
siekator [ Król Rybak ]
WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po...
Chciałem, dodać, że nieuniknione jest panowanie Króla Rybaka i wszystkie niewierne ścierwa zostaną zgładzone, gdy tylko ON dojdzie do władzy.
1. Logo = Nie ma
2. Regulamin = Nie ma.
3. Lista osób = Nie ma.
4. Lista nieosób = Szarik i odmiany
5. Pizdnąć komu = Do kolejki proszę
StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2007-08-24 16:29:32
31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
Część poprzednia https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7178396&N=1
siekator [ Król Rybak ]
Piersi.
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Piersi
Devil_Son [ Sponge! ]
siek-Zgodzę sie jeśli król rybak pomoże mi zdobyć wszystkie osiągnięcia w Portalu.
siekator [ Król Rybak ]
Król Rybak pomoże, jeżeli wypełnisz jego wole

Hitmanos [ 47 ]
pupa?

siekator [ Król Rybak ]
Dzisiaj zjechała się rodzina, ojciec tak się nawalił, że eh...
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Elo!

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Ćźęść
U mnie podobnie rodzinka w komplecie ale i ciotki za ścianą :D siedzą tam jeszcze od 13 ale ja już ledwo zipie i muszę odświeżyć zaje...isty film pt. "Pieniądze to nie Wszystko" TVN 20:00

Ceran_19 [ Shrek ]
Siemka!
Jak wam święta minęły? Co dostaliście pod choinkę? :P
FunMen [ Call of Duty 4ever ]
Ceran--->płaski monitor, a święta mineły spokojnie
Siekator[10]----> xD
Dodam, że 29 grudnia (w sobotę) mam urodzinki. Będe miał 13 lat ;)

Cing [ ULTRAS ]
16 postów do 300 w poprzedniej części. Po co tak szybko? ...
dj4ever [ Rzirzej ]
FunMen-> mordo ty moja! Ja wtedy kończę 15! :)
Ceran_19 [ Shrek ]
Cing-> zapytaj sie o to siekatora ;)

FunMen [ Call of Duty 4ever ]
dj4ever---. wypijmy se po jednym xD
Kurcze, edit się skonczył

ValkyreX [ Legend ]
A on nadal tu pisze?
Proponuję stworzyć taką o to listę...
Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:
-- Val

dj4ever [ Rzirzej ]
Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:
-- Val
-- dj

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
l!st4 osUp beudoucyh na geiparti sylFFkofym z Rzirzeiqiem ;*
- Ia
kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:
-- Val
-- dj
-- kosik

Dominik1991 [ Bezimienny ]
Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:
-- Val
-- dj
-- kosik
--JA
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Siema, siema, to nie żadna ściema, wasz Agencik wrócił :D
Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:
-- Val
-- dj
-- kosik
-- Dominik1991
-- Agent_007
O jednego tajnego tutaj za dużo :P

ValkyreX [ Legend ]
Witaj, agencie.
Co tam u Ciebie miśq?
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Co tam u Ciebie miśq?
Podejrzaaaaaaaneeeeee.
ValkyreX [ Legend ]
gej? Jeśli już to pedofil ale i tak się mylisz :)
Co u mnie? Dziwię się właśnie że niektórzy ludzie nie znają się na zartach, a poza tym stara bieda...
agent-> Nie oczekuj, że odrazu wszyscy odpiszą, ostatnio bywa tak że przybywa średnio 20 postów na dzień...

Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Walkiria -> Znam się na żartach, pedogeju :)
przybywa średnio 20 postów na dzień
Fak, nie będę nadążał :(
kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
Agenciq! Witaj, miśq!
dj4ever [ Rzirzej ]
Kupiłem Wyborczą Miśqi!
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Uwielbiam was za to :P

ValkyreX [ Legend ]
My też Ciebie kochamy.
Część za dnia, część w nocy ale jednak.

Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Juz wole słuchać jęków szarika o wielkim \m/ niż waszych lowelarskich texcików...

ValkyreX [ Legend ]
To jeśli nas uwielbiasz za te tekściki, a wolisz słuchać jęków szarika to ja już nie mam pytań...

Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Walkiria -> Coś Ty sobie ubzdurała, dziewko?

ValkyreX [ Legend ]
Przyznaj się, że nie jesteś hetero.
A tą dziewkę to zaraz mogę z ciebie zrobić...
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Przyznaj się, że nie jesteś hetero.
Hetero RoX! :P
A tą dziewkę to zaraz mogę z ciebie zrobić...
Chcesz mnie wykastrować nożyczkami? xD

ValkyreX [ Legend ]
Chcesz mnie wykastrować nożyczkami? xD
Zrobiłbym to, ale twoi rodzice mnie uprzedzili po tym jak zacząłeś się zabawiać z własnym psem w wieku 3 lat.

Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Walkiria ->Nie w wieku 3 lat, tylko 4, a tak poza tym to uciekłem i nie zdążyli :)
ValkyreX [ Legend ]
No, fakt- wtedy nie ponieważ zwiałeś ale po tygodniu wróciłeś i wtedy to zrobili. A to się liczy.
Dobra, lece grać w gothic3, będe później :P

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Joł, co tam u was?
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
scar -> !!mełicórw
:P

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Agent możesz po polskiemu:P?
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
scar -> Przeczytaj od tyłu :)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:
-- Val
-- dj:*
-- kosik
-- S@j3$ :*
-- Dominik1991
-- Agent_007
-- Wiwi :*:*
pokłon żułwie ! wruciłem!
sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
f!3f!uuR ---> i4 n4syFF4m s!3u 54135 11!!111 Fpadash do mnie n4 geip4rt! s rzirzeiqiem miśq ? ;*
l!st4 osUp beudoucyh na geiparti sylFFkofym z Rzirzeiqiem ;*
- Ia
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
n0 0c2yw1$c13 miśq :**
!st4 osUp beudoucyh na geiparti sylFFkofym z Rzirzeiqiem ;*
- Ia
- 2ł0

Hitmanos [ 47 ]
Widzę, że powstała specjalna lista, nie ma potrzeby bo i tak sam pójdę. Doszedłem do wniosku, że odkąd tą karczmę opanowała dzieciarnia z problemami nie ma sensu tu pisać

dj4ever [ Rzirzej ]
>>>
Tylko znów nie wracaj za 3 miesiące.
PS nie pisze się tą karczmę tylko tę karczmę. I nie karczmę tylko kraczmę.

Hitmanos [ 47 ]
Tylko znów nie wracaj za 3 miesiące.
dj----> nie bój się jak napisałem z dzieciakami z przedszkola nie mam zamiaru się zadawać
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
sajes, wiwi -> mUuuUfc!3 P0 PoL$KuUuUU, 0K3j?

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
marcinek36 - leć, w żłobku już na ciebie czekają, nie zjadłeś ładnie boboFruta i masz teraz karę więc $^13r&%4J
4g3nT_oo& - $zp0k$

Ceran_19 [ Shrek ]
hejka ludziska ;)
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Cze
Sznycelki lubię jeść
siekator [ Król Rybak ]
mhmm smashna rypsha

dj4ever [ Rzirzej ]
Siekator- spytam wprost- popie*doliło cię?
4386169 16:32:00
Żiżej na pewno chciałbyś mieć gwiazdkę prawda? Mam interes, każdy z nas by zbierał linki z wątkami w których pomagaliśmy oraz numery postów. Poi jakims czasie każdy z nas by w wątku z gwiazdkami zaprezentował kolege (ja ciebie, ty mnie) i tylko czekalibysmy, ja już zgromadziłem z 10 linków.
Ja1 16:32:37
nie, dzięki, to nie dla mnie:]
4386169 16:32:50
LOON?!
4386169 16:32:57
FAKAJ BĄKĄ OSZUKANCIE!
Ja1 16:33:03
;(
Ja1 16:33:09
ide grac
Ja1 16:33:19
w dżajants;*
4386169 15:33:09
tak, tak tylko aby uniknąc siekatorka
4386169 15:33:13
znam takich jak ty
4386169 15:33:15
USZUKANCIE
4386169 15:33:17
4386169 15:33:19
UMRZYJ
Ja1 16:56:20
popierdoliło cie??
Ja1 16:56:28
jak ty mnie to i ja ciebie...
:/

FunMen [ Call of Duty 4ever ]
Siemano ludziśka!
Porozmawiajmy o czyms sensownym... :)

siekator [ Król Rybak ]
żiżejq ---> Przepraszam miałem odpały. ;)
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
żiżej, siek -> Bardzo inteligentny dialog.
Cześć FunMen :)
FunMen [ Call of Duty 4ever ]
witaj Agencie
29 - moje urodzinki / będę już dużym chłopcem(13lat)
To o czym rozmawiamy??

