GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zagrałbym w jakiegoś RTS'a

26.12.2007
18:12
smile
[1]

www222 [ Good Morning Revival ]

Zagrałbym w jakiegoś RTS'a

Teraz ciągnie mnie do strategicznych gier. Możecie podać jakieś dobre, nowe tytuły? Ale takie, żeby gra naprawdę mnie wciągnęła. Podawajcie też tytuły gier, które dopiero się ukażą.
A, i wolę strategie wojenne.

meryphillia - nie, chodzi o to, że zobaczę zapowiedź czy coś i zagram dopiero kiedy się gra ukaże.

26.12.2007
18:14
smile
[2]

Kazuya_3 [ Ardent Alchemist ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7077033&N=1 <---tu masz pełno...

26.12.2007
18:14
[3]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Czyli chcesz zagrać w cos czego jeszcze nie ma?

Nieźle...

A tak poza tym, to Combat Mission: Shock Force, ale wydaje mi się że za cienki jesteś więc sobie daruj. :)

26.12.2007
18:19
[4]

fj_1 N [ Centurion ]

meryphillia ->

A ty jak zwykle o jednym... :)

www222 ->

StarCraft 2 - już wkrótce, więc powoli oczekuj....

26.12.2007
18:21
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

fj_1 N >>> Reklama czyni mistrzem.
dzisiaj zdziwiłem sie gdy na stronie pojawiło sie kilka IP z Brazylii.
Zdziwiłem się jeszcze bardziej gdy przybyli na moja stronę kierując się linkiem do niej podanym na... jakimś Brazylijskim forum modelarskim. ;D

26.12.2007
22:23
[6]

Tomcio xD [ Konsul ]

od czego są gazety z grami komputerowymi

26.12.2007
22:27
smile
[7]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Tomcio >>> Twoje godziny na tym forum już są policzone, spamerku...

26.12.2007
22:32
smile
[8]

www222 [ Good Morning Revival ]

od czego są gazety z grami komputerowymi

Nie no, masz rację, ale w końcu np. na okładce Clicka! są pokazane max. 5 gierek... a Click! zapakowany.

DAJCIE JAKIEŚ WOJENNE STRATEGIE!!! To znaczy... tytuły.

27.12.2007
09:22
smile
[9]

cossacks [ Generaďż˝ ]

Company of Heroes
Blitzkrieg
Codename: Panzers......itp,itd

Więcej nie chce mi się wymieniać

27.12.2007
09:40
smile
[10]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

Company of Heroes, ale i tak Knights of Honor(średniowiecze) i CM: Shock Force rządzą :)

27.12.2007
09:48
smile
[11]

Locke. [ Pretorianin ]

World in Conflict.

05.01.2008
20:47
[12]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Empire Earth II, Warcraft

06.01.2008
10:25
smile
[13]

heri peter [ Pretorianin ]

World in Conflict

06.01.2008
12:15
[14]

Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]

Company of Heroes
World in Conflict

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.