretorianin ]

Sztuczna ;)

26.12.2007
22:04
[34]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Sztuczna :)

26.12.2007
22:05
[35]

Foks!k [ Volleball - ]

A mi to obojętnie :) W domu jest sztuczna :) A czy była by naturalna czy taka jaka jets to mi to rybka :P

26.12.2007
22:07
smile
[36]

Obryc [ Chor��y ]

tylko naturalna :]

26.12.2007
22:13
smile
[37]

cienki bolo [ Demokratyczny Republikanin ]

Sztuczną, nie sypie się, a przede wszystkim nie niszczysz przyrody. Wiecie ile choinek "traci życie" w okresie przedświątecznym? Podobnie jak karpi. Pomyśleliście, że ktoś musi oddać życie, byście mogli się najeść?

26.12.2007
22:18
smile
[38]

Raziel [ Action Boy ]

sztuczna bo wiecej się na nią da władować ozdób;D proste

26.12.2007
22:19
smile
[39]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Zdecydowanie naturalną :)

26.12.2007
22:21
[40]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

naturalną, bo jak jest sztuczna to co roku taka sama

26.12.2007
22:27
[41]

Garbizaur [ Legend ]

naturalną, bo pachnie :)

26.12.2007
22:28
smile
[42]

ValkyreX [ Legend ]

Naturalna, święta ze sztuczną choinką to święta sztuczne.

26.12.2007
22:33
[43]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Naturalną, ale ma to swoje minusy: trzeba o nią dbać, tak czy inaczej się z niej sypie, trzeba asygnatę z Nadleśnictwa załatwiać i tak dalej. Generalnie jeśli ktoś jest na takie rzeczy odporny (przyzwyczajony) to nie widzę przeszkód.

Sztuczne nie mają klimatu, ale nie ma z nimi tego typu problemów.

26.12.2007
22:35
smile
[44]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Sztuczna

26.12.2007
22:54
smile
[45]

orochimaru24 [ Legionista ]

no ja stawiam na naturalną,ale czy ktos mi wytlumaczyco to kurwa za wątek?to już nie ma innych tematów?choinkę sobie wybrałes?

26.12.2007
22:56
[46]

Bzyk [ Offensive ]

Tylko naturalna, ale... TYLKO JODŁA KAUKASKA! Ładnie pachnie, jest ciemno-zielona, nie opadają w niej igły (!!!!), jedynie po jakimś miesiącu usycha. Zatem odpadają argumenty przeciwników naturalnych choinek, że trzeba sprzątać itd.

Jedyną wadą jest cena, bo za jodłę 180 cm zapłaciłem 110 złotych. Ale raz do roku można wydać, jesli chce się mieć klimat w domu i ten piękny zapach igliwia!

26.12.2007
22:57
[47]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

naturalna czy sztuczna?
"ze wzgledow ekologicznych wybieram sztuczna - nie trzeba scicnac biednego drzewka"
wyjasnienie
do wyprodukowania jednej sztucznej choinki potrzeba sciac kilka drzew, dodatkowo choinka rozklada sie kilka tysiecy, jesli nie kilkadziesiac tysiecy lat

ja tam wole naturalna, jednak u nas jest od 20 lat sztuczna z usa i stala sie juz tradycja (ta sama)

26.12.2007
22:59
smile
[48]

kurosaki92 [ Legionista ]

Sztuczna !!! Mniej problemow. Hehe zawsze ide na latwizne :P

26.12.2007
23:00
[49]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Sztuczna ;) Woń z niej dostaje jak powieszę sobie odświeżacz o zapachu lasu :)

12.01.2008
18:02
smile
[50]

Puchciol [ Pretorianin ]

sztuczna, nie wiem czemu może ze igły nie wylatują

12.01.2008
18:10
smile
[51]

bikero [ -bitpie- ]

sztuczen choinki sa dla masakrycznych leniwcow"bo sie nie chce sprzatac".ja pierdziele!
przeciez to przyjemnosc sprzatac po choince jeszcze z taki mzapachem z tak swierzym powierzem - zalosni sa ci ktorze nie lubia prawdziwych tylk oz tego powodu

12.01.2008
18:13
smile
[52]

miki5 [ POLPAKfan ]

bikero każdy woli co innego ;) ja wole sztuczną bo jest wielorazowa i te igły nie opadają ;P

12.01.2008
18:14
[53]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Powiem tak: bikero pozamiatał :)

12.01.2008
18:14
[54]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

ja wole prawdziwa. bo toa sztuczna rozkladac itd. i nie pisac mi tu ze igly padaja bo ja swoja mam juz z 3 tygodnie a wogole sie nie sypie i ten zapaszek lasy jak sie ja do domu przywiezie

12.01.2008
18:23
smile
[55]

G0thm0g [ Zwiastun Apokalipsy ]

Ja też mam sztuczną, bo jest wieloletnia, ładna (jednak prawdziwe często bywają przerzedzone), wychodzi taniej, nie sprząta się, no i nie kłuje przy zakładaniu i zdejmowaniu ozdób (jak zkładałem ozdoby na gałązki z prawdziwej choinki, to tak się pokułem, że lepiej nie mówić :P). Ale szkoda tego zapachu...

12.01.2008
18:42
[56]

Bojak [ Don ]

Sztuczna = wygoda, mniej roboty z nią...

12.01.2008
18:48
smile
[57]

dj_janasek [ Cesarz ]

ja wole prawdziwa ładnie pachnie i sztuczna to nie jest to samo

12.01.2008
18:58
[58]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

archeolodzy - ten watek to trochę już nie pasuje nie?

12.01.2008
18:58
[59]

danieldanek [ We are United!!! ]

"Odwieczna" wojna.Naturalna

12.01.2008
19:02
[60]

Darth Father [ Pretorianin ]

naturalna

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.