ValkyreX [ Legend ]
dj----> nie bój się jak napisałem z dzieciakami z przedszkola nie mam zamiaru się zadawać
Trzeba będzie to dopisywać na początek wstępniaka każdej nowej części żebyś sam o swoich postanowieniach na 2008 rok nie zapomniał.
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
FunMen -> Bój się pechowej trzynastki :]
©eza® [ Junior ]
Kłaniać się przed cezarem, ale raz!
Dla tego, kto zgadnie kim jestem na prawdę przewidziana jest nagroda.
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Marcinek chyba powrócił...

ValkyreX [ Legend ]
Ciekawe, który forumowicz uważa takie zgadywanie za zabawne.

Hitmanos [ 47 ]
Agent-----> Rozczaruję cię

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
Hitmanos --> Łohoho, ale dżołki się Ciebie trzymają!
siekator [ Król Rybak ]
Hitmanos --->

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Pierwszy raz w życiu moim, popieram w 100% post nr. [66] usera. "SIEKATOR"

siekator [ Król Rybak ]
Wiewiórk ---> SUPA!
Mam nerwa, bo cały czas grałem we Wiedźmina na max, teraz kiedy jestem w 5 rozdziale, gdzie wszystko się pali muszę bawić się w minimum, bo tylko tak da się grać
PatriciusG [ pink floyd ]
dżołk? was to bawi? TU PŁAKAĆ TRZEBA!

siekator [ Król Rybak ]
Pat ---> nie bulwersuj się tak
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Cześć Pat :)
siekator [ Król Rybak ]
<--- ktoś znalazł hitmanosa!
raper741 [ Legend ]
Zapomniałem o was :)
Witam :)
..::Geralt::.. [ xircom ]
Siemka Pasecat kiedy kolejny singiel ?
PatriciusG [ pink floyd ]
Cześć Agent

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Geralt - zacofany jesteś :) już dawno wyszedł 3-ci kawałek, tylko kurde na razie płatny ...
..::Geralt::.. [ xircom ]
Zapłacę każdą cenę ...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ale później mi też wyślij bo jak na razie nikt nie chce się tym pięknym rapem podzielić :D może będzie pozdro dla mnie tak samo jak: "Pozdro Glober, Walkyrieks"
..::Geralt::.. [ xircom ]
już mam ;)
..::Geralt::.. [ xircom ]
raper --> drugi singiel jest genialny ;)
aż sie popłakałem
Pasecat wymiata, coś w tym jest
Lubiem rapować jakie to piękne ach <lol2>
Moje wersy kładą was na ziemie ??
nasze płyty kupują ??

*_*Cypriani [ White Trash ]
A niech mnie... sciągnąłem jakiś kawałek, do którego link dał Geralt w jakimś innym wątku...
O mało nie polałem się ze śmiechu!
LameBuster [ Legionista ]
chat fanow gola siedzimy tam caly czas ;-)

Pl@ski [ FlaT ]
Przepraszam... Wiem że miałem tu nie pisać, ale wiem że to o was mowa jest w tym "dissie" jest więc nie mogę się powstrzymać...
---------------->
Dziękuję bardzo za poprawienie humoru...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
OMG xD raper741 w necie xD
Ceran_19 [ Shrek ]
Ło matko co się dzieje z tą kraczmą...

siekator [ Król Rybak ]
Król Rybak oczekuje darów.

Ceran_19 [ Shrek ]
kopa w du*e można do tych darów zaliczyć? :P

ValkyreX [ Legend ]
Sądząc po jego avatarze- raczej tak.
raper741 [ Legend ]
Xircom, nadal tu jesteś :) Widzę, że ciągle przebywasz w społeczności GOLa :)
I co? Zaskoczony? Jednak jak się wkurzę to wszyscy się dowiedzą :) Mam na to niezbity dowód :)
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
siek -> Głodny jestem, weź podrzuć tę płotkę...
dj4ever [ Rzirzej ]
Chodzi o LameBustera? To ktoś nie wie że to Xircom? Ja się skapowałem jakiś tydzień po rejestracji :) Widzę takie rzeczy z daleka. Że Hitmanos to marcinek, wiedziałem dzień po rejestracji, niektórzy się w grudniu dowiadywali :D

Ceran_19 [ Shrek ]
Witam wszystkich ;)
Kolejny dzień sie zaczął :)
Pora wstawać!! :)
FunMen [ Call of Duty 4ever ]
Zapraszam na impre, z okazji 13 rocznicy moich*myśli* aaa Urodzin :)
Kto wbija??
Ceran---> Wbijaj kiedy chcesz :)
Geralt---> Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :)
Ceran_19 [ Shrek ]
FunMen-> a o której będzie ta impra? :)
..::Geralt::.. [ xircom ]
FunMen --> i tak umrzesz :)
Ceran_19 --> kokoko?

FunMen [ Call of Duty 4ever ]
Dobrze ludziska, zapraszam na moją imprę, ja Was opuszczam.
Idę grać w Deluxe Ski Jumpa lub Total Overdose.
Ceran_19 [ Shrek ]
Dzisiaj wszyscy urodziny obchodzą??

ValkyreX [ Legend ]
Co tu się kur. od rana dzieje?
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
żiżej, FunMen -> Wasz koniec jest coraz bliższy :P Wszystkiego naj.
Cześć fsystkim!
Oho, ktoś tu wstał lewą nogą ;)

ValkyreX [ Legend ]
Nie, rano humor miałem dobry- kontakt przez gg z 70 golowiczami daje się we znaki- i zrób tu coś żeby wyjść neutralnie- zawsze kurna źle wyjdzie ;/

Agent_007 [ Twoja Stara! ]
kontakt przez gg z 70 golowiczami daje się we znaki
Jesteś obiektem zainteresowania wielu ludzi, co poradzić?
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Pacesat wymiata, wokal mnie rozwalil xD
Joł ogólnie:)

Ceran_19 [ Shrek ]
ValkyreX-> wypij se kilka kielonków i od razu zrobisz sie weselszy :P
ValkyreX [ Legend ]
Agent-> Raczej przypadek, ale wielu golowiczy tutaj poznanych polubiłem, raczej wpadnę na jeden z następnych pikników gol'a.
Ceran_19 [ Shrek ]
Co sie tak cicho zrobiło?

siekator [ Król Rybak ]
Właśnie przeszedłem Wiedźmina!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111111111111111
Wrażenia świetne! Gra genialna. Niektórzy uważają, że fabuła kuleje, mi jednak się podoba.
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
siek -> A ja przeszedłem simsy i Football Managera. I co? Łyso Ci teraz? :P
PatriciusG [ pink floyd ]
a ja sapera w 8 sek.
djforever [ Senator ]
A ja w Riddicka próbowałem grać. Niestety muli nawet na minimalnych, dalej trza młócić we flatouta ;(

siekator [ Król Rybak ]
No dobra, dobra. Dajcie mi się trochę popodniecać.

