GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po...

26.12.2007
16:15
smile
[1]

siekator [ Król Rybak ]

WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po...

Chciałem, dodać, że nieuniknione jest panowanie Króla Rybaka i wszystkie niewierne ścierwa zostaną zgładzone, gdy tylko ON dojdzie do władzy.


1. Logo = Nie ma
2. Regulamin = Nie ma.
3. Lista osób = Nie ma.
4. Lista nieosób = Szarik i odmiany
5. Pizdnąć komu = Do kolejki proszę

StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2007-08-24 16:29:32


31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ]
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)


Część poprzednia
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7178396&N=1

26.12.2007
16:16
[2]

siekator [ Król Rybak ]

Piersi.

26.12.2007
16:21
[3]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Piersi

26.12.2007
16:23
[4]

Devil_Son [ Sponge! ]

siek-Zgodzę sie jeśli król rybak pomoże mi zdobyć wszystkie osiągnięcia w Portalu.

26.12.2007
16:26
[5]

siekator [ Król Rybak ]

Król Rybak pomoże, jeżeli wypełnisz jego wole

26.12.2007
16:28
smile
[6]

Hitmanos [ 47 ]

pupa?

26.12.2007
18:27
smile
[7]

siekator [ Król Rybak ]

Dzisiaj zjechała się rodzina, ojciec tak się nawalił, że eh...

26.12.2007
18:27
[8]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Elo!

26.12.2007
19:41
smile
[9]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Ćźęść

U mnie podobnie rodzinka w komplecie ale i ciotki za ścianą :D siedzą tam jeszcze od 13 ale ja już ledwo zipie i muszę odświeżyć zaje...isty film pt. "Pieniądze to nie Wszystko" TVN 20:00

27.12.2007
10:31
[10]

siekator [ Król Rybak ]

Czas na pokłon --->


WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po... - siekator
27.12.2007
10:31
smile
[11]

Ceran_19 [ Shrek ]

Siemka!
Jak wam święta minęły? Co dostaliście pod choinkę? :P

27.12.2007
10:36
[12]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

Ceran--->płaski monitor, a święta mineły spokojnie

Siekator[10]----> xD

Dodam, że 29 grudnia (w sobotę) mam urodzinki. Będe miał 13 lat ;)

27.12.2007
10:40
smile
[13]

Cing [ ULTRAS ]

16 postów do 300 w poprzedniej części. Po co tak szybko? ...

27.12.2007
10:41
[14]

dj4ever [ Rzirzej ]

FunMen-> mordo ty moja! Ja wtedy kończę 15! :)

27.12.2007
10:41
[15]

Ceran_19 [ Shrek ]

Cing-> zapytaj sie o to siekatora ;)

27.12.2007
10:41
smile
[16]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

dj4ever---. wypijmy se po jednym xD

Kurcze, edit się skonczył

27.12.2007
10:58
smile
[17]

ValkyreX [ Legend ]

A on nadal tu pisze?

Proponuję stworzyć taką o to listę...

Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:

-- Val

27.12.2007
10:59
smile
[18]

dj4ever [ Rzirzej ]

Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:

-- Val
-- dj

27.12.2007
11:03
smile
[19]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

l!st4 osUp beudoucyh na geiparti sylFFkofym z Rzirzeiqiem ;*
- Ia

27.12.2007
11:04
[20]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:

-- Val
-- dj
-- kosik

27.12.2007
11:13
smile
[21]

Dominik1991 [ Bezimienny ]


Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:

-- Val
-- dj
-- kosik
--JA

27.12.2007
11:15
[22]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Siema, siema, to nie żadna ściema, wasz Agencik wrócił :D

Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:

-- Val
-- dj
-- kosik
-- Dominik1991
-- Agent_007

O jednego tajnego tutaj za dużo :P

27.12.2007
11:32
smile
[23]

ValkyreX [ Legend ]

Witaj, agencie.

Co tam u Ciebie miśq?

27.12.2007
11:35
[24]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Co tam u Ciebie miśq?
Podejrzaaaaaaaneeeeee.

spoiler start
gej pospolity
spoiler stop

U mnie spoko, po staremu ;P A u Ciebie?

