
www222 [ Good Morning Revival ]
Zagrałbym w jakiegoś RTS'a
Teraz ciągnie mnie do strategicznych gier. Możecie podać jakieś dobre, nowe tytuły? Ale takie, żeby gra naprawdę mnie wciągnęła. Podawajcie też tytuły gier, które dopiero się ukażą.
A, i wolę strategie wojenne.
meryphillia - nie, chodzi o to, że zobaczę zapowiedź czy coś i zagram dopiero kiedy się gra ukaże.

Kazuya_3 [ Ardent Alchemist ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7077033&N=1 <---tu masz pełno...
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Czyli chcesz zagrać w cos czego jeszcze nie ma?
Nieźle...
A tak poza tym, to Combat Mission: Shock Force, ale wydaje mi się że za cienki jesteś więc sobie daruj. :)
fj_1 N [ Centurion ]
meryphillia ->
A ty jak zwykle o jednym... :)
www222 ->
StarCraft 2 - już wkrótce, więc powoli oczekuj....

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
fj_1 N >>> Reklama czyni mistrzem.
dzisiaj zdziwiłem sie gdy na stronie pojawiło sie kilka IP z Brazylii.
Zdziwiłem się jeszcze bardziej gdy przybyli na moja stronę kierując się linkiem do niej podanym na... jakimś Brazylijskim forum modelarskim. ;D
Tomcio xD [ Konsul ]
od czego są gazety z grami komputerowymi

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Tomcio >>> Twoje godziny na tym forum już są policzone, spamerku...

www222 [ Good Morning Revival ]
od czego są gazety z grami komputerowymi
Nie no, masz rację, ale w końcu np. na okładce Clicka! są pokazane max. 5 gierek... a Click! zapakowany.
DAJCIE JAKIEŚ WOJENNE STRATEGIE!!! To znaczy... tytuły.

cossacks [ Generaďż˝ ]
Company of Heroes
Blitzkrieg
Codename: Panzers......itp,itd
Więcej nie chce mi się wymieniać

FunMen [ Call of Duty 4ever ]
Company of Heroes, ale i tak Knights of Honor(średniowiecze) i CM: Shock Force rządzą :)

Locke. [ Pretorianin ]
World in Conflict.
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Empire Earth II, Warcraft

heri peter [ Pretorianin ]
World in Conflict
Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]
Company of Heroes
World in Conflict