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
A ja nie cierpie świąt :P i dobrze że już się skończyły :P

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
o kurde :/ byłem w nowym targu i nie kupiłem CDA o fuck! za to kupiłem trochę fajerwerków :)
NyyKo [ Generaďż˝ ]
a ja też kupiłem petardy :) Zgodnie z przepisami można od jutro puszczać do nowego roku !
No także tego
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Ja też już mam "bum-bumy" :)
Ceran_19 [ Shrek ]
Też sobie kupiłem petardy.Jakieś ruskie :P

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
petardów to ja nie mam :D muszę się jutro/po jutrze zaopatrzyć w jeszcze jakieś gówna :) ale mam takie samolociki :P
siekator [ Król Rybak ]
Achtung! Cwaj minuten ende!
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
<Wejście smoka 4 generacji>
Uratuję Cię, drogi kartofe...
Faak, zła bajka :<
Ema wszystkim :)
ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Agent_007 ---> doszły mnie słuchy ze masz gips :P
siekator [ Król Rybak ]
Gdzie się podział Szarik? Dawno go nie widziałem.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
tu jestem \m/
POKŁON PSY!!!!

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Wiewiórk --> ty juz tak nie szalej ;P bo cie jeszcze oskalpują :P
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Wiwi @k@ szarik -> Second Life? :P
ALEX -> Taka tam drobnostka :)
Sage [ Konsul ]
Nie żebym się czepiał, ale to co robicie z tym wątkiem już dawno straciło resztki dobrego smaku...
Wyganiacie osoby jak od siebie - 'ty tu nie pisz, ty tez, a ciebie to nie lubimy' jeśli już mam coś napisać, to tylko tyle, że zachowujecie się jak rozkapryszeni gówniarze, którzy lubią być w centrum uwagi.
I jeszcze się dziwicie, że ci których nie wygoniliście 'bo są fajni' odchodzą sami - i właśnie to świadczy o ich 'fajności'.
Napisałem jednego z pierwszych postów w tej karczmie pisząc regularnie przez długi czas - mam porównanie, pamiętam jak było, gdy skończyłem pisać, widzę co jest dzisiaj...
Przy tym powiedzenie 'świat schodzi na psy' wygląda jakoś łagodnie.
Wstydzę się czytając ten wątek. Wstydzę się za ludzi, przez których w taki a nie inny sposób postrzegane są osoby w wieku 12-15 lat.
Nie kieruje tych swój do konkretnej osoby.
Kiedyś było miło :)
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Sage--->Masz dużo racji, ale wydaje mi się, że nie potrzebnie strzępisz sobie język(czy tam palce:) ) Sam losów tej karczmy już za bardzo nie śledzę-wiadomo, raz na jakiś czas się dopiszę, ale tylko wtedy, gdy można napisać coś(w miarę) ciekawego, więc nie mam zbytniego rozeznania w sytuacji, ale mam wrażenie, że tak chyba w końcu musiało się stać. I nie jestem tym jakoś specjalnie zdziwiony:) Od początku wydawało mi się, że ta karczma będzie ostoją radosnego spamu(w którym przecież przez długi czas uczestniczyłem :P) i przeszedłem z tym do porządku dziennego. Ale faktycznie, może nie powinno tak być.
Wstydzę się za ludzi, przez których w taki a nie inny sposób postrzegane są osoby w wieku 12-15 lat.
No tak, reputację ci mamy nienajlepszą:) Wychodzę jednak z założenia, że sami robimy sobie opinię, niezależnie od wieku, czy stopnia na forum. Prawda, początkowo można nieco dostać przez stereotypy, ale ostatecznie nasze posty zawsze wyrabiają nam opinię. Ha, pamiętam do dziś zdziwienie Jeckyla, gdy się dowiedział, że jestem "nieco" młodszy niż myślał:) Dla mnie mój wiek nie jest powodem do wstydu. Nawet pomimo tego, że "muodziesh" jest postrzegana tak, a nie inaczej.
Uch, ale się rozpisałem :) Mam tylko nadzieję, że osobiście nie zasłużyłem na "opieprz". A przynajmniej nie tak bardzo :)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
jakbyś był na bieżąco to być kolego widział co i jak :)
DDW dwie przecznice dalej ...
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Wiwi -> Powrót do normalności?
Witaj w krainie żywych! :)
los -> A ile masz wiosen na karku?
ValkyreX [ Legend ]
Sage-> Chodzi ci o hitmanosa, tak? Uwierz mi, że kraczma dużo zyskała na jego nieobecności. Jest dużo racji w tym co napisał los_hobbitos, niepotrzebnie strzępisz palce. Chcesz podnosić IQ karczmy to wpisuj się tu częściej a nie narzekaj później.
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Agent--->Wiosen na karku mam 15, a w lutym skoczy mi szesnastka;)

Sage [ Konsul ]
los --> Z tym wiekiem nie chodziło mi o mnie ;] Wiadome - to jest internet, każdy pracuje na swoją opinie - nikt nie zna Twojego wieku. To było bardzo ogólne stwierdzenie.
Spoko, spoko - po prostu naszło mnie na przemyślenia jak przeczytałem post Pl@skiego, że ma się tu nie dopisywać...
Jeckyl może tu jeszcze pisać czy też spotkała go banicja?
Val --> Jak tylko znajdę miejsce w moim i tak ściśniętym harmonogramie to postaram się od czasu do czasu coś napisać
(Edit: O ile mogę...
<---------).
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Sage--->Cóż, ja też pisałem raczej ogólnie. Fakt, jakoś tak dziwnie wyszło, ale mniejsza o szczegóły :D
ValkyreX [ Legend ]
Sage-> Ja również czasami nie jestem na bieżąco z wydarzeniami w kraczmie, pamiętam tylko że była jakaś lista nie mających tu pisać i każdy "dla żartu" się na nią wpisywał... A może ktoś na początku zaczął tam wpisywać innych, to potem ich kumple się burzyli że tamci dostali "bana" na karczmę... Jakoś tak to było w każdym razie. ;] Dziecinada.
A ile ty, mistrzu masz lat? ;>

Sage [ Konsul ]
Mistrzu już wyszło z mody, teraz mówią na mnie vodoo albo królu. Ewentualnie misiu i kochanie, ale na to monopol wykupiła jedna osóbka. ;]
Marne, skromne 16 bez 7 dni. Lecz czy wiek jest ważny w naszym nędznym istnieniu? Jakby to było gg napisałbym '<lol2>', ale nie jest...
ValkyreX [ Legend ]
Dobra, miśku... Mówisz, że zachowujemy się jak gówniarze to może zacznij od ocenienia swoich postów? Są tu osoby starsze od Ciebie, między innymi ja, ale są też dużo młodsze (13, 14 latkowie), więc poziom kraczmy zależy od użytkowników aktualnie tu piszących ;]
Póki co nie pokazałeś niczego oprócz swojej zdolności wyśmiewania innych.
Sage [ Konsul ]
Chyba źle zrozumiałeś moje słowa... Za bardzo wziąłeś je sobie do serca ;] Akurat nie Ciebie miałem na myśli. A jak to było? Uderz w stół... Dobra żart - czuj się spokojny drogi, starszy kolego, nie jesteś na liście u fryzjera. Co ja się tłumaczył będę, jakiś dziwnie wesoły dzień dziś mam... Też tak macie? Nie mogę przestać się śmiać...
Wyśmiewanie się jest dalekie od słów krytyki w formie żartu.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
a kto da buziaaa :*
że odszedł marcinek36 to chyba cud - chętnie bym dopłacił żeby tu nie przychodził ... :)
Plaski nie wiem co z nim bo wtedy jeszcze miałem przerwę na neta ... a i był chyba ktoś jeszcze lecz nie pamiętam
przeglądałem za to starsze wątki, toż to istne DDW było :) ... pamiętam nawet, wojnę z nimi, stałem w szeregach piechoty, bark w bark razem Agentem, chociaż mi sięgał najwyżej do brody, walczył każdy wierny WK-owicz, z Legendami do woli, lecz wojna się skończyła, i tyle na ten temat.
Był jeszcze jeden, zwali go raper, chłopak niezłego burdelu narobił, i oczywiście nie posprzątał po nim, czekam do dziś, na jedno słowo, krótko rzecz mówiąc, Przepraszam, to jest jedna wielka zagadka, za co ta gwiazdka :O, w 100% popieram trójkącik mirencjum, lecz w tej chwili decyzji wielkiego, pojąc nie mogę, napastował nasz raper, jakby nawiedzony, klną przeklinał i wszystko spierdzielił, kary nie poniósł, lecz groził mi, kiedyś wybiję mu wszystkie żeby ze szczęki, .... i tyle na ten temat
ahh jak ja kocham pieprzyć tak po prostu poezję :)
podsumowując. " to jest debiut, 2 0 0 7"
ValkyreX [ Legend ]
Wyśmiewanie się jest dalekie od słów krytyki w formie żartu.
W takim razie źle to ująłem- chodziło mi właśnie o tą krytykę... Przepraszam, ale moje zmęczenie daje się już we znaki...
Dobrej nocy wszystkim.