Edit: Czemu nikt nie wiwatuje? Ludzie, wróciłem! Cieszcie sie :P

27.12.2007
11:36
[25]

ValkyreX [ Legend ]

gej? Jeśli już to pedofil ale i tak się mylisz :)

Co u mnie? Dziwię się właśnie że niektórzy ludzie nie znają się na zartach, a poza tym stara bieda...

agent-> Nie oczekuj, że odrazu wszyscy odpiszą, ostatnio bywa tak że przybywa średnio 20 postów na dzień...

27.12.2007
11:39
smile
[26]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Walkiria -> Znam się na żartach, pedogeju :)

przybywa średnio 20 postów na dzień
Fak, nie będę nadążał :(

27.12.2007
11:42
[27]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Agenciq! Witaj, miśq!

27.12.2007
11:49
[28]

dj4ever [ Rzirzej ]

Kupiłem Wyborczą Miśqi!

27.12.2007
11:50
[29]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Uwielbiam was za to :P

27.12.2007
11:51
smile
[30]

ValkyreX [ Legend ]

My też Ciebie kochamy.

Część za dnia, część w nocy ale jednak.

27.12.2007
11:52
smile
[31]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Juz wole słuchać jęków szarika o wielkim \m/ niż waszych lowelarskich texcików...

27.12.2007
11:57
smile
[32]

ValkyreX [ Legend ]

To jeśli nas uwielbiasz za te tekściki, a wolisz słuchać jęków szarika to ja już nie mam pytań...

27.12.2007
12:02
smile
[33]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Walkiria -> Coś Ty sobie ubzdurała, dziewko?

27.12.2007
12:07
smile
[34]

ValkyreX [ Legend ]

Przyznaj się, że nie jesteś hetero.

A tą dziewkę to zaraz mogę z ciebie zrobić...

27.12.2007
12:08
[35]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Przyznaj się, że nie jesteś hetero.
Hetero RoX! :P

A tą dziewkę to zaraz mogę z ciebie zrobić...
Chcesz mnie wykastrować nożyczkami? xD

27.12.2007
12:10
smile
[36]

ValkyreX [ Legend ]

Chcesz mnie wykastrować nożyczkami? xD

Zrobiłbym to, ale twoi rodzice mnie uprzedzili po tym jak zacząłeś się zabawiać z własnym psem w wieku 3 lat.

27.12.2007
12:18
smile
[37]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Walkiria ->Nie w wieku 3 lat, tylko 4, a tak poza tym to uciekłem i nie zdążyli :)

27.12.2007
12:25
[38]

ValkyreX [ Legend ]

No, fakt- wtedy nie ponieważ zwiałeś ale po tygodniu wróciłeś i wtedy to zrobili. A to się liczy.

Dobra, lece grać w gothic3, będe później :P

27.12.2007
12:34
smile
[39]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Joł, co tam u was?

27.12.2007
12:35
[40]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

scar -> !!mełicórw

:P

27.12.2007
12:47
smile
[41]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Agent możesz po polskiemu:P?

27.12.2007
12:49
[42]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

scar -> Przeczytaj od tyłu :)

27.12.2007
13:39
smile
[43]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Lista osób będących ZA wyrzuceniem hitmanosa z kraczmy:

-- Val
-- dj:*
-- kosik
-- S@j3$ :*
-- Dominik1991
-- Agent_007
-- Wiwi :*:*


pokłon żułwie ! wruciłem!

27.12.2007
13:41
[44]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

f!3f!uuR ---> i4 n4syFF4m s!3u 54135 11!!111 Fpadash do mnie n4 geip4rt! s rzirzeiqiem miśq ? ;*


l!st4 osUp beudoucyh na geiparti sylFFkofym z Rzirzeiqiem ;*
- Ia

27.12.2007
14:01
[45]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

n0 0c2yw1$c13 miśq :**

!st4 osUp beudoucyh na geiparti sylFFkofym z Rzirzeiqiem ;*
- Ia
- 2ł0

27.12.2007
14:02
smile
[46]

Hitmanos [ 47 ]

Widzę, że powstała specjalna lista, nie ma potrzeby bo i tak sam pójdę. Doszedłem do wniosku, że odkąd tą karczmę opanowała dzieciarnia z problemami nie ma sensu tu pisać

27.12.2007
14:04
smile
[47]

dj4ever [ Rzirzej ]

>>>
Tylko znów nie wracaj za 3 miesiące.
PS nie pisze się tą karczmę tylko tę karczmę. I nie karczmę tylko kraczmę.


WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po... - dj4ever
27.12.2007
14:12
smile
[48]

Hitmanos [ 47 ]

Tylko znów nie wracaj za 3 miesiące.

dj----> nie bój się jak napisałem z dzieciakami z przedszkola nie mam zamiaru się zadawać

27.12.2007
14:12
[49]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

sajes, wiwi -> mUuuUfc!3 P0 PoL$KuUuUU, 0K3j?

27.12.2007
14:19
smile
[50]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

marcinek36 - leć, w żłobku już na ciebie czekają, nie zjadłeś ładnie boboFruta i masz teraz karę więc $^13r&%4J

4g3nT_oo& - $zp0k$

27.12.2007
15:52
smile
[51]

Ceran_19 [ Shrek ]

hejka ludziska ;)

27.12.2007
16:03
[52]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Cze
Sznycelki lubię jeść

27.12.2007
16:27
[53]

siekator [ Król Rybak ]

mhmm smashna rypsha

27.12.2007
16:58
smile
[54]

dj4ever [ Rzirzej ]

Siekator- spytam wprost- popie*doliło cię?
4386169 16:32:00
Żiżej na pewno chciałbyś mieć gwiazdkę prawda? Mam interes, każdy z nas by zbierał linki z wątkami w których pomagaliśmy oraz numery postów. Poi jakims czasie każdy z nas by w wątku z gwiazdkami zaprezentował kolege (ja ciebie, ty mnie) i tylko czekalibysmy, ja już zgromadziłem z 10 linków.
Ja1 16:32:37
nie, dzięki, to nie dla mnie:]
4386169 16:32:50
LOON?!
4386169 16:32:57
FAKAJ BĄKĄ OSZUKANCIE!
Ja1 16:33:03
;(
Ja1 16:33:09
ide grac
Ja1 16:33:19
w dżajants;*
4386169 15:33:09
tak, tak tylko aby uniknąc siekatorka
4386169 15:33:13
znam takich jak ty
4386169 15:33:15
USZUKANCIE
4386169 15:33:17

4386169 15:33:19
UMRZYJ
Ja1 16:56:20
popierdoliło cie??
Ja1 16:56:28
jak ty mnie to i ja ciebie...

:/

27.12.2007
17:32
smile
[55]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

Siemano ludziśka!

Porozmawiajmy o czyms sensownym... :)

27.12.2007
17:35
smile
[56]

siekator [ Król Rybak ]

żiżejq ---> Przepraszam miałem odpały. ;)

27.12.2007
17:38
[57]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

żiżej, siek -> Bardzo inteligentny dialog.

Cześć FunMen :)

27.12.2007
17:43
[58]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

witaj Agencie

29 - moje urodzinki / będę już dużym chłopcem(13lat)


To o czym rozmawiamy??

27.12.2007
17:45
smile
[59]

ValkyreX [ Legend ]

dj----> nie bój się jak napisałem z dzieciakami z przedszkola nie mam zamiaru się zadawać

Trzeba będzie to dopisywać na początek wstępniaka każdej nowej części żebyś sam o swoich postanowieniach na 2008 rok nie zapomniał.

27.12.2007
17:46
[60]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

FunMen -> Bój się pechowej trzynastki :]

27.12.2007
17:49
[61]

©eza® [ Junior ]

Kłaniać się przed cezarem, ale raz!

Dla tego, kto zgadnie kim jestem na prawdę przewidziana jest nagroda.

27.12.2007
17:59
[62]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Marcinek chyba powrócił...

27.12.2007
18:00
smile
[63]

ValkyreX [ Legend ]

Ciekawe, który forumowicz uważa takie zgadywanie za zabawne.

27.12.2007
18:01
smile
[64]

Hitmanos [ 47 ]

Agent-----> Rozczaruję cię

27.12.2007
18:06
smile
[65]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Hitmanos --> Łohoho, ale dżołki się Ciebie trzymają!