Ceran_19 [ Shrek ]
Heja ludzie ;)
raper741 [ Legend ]
Wiewiórk -> Nie mam za co Ciebie przepraszać :)
Nie pomyśleliście, że mi też było przykro, jak mnie wyśmiewaliście (po za kilkoma osobami)? Tym nikt się nie interesował... Wtedy świetnie się bawiliście. Gdy ja zacząłem wam wytykać wasze błędy to nie było już wam tak wesoło.
Co do przeklinania to może ujawnisz wszystkim kto pierwszy zaczął przeklinać?:)
Sprawa w której niby mam Cię przeprosić jest jasna i oczywista. Powiedziałeś szaszłykowi, że to Val wymyślał te plotki. Ładnie to tak? Okłamywać, wymyślać? Val jest jednym z normalniejszych członków tej karczmy i potrafił to zrozumieć. Przeprosiłem go bo on na te przeprosiny zasłużył. jest mi wstyd do dzisiaj, że go oskarżyłem.
A plotki o rzekomym ćpaniu? Wiem, że to Hermin wszystko wymyślał, ale on sam ujawnił mi, że Ty wiedziałeś o tym. Wiedziałeś, a mimo to powiedziałeś Szaszowi, że był to Val.
Więc określenie, że to ja wszystko "spierdzieliłem" jest nie na miejscu. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

siekator [ Król Rybak ]
Chciałbym dołączyć do rozmowy --->

djforever [ Senator ]
Ale Wy macie problemy
siekator [ Król Rybak ]
Mam pytanie. Można dzisiaj już petardy puszczać?

djforever [ Senator ]
Ponoć można.
siekator [ Król Rybak ]
Tak, tak wiem, można jeżeli Cię nie "żłapioł". Ale czy można "legalnie".

ValkyreX [ Legend ]
Żeby cie złapali, musiałbyś się naprawdę postarać...
No, przynajmniej w moim miasteczku tak jest. :)

siekator [ Król Rybak ]
Val jak zawsze z poczuciem humoru.

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
Siek --> Teoretycznie - nie można. Praktycznie - jak najbardziej :P
Val --> Przecież Ciebie i tak nie łapioł! Rządzisz na dzielni i petardami w dzielnicową rzucasz. :)( Boją się Twej szajki, Don Valkirio.
ValkyreX [ Legend ]
No, proszę.
A mi zawsze zarzucano że ponurak i sztywniak jestem. :-)
kosik-> No, ba :P

siekator [ Król Rybak ]
VAL SQAD
ValkyreX [ Legend ]
siektor-> Zrobiłeś zdjęcie swoim starym? o_O
Ok, ja lecę póki co, narazie.

djforever [ Senator ]
Hm, zastanowię się. W końcu to ty mnie pierwszy zablokowałeś.

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Agent_007 ---> drobnostka czy nie ale kasa wpadnie :P:P
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
alex -> Jeśli patrzymy od TEJ strony, to ja moge teraz się nawet na torach położyć i dać przejechać przez towarowiec :)
Póki co te 600 zł wydam na nowy rower :)

Agent_007 [ Twoja Stara! ]
oooł sieeet, gdzie moje maniery?
Siema! :>
Jest tu ktoś?

Cor_Angar [ Legionista ]
Witam :)
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Marcinek to Ty?
siekator [ Król Rybak ]
żiżej ---> dzięki mój ty mniamniaśny ogórasq :*:*:*:*:8;8;8;8;8;8;8;88;8;

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
raper - jesteś po prostu żałosnym śmieciem który swojej przegranej nie może znieść ...
Wiewiórk (2-12-2007 11:40)
kurde co nagadałeś raperowi
(...)
Szaszłyk
mnie tam już ta cała sprawa pier***, raper nudził i nudził to mu powiedziałem domyślał się że to Val, no a ja potwierdziłem żeby dał już sobie spokój i żeby się od******
coś jeszcze Legnedzie? już dawno w twój pusty łeb to tłukę ale nie pojmujesz tego,
Brave Lion [ Centurion ]
Teraz wiem, że Szaszłyk to kłamca...
Nigdy nie domyślałem się, że to Val może być. Val był moim najlepszym kumplem z GOLa. Cały czas wspólnie zastanawialiśmy się, kto to może być. Val może to potwierdzić to. Szaszłyk nakłamał bo bał się o swoją reputację.
EDIT: To moje drugie konto.

szaszłyka! [ Chor��y ]
Teraz wiem, że Szaszłyk to kłamca...
Sorry dude ale ja tu kłamcą nie jestem :| bo raper w tym co napisał w poście 141 ma racje oraz mów prawdę!
raper/wiwi - jeszcze się wam nie znudziło?
Czasami żałuję że w ogóle wszedłem na gola... ciągle jakieś problemy pretensje, ehh..
Brave Lion [ Centurion ]
szaszłyk -> W którym dokładnie aspekcie mam mówić prawdę ?
Przepraszam, może przesadziłem ze słowem kłamca.
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
napisałeś mi wyraźnie że tak napisałeś raperowi żeby się od ciebie odwalił bo nudził i nudził, dwa razy tak mi pisałeś a, miałeś tak napisać w WK tylko mówiłeś że nie chcesz się w to gówno mieszać... mam gdzieś rozmowy ..
szaszłyka! [ Chor��y ]
Sprawa w której niby mam Cię przeprosić jest jasna i oczywista. Powiedziałeś szaszłykowi, że to Val wymyślał te plotki. Ładnie to tak? Okłamywać, wymyślać? Val jest jednym z normalniejszych członków tej karczmy i potrafił to zrozumieć. Przeprosiłem go bo on na te przeprosiny zasłużył. jest mi wstyd do dzisiaj, że go oskarżyłem.
W TYM!!
I dajcie wy mi już wszyscy święty spokój!! przyznaje to przeze mnie się wszytko rozpętało no coż przepraszam a teraz już na nic nie odpowiem w związku z tą sprawą

djforever [ Senator ]
Fajnie mieszkać 100m od siebie i dyskutować ze sobą na forum.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
cytuję bez cenzury itp.
Szaszlyk! ( Niedziela 02.12.2007)
mnie tam już ta cała sprawa pierdoli, raper nudził i nudził to mu powiedziałem domyślał się że to Val, no a ja potwierdziłem żeby dał już sobie spokuj i żeby się odpiperdolił. z Valem pogadam - odblokuje cie
ktoś tu coś poważnie pokręcił :)

Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Kur... czy wy, dzieci wojny, musicie tutaj o tym spamować i psuć humor innym? :| Na gg jest coś takiego jak rozmowa konferencyjna, przydatne, polecam. Jak chcecie sie obrzucać mięsem to tam, bo nie śni mi się specjalnie czytanie tych waszych zażaleń i oskarżeń.
siekator [ Król Rybak ]
Razor1911 rzondzi!!1111111111111111111
Ceran_19 [ Shrek ]
Coś niedobrego dzieje się z tą kraczmą...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Młahahaha!1111
Szarik powrócił!!!11 zjem was na kolacje!!111 Buueeee
ehh, niestrawność mnie chwyciła ...

siekator [ Król Rybak ]
Heloł?
raper741 [ Legend ]
I co ? Fajnie się nagrywało ?
siekator [ Król Rybak ]
Co miało się nagrywać? WTF?

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
przecież raperku miałeś odejść z GOLa?
zaczynamy gej party! dawać jpegi!11
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
siek, czym to robiłeś? :P
siekator [ Król Rybak ]
Agent ---> nie ja to robiłem :D

ValkyreX [ Legend ]
A ja już po czterech piwach jestem :D
A dopiero sylwek sie zaczyna...
Devil_Son [ Sponge! ]
Chyba jako jedyny karczmarz, życzę wam szczęśliwego nowego roku i dużo dużo DUŻO!!! piersi!

lukigno [ ...Pointman... ]
szczęśliwego Nowego Roku....aby nam sie karczma trzymała...i sie rozwijała...a dla was....czego sobie tam życzycie...
siekator [ Król Rybak ]
Daje?

Ceran_19 [ Shrek ]
Siekator-> która?gdzie? i za ile?
siekator [ Król Rybak ]
Aga daje?
Ceran_19 [ Shrek ]
znowu?

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
spać się kładźcie bo już późno!
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Dzieńdobry!! :) a ja już nie śpię, choć powolutku znowu mi się chce spać

djforever [ Senator ]
Starzy mnie obudzili. Chryste
lukigno [ ...Pointman... ]
ja też już nie śpię....i wcale nie mam sennych skłonności.....ostatni dzień wolnego..przed nami...ale zleciało...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ja także od godziny nie śpię :)
-.Scarface.- [ Slayerized ]
A ja od 8:00 do 16:22 spałem:P

lukigno [ ...Pointman... ]
Scar===>no to grubo...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ja od 5:30 do 10:15 i czuję się wyspany, jakby była możliwość nie pójścia jutro do szkoły legalnie to bym zapłacił wszystkimi skarbami świata
PatriciusG [ pink floyd ]
Jak mi zapłacisz to mogę Ci zrobić "ENTER the DRAGON" na obu nogach - masz 3 miesiące z głowy.

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
Witam ponownie :D ... Wróciłem do was , mam nadzieje że sie cieszycie xD

siekator [ Król Rybak ]
Kornishon ---> spieprzaj dziadu
Wybuchłem śmietnik! haha

ValkyreX [ Legend ]
Witam, i co tam u Drogich Pań słychać?

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
eee 3 tygodnie to za długo bo bym początek ferii przegapił ...

djforever [ Senator ]
40 dni, 40 nocy. Tyle do ferii mi zostało.
ValkyreX [ Legend ]
A ja tylko 8 dni do szkoly i ferie.
:-)
siekator [ Król Rybak ]
Widzieliście nowe ulotki z Tesco? na okładce XBOX 360 za 549,- O_O przecena z 1299,-

Cing [ ULTRAS ]
Cziter.

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
A ja jestem wyjątkowy ( no dobra, i Cing ) i mamy ferie od 21 stycznia ]:->

Cing [ ULTRAS ]
Czizas, jeszcze 20 dni ;(

siekator [ Król Rybak ]
A ja od 15.01 !
Cing [ ULTRAS ]
Tylko leszcze mają ferie wcześniej.

siekator [ Król Rybak ]
A nie... patrzałem na stronę MENu i dopiero od 28.01
sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
Hehe, spoko, jezcze święta przede mną ;) A i na feriach mam pojechać do Gołdapii i pierwszy raz pojechać na desce/nartach ;D Czyli szykuje się naprawdę fajny miesiąc, bo najprawdopodobniej obędzie się bez żadnej 3 na półrocze.

ValkyreX [ Legend ]
Terminy ferii zimowych 2008 roku
14 – 26 stycznia 2008 r.:
Lubelskie, Podkarpackie, Pomorskie
Mistrz Matii [ Pretorianin ]
ja tez mam wtedy

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
obędzie się bez żadnej 3 na półrocze. :O
mi tak źle nie idzie, z 90% przedmiotów będę miał same 4,5 tylko z WOSu mam 2, oraz 2 z Chemii, Matematyki i Niemieckiego ...
z WF nie wiem co będzie bo mam jedną ocenę, a byłem na większości lekcjach (nie byłem tylko na 2 basenach a z reszty miałem usprawiedliwienia z 5) więc krucho
Ej ważna sprawa.
Kiedy ja mam ferie xD
bo oby dwa terminarze wskazują inną datę ....

ValkyreX [ Legend ]
Wcale.
sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
Wiewiórk, nie wiem czy dobrze zrozumiałeś, będe mieć 4,5 i 6 ;D Ja pieeeerdziu, 2 z chemii ;o i z WOSu ;o No sorry, ale tak trochę słabo ;)
djforever [ Senator ]
Ja mam 2/3 z matmy i fizyki, 3 z biologii, 3/4 z niemca, a reszta to już poezja...
ValkyreX [ Legend ]
U mnie oceny jako tako, no ale zawsze mogło być gorzej...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
sry, tam miało być 3 :P "trzy" mam z Chemii, Matematyki i Niemieckiego a mam jedną "dwóję" z WOSu bo koleś się na mnie uwziął ...

lukigno [ ...Pointman... ]
ja mam ferie dopiero...koło 20 stycznia....zal....i dzisiaj rozpocząłem nowe...drugie półrocze...

Veriqs [ RASENGAN ]
14 – 26 stycznia 2008 r.:
Lubelskie

siekator [ Król Rybak ]
mam jedną "dwóję" z WOSu
Dominik1991 [ Bezimienny ]
poczytajcie sobie lepiej zamiast pierdołami sie zajmować xd

lukigno [ ...Pointman... ]
Dominik1991====>i kto tu daje...za przeproszeniem...pierdoły...

Dominik1991 [ Bezimienny ]
lukigno--->W wakacje sie można było durnotami zajmować a teraz jest szkołą i się trzeba pilnie ,,óczyć" ]:->

djforever [ Senator ]
Ja chcę piątek.

lukigno [ ...Pointman... ]
Dominik1991====>daj spokój...nie można sie przemęczać..
Dominik1991 [ Bezimienny ]
lukigno--->Poczytaj sobie pod tymi trzema zdjęciami czachy jest apokaliptyczna wizja zagłady świata xd w bodajże 2012 roku xd to jest akurat interesujące xd
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Elo
Ja kto możliwe ze taki glen dżonson typowe dziecko neo zakładając codziennie 8 000 wątków ma ranking +5 a ja grzeczny , spokojny obywatel GOla -3. yyyyyyyy error

Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Siema wybryki nat00ry ;]

siekator [ Król Rybak ]
Loon
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Dwieście dwudzieści dziewiąci!

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
E-------5-7-----7-|-8-----8-2-----2-|-0---------0-----|-----------------|
B-----5-----5-----|---5-------3-----|---1---1-----1---|-0-1-1-----------|
G---5---------5---|-----5-------2---|-----2---------2-|-0-2-2-----------|
D-7-------6-------|-5-------4-------|-3---------------|-----------------|
A-----------------|-----------------|-----------------|-2-0-0---0--/8-7-|
E-----------------|-----------------|-----------------|-----------------|
E---------7-----7-|-8-----8-2-----2-|-0---------0-----|-----------------|
B-------5---5-----|---5-------3-----|---1---1-----1---|-0-1-1-----------|
G-----5-------5---|-----5-------2---|-----2---------2-|-0-2-2-----------|
D---7-----6-------|-5-------4-------|-3---------------|-----------------|
A-0---------------|-----------------|-----------------|-2-0-0-------0-2-|
E-----------------|-----------------|-----------------|-----------------|
E-------0-2-----2-|-0-----0----------|---------3-----3-
B-----------3-----|---1-----0h1------|-1-----1---0-----
G-----0-------2---|-----2-------2----|---0---------0---
D---2-----0-------|-3----------------|-----2-----------
A-3---------------|---------0----0-2-|-3---------------
E-----------------|------------------|---------3-------
Intro end.
E---------2-----2-|-0-----0----------|---------------2-|-0-0-0-----------|
B-------1---3-----|---1-----0-1------|-------1-----3---|-1-1-1-----------|
G-----0-------2---|-----2-------2----|-----0-----2-----|-2-2-2-----------|
D---2-----0-------|-3----------------|---2-----0-------|-3-3-3-----------|
A-3---------------|---------0----0-2-|-3---------------|-----------------|
E-----------------|------------------|-----------------|-----------------|
Theres a
E-------5-7-----7-|-8-----8-2-----2-|-0---------0-----|-----------------|
B-----5-----5-----|---5-------3-----|---1---1-----1---|-0-1-1-----------|
G---5---------5---|-----5-------2---|-----2---------2-|-0-2-2-----------|
D-7-------6-------|-5-------4-------|-3---------------|-----------------|
A-----------------|-----------------|-----------------|-2-0-0-----------|
E-----------------|-----------------|-----------------|-----------------|
lady whos glitter buying a heaven When she
E-------5-7-----7-|-8-----8-2-----2-|-0---------0-----|-----------------|
B-----5-----5-----|---5-------3-----|---1---1-----1---|-0-1-1-----------|
G---5---------5---|-----5-------2---|-----2---------2-|-0-2-2-----------|
D-7-------6-------|-5-------4-------|-3---------------|-----------------|
A-----------------|-----------------|-----------------|-2-0-0-------0-2-|
E-----------------|-----------------|-----------------|-----------------|
gets there stores are ord she can get came for
E---------2-----2-|-0-----0---------------|---------3-----3-|-3^2-2-2-------|
B-------1---3-----|---1----1--0-1---------|-1---1-1---0-----|-3---3-3-------|
G-----0-------2---|-----2---------2-------|---0-0-------0---|-2-----2-------|
D---2-----0-------|-3---------------------|-----2-----------|-0-----0-------|
A-3---------------|-----------0------0-2--|-3---------------|-----------0-2-|
E-----------------|-----------------------|---------3-------|---------------|
Oooh oooh and shes buying a heaven Theres
E-------0-2-----2-|-0-----------------|---------2-----2-|-0-0-0-----------|
B-----------3-----|---1--1--0 1-------|-1-----1---3-----|-1-1-1-----------|
G-----0-------2---|-----2-------2-----|---0---------2---|-2-2-2-----------|
D---2-----0-------|-3-----------------|-----2---0-------|-3-3-3-----------|
A-3---------------|---------------0-2-|-3---------------|-----------------|
E-----------------|-------------------|-----------------|-----------------|
sign on she wants you know two meanings In a
E-------5-7-----7-|-8-----8-2-----2-|-0---0-----0-----|-----------------|
B-----5-----5-----|---5-------3-----|---1---1-----1---|-0-1-1-----------|
G---5---------5---|-----5-------2---|---------------2-|-0-2-2-----------|
D-7-------6-------|-5-------4-------|-3---------------|-----------------|
A-----------------|-----------------|-----------------|-2-0-0---0--/8-7-|
E-----------------|-----------------|-----------------|-----------------|
tree theres a song times all of our mis given
E--------5-7---7---|----8-------2------|----0-------0----|-----------------|
B-----------5-5-5--|---5-5-----3-3-----|---1--1----1-1---|-0-1-1-------3---|
G------5-----5---5-|--5---5---2---2--2-|--2----2--2---2--|-0-2-2-------0---|
D----7-----6-------|-5-----5-4-----4---|-3-------3-----3-|-------------0---|
A-0-0--------------|-------------------|-----------------|-2-0-0-------2---|
E------------------|-------------------|-----------------|-----------------|
|-3---3-3-3--3--0-0-|-2-------2-------|-3--3-3-3--3--0-0---7-|--5---3---5----
|-1---1-1-1--1--1-3-|-3--3--3---3-0-0-|-1--1-1-1--1--1-1---8-|--7---5---7----
|-2---2-2-2--2--2-2-|-2-----------0-0-|-2--2-2-2--2--2-2---9-|--7---5---7----
|-2---2-2-2--2--2---|---0-------------|-2--2-2-2--2--2-2---0-|-------------0-
|-------------------|-----------------|----------------------|-------------0-
|-------------------|-----------------|----------------------|---------------
Oooh it makes me wonder
|-3---3-3-3--3--0-0-|-2-------2-------|-3--3-3-3--3--0-0---7-|--5---3---5----
|-1---1-1-1--1--1-3-|-3--3--3---3-0-0-|-1--1-1-1--1--1-1---8-|--7---5---7----
|-2---2-2-2--2--2-2-|-2-----------0-0-|-2--2-2-2--2--2-2---9-|--7---5---7----
|-2---2-2-2--2--2---|---0-------------|-2--2-2-2--2--2-2---0-|-------------0-
|-------------------|-----------------|----------------------|-------------0-
|-------------------|-----------------|----------------------|---------------
oooh makes me wonder theres a
------------------|------------------------|-----------------0--|--0--------
---------1------3-|-0h1----------1---------|-------1---------0--|--1--------
-------0------0---|-----2-------2----------|-----0--------0--2--|--2--------
-----2------0-----|---------2--------------|---2--------0----3--|--2--------
-0h3------2-------|-------0----------0--2--|-3--------2------3--|--0---0-2--
------------------|------------------------|-----------------1--|-----------
feeling when look to my spirit leaving in my
whispered all call the tune then the piper will to reason &
----------------|--------------------|----------------0-|--0------|---------
-------1------3-|-0h1---------1------|-------1--------1-|--1------|----1---3
-----0------0---|-----2-----2--------|-----0-------0--2-|--2------|---0---0-
---2------0-----|---------2----------|---2-------0----3-|--2------|--2---0--
-3------2-------|-------0------0--2--|-3-------2------3-|--0--0-2-|-3---2---
----------------|--------------------|----------------1-|---------|---------
thoughts I smoke through voices of looking [goto %]
new day those who forests will laugh - ter
|-3--3-3-3--3p-0-0---7-|--5---3---5----|-3--3-3-3--3h-0-0-|-2-----2-2-2-2-0-0-
|-1--1-1-1--1--1-1---8-|--7---5---7----|-1--1-1-1--1--1-3-|-3-----3-3-3-3-0-0-
|-2--2-2-2--2--2-2---9-|--7---5---7----|-2--2-2-2--2--2-0-|-2-----2-2-2-2-0-0-
|-2--2-2-2--2--2-2---0-|----------0----|-2--2-2-2--2--2---|----0--0-----------
|----------------------|-------------0-|------------------|-------------------
|----------------------|---------------|------------------|-------------------
whoah
|-3--3-3-3--3--0-0---7-|--5---3---5----
|-1--1-1-1--1--1-1---8-|--7---5---7----
|-2--2-2-2--2--2-2---9-|--7---5---7----
|-2--2-2-2--2--2-2---0-|----------0----
|----------------------|-------------0-
|----------------------|---------------
------------------|------------------------|-----------------0--|--0--------
---------1------3-|-0h1----------1---------|-------1---------1--|--1--------
-------0------0---|-----2-------2----------|-----0--------0--2--|--2--------
-----2------0-----|---------2--------------|---2--------0----3--|--2--------
-0h3------2-------|-------0----------0--2--|-3--------2------3--|--0---0-2--
------------------|------------------------|-----------------1--|-----------
If theres a bust 'edge row dont its just a Queen
Yes there are go by but and theres still your on
----------------|-3--3-3-3--3--0-0-|-2-----2-2-2-2-----|-3--3-3-3--3--0-7-
-------1------0-|-1--1-1-1--1--1-3-|-3-----3-3-3-3-0-0-|-1--1-1-1--1--1-8-
-----0------0---|-2--2-2-2--2--0-0-|-2--2--2-2-2-2-0-0-|-0--0-2-0--0--0-9-
---2------0-----|-2--2-2-2--2------|----0--0-----------|-2--2-2-2--2------
-3------2-------|------------------|-------------------|------------------
----------------|------------------|-------------------|------------------
and it won der
-5--3--5--|-3--3-3-3--3--0-0-|-2-----2-2-2-2-0-0-|-3--3-3-3--3--0-7-|-5--3--5-
-7--5--7--|-1--1-1-1--1--1-3-|-3--3--3-3-3-3-0-0-|-1--1-1-1--1--1-8-|-7--5--7-
-7--5--7--|-2--2-2-2--2--0-0-|-2--2--2-2-2-2-0-0-|-0--0-2-0--0--0-9-|-7--5--7-
----------|-2--2-2-2--2------|-------------------|-2--2-2-2--2------|---------
--------0-|------------------|-------------------|------------------|--------0
----------|------------------|-------------------|------------------|---------
oooh
------------------|------------------------|-----------------0--|--0--------
---------1------3-|-0h1----------1---------|-------1---------1--|--1--------
-------0------0---|-----2-------2----------|-----0--------0--2--|--2--------
-----2------0-----|---------2--------------|---2--------0----3--|--2--------
-0h3------2-------|-------0----------0--2--|-3--------2------3--|--0---0-2--
------------------|------------------------|-----------------1--|-----------
Your head is wont go the pipers him
Dear lady can blow your stairw whispering wind
wierd time (3/4?)
-----3--------3---|--2---------0-2--|-3----0-2--3--0-2--|---3-3-2---------
---5--------3---4-|--3-------3-3-3--|-3--3-3-3--3--3-3--|---3-3-3-3-------
-5-----5--4-------|--2-------2-2-2--|-2--2-2-2--2--2-2--|---2-2-2-0-------
------------------|-----------------|-0--0-0-0--0--0-0--|---0-0-0-2-------
------------------|-----------------|-------------------|---------3-------
------------------|-----------------|-------------------|-----------------
---2-2-2---|---2--2-2--0-0-0-2-|-3-0-2--0-2-|-3-3-3-3-|---2--2-2-0-0-|-0-2-2-0
-3-3-3-3-1-|-1-3--3-3--3-3-3-3-|-3-3-3--3-3-|-3-3-3-3-|-3-3--3-3-3-3-|-3-3-3-3
-0-0-0-0-0-|-0-0--0-0------2-2-|-2-2-2--2-2-|-2-2-2-0-|-0-0--0-0-0-0-|-0-0-0-0
---------2-|-----------0-0-0-0-|-0-0-0--0-0-|-0-0-0-2-|-2------------|--------
---------3-|-------------------|------------|-------3-|--------------|--------
-----------|-------------------|------------|---------|--------------|--------
Ok this is where the solo starts. Am - x02210
I'll include the chords to play over Am7 - x02010
it they sound pretty open I think Fmaj7 - xx3210
its a 12 string.
Am Am7 Fmaj7
|----------5---------------|------------------8--8-|
|------------8-5-----------|-------------8b10------|
|---7b9----------7-5---7p5-|-----------------------|
|--------------------7-----|-7p5-------------------|
|--------------------------|----8------------------|
|--------------------------|-----------------------|
Am Am7 Fmaj7
|--8b10---8--5 -----8--10-|-8-----------------------5-------|
|---------------8b10-------|---10-8----8h10------------8-5---|
|--------------------------|--------10-----------7b9-------7-|
|--------------------------|---------------------------------|
|--------------------------|---------------------------------|
|--------------------------|---------------------------------|
Am Am7 Fmaj7
|----------------------------|----5------------------------|
|----------------------------|------8-5--------------------|
|-5---7p5------------5---5-5-|----------7-5--7p5-----------|
|---7-----7-5---5-7----7-----|-5------------7----7p5-7p5---|
|-------------7--------------|---------------------------8-|
|----------------------------|-----------------------------|
Am Am7
|---------------------------------------------|
|------------------------------------------13-|
|---------10-------------------12----12-14----|
|------10----12-10----10-12/14----14----------|
|-8/12-------------12-------------------------|
|---------------------------------------------|
Fmaj7
|------------------------15b17-15-12----------------|
|--15b17-15-13--15-13-13-------------15b17-15-13----|
|------------------------------------------------14-|
|---------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------|
Am Am7
|----------------------------------------------------------------------------
|-13-15b17b15p13----13-15b17b15p13----13---15b17b15p13----13--15b17b15p13----
|----------------14----------------14------------------14-----------------14-
|----------------------------------------------------------------------------
|----------------------------------------------------------------------------
|----------------------------------------------------------------------------
Fmaj7
|----------------------------------------------------------------------------
|-13-15b17b15p13----13--15b17b15p13----13--15b17b15p13----13--15b17b15p13----
|----------------14-----------------14-----------------14-----------------14-
|----------------------------------------------------------------------------
|----------------------------------------------------------------------------
|----------------------------------------------------------------------------
Am Am7 hold bend
|------------------------------------------15b17--|
|-13--15b17b15p13----13---15b17b15p13----13-------|
|-----------------14------------------14----------|
|-------------------------------------------------|
|-------------------------------------------------|
|-------------------------------------------------|
Fmaj7
|-b17b15-12---12--------------------------------15--|
|-----------15---15--13----13-15-13---13--15b17-----|
|-----------------------14----------14--------------|
|---------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------|
* this slide riff is another guitar and
is actually played on the 1st string
------8/7---8/5----
/
Am Am7 /---------\ Fmaj7
-----------------------------|-----------17----------------------------------
-15b17b15p13----13/12--13/10-|--------20----20-20----------------------------
-------------14--------------|--19b21-21----------19b21b19p17---19--17----19-
-----------------------------|--------------------------------19-------19----
-----------------------------|-----------------------------------------------
-----------------------------|-----------------------------------------------
Am Am7 Fmaj7 Am Am7
|--------------------|--------------------------------|--------------|
|--------------------|--------------------------------|--------------|
|-19b21--13/12 13/10-|--14b17--14b17-14--12--14--12-12b14------------|
|--------------------|--------------------------------|--------------|
|--------------------|--------------------------------|--------------|
|--------------------|--------------------------------|--------------|
Fmaj7 Am Am7
|-----------------------------------|----------8/7--8/5--|
|-----------------------------------|--------------------|
|-10b14----10b12b10-9-7----7--------|-7-9-7--------------|
|-----------------------10----10----|-------10-7---------|
|-----------------------------------|--------------------|
|-----------------------------------|--------------------|
Fmaj7
|----20-p17------20-p17------20-p17------20-p17------20-p17-----20b22-|
|-17--------17----------17----------17----------17----------17--------|
|---------------------------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------------------------|
The two guitars continue into this section. Walloping (a technical term
meaning hit very hard &) the strings using the full barre sounds pretty
good. The lead basically follows the bass. You can do both (like you
can tweak the slide riff with one guitar)
I think i can probably tabascii the bass now, ive listened to it enough.
But ive had it for this song!! unless someone really needs it please dont
ask just yet.. Ive gotten transfixed by a few other zepplin tracks
that where on the album, their slower more melodic stuff like no quarter
down by the seaside etc..
Am G F G Am G F G
|-5------------3----------------|-1--3-|-5------------3-------------|--1--3-
|-5------------3----------------|-1--3-|-5------------3-------------|--1--3-
|-5------------4----------------|-2--4-|-5------------4-------------|--2--4-
|-7------------5----------------|-3--5-|-7------------5-------------|--3--5-
|-7------------5----------------|-3--5-|-7------------5-------------|--3--5-
|-5------------3----------------|-1--4-|-5------------3-------------|--1--4-
And as we wind on down the road Our shadows taller than our soul
Am G F G Am G
|-5------------3-------------|-1--3--|-5------------3----------|
|-5------------3-------------|-1--3--|-5------------3----------|
|-5------------4-------------|-2--4--|-5------------4----------|
|-7------------5-------------|-3--5--|-7------------5----------|
|-7------------5-------------|-3--5--|-7------------5----------|
|-5------------3-------------|-1--4--|-5------------3----------|
there walks a lady we all know who shines w' light and to
F G Am G
--1-----------------------3--|-------------------------------
--1-----------------------3--|-------------------------------
--2-----------------------4--|-------------------------------
--3-----------------------5--|-------------------------------
--3------
Veriqs [ RASENGAN ]
WTF ?!
kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
Taby do Stairway To Heaven :)
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Kosik -> To hard for me man:p
Ja sie właśnie Seasons in the Abyss, Slayera:)

siekator [ Król Rybak ]
HA! A dzisiaj wyszło, że moja klasa jedzie w maju na tygodniową wycieczkę do Londynu *cieszy się jak dziecko*

ValkyreX [ Legend ]
To będziesz miał tydzień spokoju od klasy która nie chce Cię wziąć ze sobą.
:)
PatriciusG [ pink floyd ]
kosik -> poza solo to łatwe a przynoszące satysfakcje...
siekator [ Król Rybak ]
Val ---> Humorzak :)

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
Patricius --> Racja ;)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Waazaup!
jutro WEEEEKEND !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
siekator [ Król Rybak ]
Co oddałbyś za piątek wieczór, we wtorek rano?

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
dziewice!

ValkyreX [ Legend ]
A propo... wiwi, masz już zdjęcie siostry?

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ta, chciała byś, ty onanizatorze jeden! na 99% masz już raka ręki albo włosy na całym ciele!111111111111jedenaście
siekator [ Król Rybak ]
A o so chodzi z tą siostrą?
ValkyreX [ Legend ]
Wiwi-> Własnej siory się wstydzisz?
Nieładnie!

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
niechcę aby zaspokoiła twoje potrzeby... masz tu przecież dżidżejka :*

ValkyreX [ Legend ]
Przecież nie dał jeszcze żadnych zdjęć swoich sióstr na golu.
Chyba.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
no ale ma swojego avka .... mnie podnieca mrrrr....
djforever [ Senator ]
:*

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Ale tu ruch O.o
Papierosy można kupić? :P

Bobohawk [ Junior ]
Tylko wódka jest na stanie...

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
W kiosku??

Bobohawk [ Junior ]
Tak bo to jest wyjątkowy kiosk wódka oczywiście podawana jest spod lady.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Co to się na tym świecie dzieje.
Wódka w kiosku,
Szarik przy kompie,
Aktor prezydentem...
Ja już tu sobie nie radzę...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Jeckyl, nie bój żaby :) jeszcze ja tu jestem normalnym i uczciwym(hę?) obywatelem Rzeczypospolitej kaczej ...
płakać mi się chce jak czytam o ochronie Grupy trzymającej władzę .... 2 wozy z ochroniarzami + tir z wojskiem, eskortuje premiera ...
a pro po: Nie długo bo któregoś tam Stycznia (20...) przyjeżdża do Zakopca Lechu, na chrzest nowej kolejki na Kasprowy Wierch do Kościoła za którym ja mieszkam ^^ tzn. jak odchylę wzrok od Monitora na moich oczach parafia i Kościół więc pytanko:
Jaką wiatrówkę z mocnym śrutem?

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
myślałem o czymś takim:
ValkyreX [ Legend ]
[257]
Tylko swojego domu przy okazji nie wysadź...
siekator [ Król Rybak ]
Szewanton!

ValkyreX [ Legend ]
Bitwa pod Cedynią została rozegrana 24 czerwca 972 roku między wojskami księcia Polan - Mieszka I i margrabiego Marchii Wschodniej - Hodona, wspomaganego przez margrabiego Zygfryda von Walbeck. Jedyny większy epizod najazdu Hodona na Pomorze Zachodnie opanowane kilka lat wcześniej przez Polan.
Informacja o bitwie zachowała się dzięki Kronice Thietmara (1012-1018), gdzie poświęcono jej trzy zdania (w zasadzie tylko jedno dotyczy przebiegu bitwy). Zarówno geneza, przebieg jak i skutki tej bitwy są mocno niejasne. Brak też pewności co do lokalizacji samej bitwy (kronika wymienia w łacińskiej transkrypcji miejscowość Cidini). W XVIII w. ks. Adam Naruszewicz w swojej "Historii narodu polskiego" identyfikował Cidini z obecnym Szczecinem . - wikipedia
Jak o historii, to tylko o bitwach. :)

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Joł!

siekator [ Król Rybak ]
Lonik

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
joł!

siekator [ Król Rybak ]
Cewka

ValkyreX [ Legend ]
Heh, tymczasem ja cały dzień dziś grałem (właściwie wkurzałem się) w Gothic3; w pewnym momencie natrafiłem na małe obozowisko orków, próbowałem ich zabić czarem "fala ognia" albo czymś w tym stylu... W każdym razie polegało to na wyrzuceniu sciany ognia na wszystkie strony od bohatera czyli potrzebowałem małego dystansu do przeciwnika. Cóż, nie udawało się- już ostatecznie wkurzony dobyłem miecza i udało się (!!) ich pokonać. Sam nie wiem, jak to zrobiłem.

siekator [ Król Rybak ]
ZIOM! Gothic jest genialny! Ale po co Ci ta tarcza? Tarcze są dla żaków. Ja byłem magiem i ciąłem moim demonem :)

ValkyreX [ Legend ]
Pracuję dla orków... Ale skoro już jesteśmy w temacie to mam do Ciebie siekatorku parę pytań:
1. Czy fabuła będzie się toczyć tak samo niezależnie od wybranej przeze mnie "frakcji"?
2. Czy jest tutaj coś takiego jak "rozdziały", bo nowy system dziennika trochę utrudnia wykonywanie questów fabularnych...
3. Kiedy się historia główna rozkręci? Jestem po wywalczeniu Wengardu, wszyscy orkowie ubici, a przedstawiana fabuła narazie się ciągnie w nieskończoność. Jedyne, co narazie robię od początku gry, to "znajdź Xardasa"...
ps. O ile to możliwe, nie zdradzaj fabuły...
djforever [ Senator ]
Byle wytrzymać do piątku- wystawiają oceny i zaczyna się 2 semestr, wreszcie będzie trochę luzu.

Ceran_19 [ Shrek ]
Hejka :)

ValkyreX [ Legend ]
Polecam obejrzeć.

siekator [ Król Rybak ]
U mnie już oceny wystawione :) Średnia 4,22
ValkyreX [ Legend ]
siekator-> Odpowiedz na moje pytania z postu [268], bo nie chce mi się nowego wątku zakładać ;)
siekator [ Król Rybak ]
1. Przeszedłem tylko raz, ale raczej tak. Jak jesteś za orkami, wybijasz obozy ludzi, jak jesteś za ludźmi wybijasz orków, to chyba jedyna różnica. Fabuła jest niedopracowana niestyty, co nie zmienia faktu, że cała gra jest świetna.
2. Nie
3. Historia główna to tak naprawdę 3 zadania i historia nie będzie się za bardzo "rozkręcać".
ValkyreX [ Legend ]
Wszystkie trzy odpowiedzi rozczarowały moje oczekiwania po tej grze, co czynić prawdopodobnie będzie ją w mojej opinii najgorszą z serii :)
Niech żyje Gothic I
:-)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
Valciu a do czego służy taki przedmiot i bonus GOLa jak "WYSZUKIWARKA"
ValkyreX [ Legend ]
Przykro mi, nie wiem. Admina spytaj.
Nie no, jaj sobie nie rób. Pytam tutaj, bo jest wygodniej i szybciej. :)
siek-> Dzięki za odpowiedzi.

siekator [ Król Rybak ]
Bo dotyczyły fabuły, która kuleje. Mnie się podoba, że autorzy dali dużą swobodę działań. Jednak część druga z dodatkiem "rządzi".

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
pamiętaj tylko, tu NIEMA ludzi są same WesołKraczmiarze!
ValkyreX [ Legend ]
Ponieważ Wesołkraczmiarze to już nie ludzie... :)

siekator [ Król Rybak ]
3. Lista osób = Nie ma.
4. Lista nieosób = Szarik i odmiany
siekator [ Król Rybak ]
Robię nową część :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Coś długo Ci się schodzi z tym robieniem xD

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
ja go wyręczę ^^

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Synek ---> Albo Ty go "Wyręczasz" w czym innym albo mi się FF zepsuło xD

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Ale wy zboki jesteście:P
Witam was panienki:)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
aa new część! https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7255901&N=1