27.12.2007
19:04
[66]

siekator [ Król Rybak ]

Hitmanos --->

27.12.2007
19:51
smile
[67]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Pierwszy raz w życiu moim, popieram w 100% post nr. [66] usera. "SIEKATOR"

27.12.2007
20:40
smile
[68]

siekator [ Król Rybak ]

Wiewiórk ---> SUPA!

Mam nerwa, bo cały czas grałem we Wiedźmina na max, teraz kiedy jestem w 5 rozdziale, gdzie wszystko się pali muszę bawić się w minimum, bo tylko tak da się grać

27.12.2007
20:42
[69]

PatriciusG [ pink floyd ]

dżołk? was to bawi? TU PŁAKAĆ TRZEBA!

27.12.2007
20:47
smile
[70]

siekator [ Król Rybak ]

Pat ---> nie bulwersuj się tak

27.12.2007
20:49
[71]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Cześć Pat :)

27.12.2007
21:10
[72]

siekator [ Król Rybak ]

<--- ktoś znalazł hitmanosa!

27.12.2007
21:18
[73]

raper741 [ Legend ]

Zapomniałem o was :)

Witam :)

27.12.2007
21:26
[74]

..::Geralt::.. [ xircom ]

Siemka Pasecat kiedy kolejny singiel ?

27.12.2007
21:27
[75]

PatriciusG [ pink floyd ]

Cześć Agent

27.12.2007
21:41
smile
[76]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Geralt - zacofany jesteś :) już dawno wyszedł 3-ci kawałek, tylko kurde na razie płatny ...

27.12.2007
22:01
[77]

..::Geralt::.. [ xircom ]

Zapłacę każdą cenę ...

27.12.2007
22:46
smile
[78]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ale później mi też wyślij bo jak na razie nikt nie chce się tym pięknym rapem podzielić :D może będzie pozdro dla mnie tak samo jak: "Pozdro Glober, Walkyrieks"

27.12.2007
23:04
[79]

..::Geralt::.. [ xircom ]

już mam ;)

27.12.2007
23:12
[80]

..::Geralt::.. [ xircom ]

raper --> drugi singiel jest genialny ;)

aż sie popłakałem

Pasecat wymiata, coś w tym jest

Lubiem rapować jakie to piękne ach <lol2>

Moje wersy kładą was na ziemie ??

nasze płyty kupują ??


27.12.2007
23:22
smile
[81]

*_*Cypriani [ White Trash ]

A niech mnie... sciągnąłem jakiś kawałek, do którego link dał Geralt w jakimś innym wątku...

O mało nie polałem się ze śmiechu!

27.12.2007
23:27
[82]

LameBuster [ Legionista ]



chat fanow gola siedzimy tam caly czas ;-)

27.12.2007
23:28
smile
[83]

Pl@ski [ FlaT ]

Przepraszam... Wiem że miałem tu nie pisać, ale wiem że to o was mowa jest w tym "dissie" jest więc nie mogę się powstrzymać...


---------------->

Dziękuję bardzo za poprawienie humoru...


WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po... - Pl@ski
27.12.2007
23:30
smile
[84]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

OMG xD raper741 w necie xD

28.12.2007
15:49
[85]

Ceran_19 [ Shrek ]

Ło matko co się dzieje z tą kraczmą...

28.12.2007
16:03
smile
[86]

siekator [ Król Rybak ]

Godzina pokłonów --->


WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po... - siekator
28.12.2007
18:54
smile
[87]

siekator [ Król Rybak ]

Król Rybak oczekuje darów.

28.12.2007
18:55
smile
[88]

Ceran_19 [ Shrek ]

kopa w du*e można do tych darów zaliczyć? :P

28.12.2007
18:57
smile
[89]

ValkyreX [ Legend ]

Sądząc po jego avatarze- raczej tak.

28.12.2007
22:35
[90]

raper741 [ Legend ]

Xircom, nadal tu jesteś :) Widzę, że ciągle przebywasz w społeczności GOLa :)

I co? Zaskoczony? Jednak jak się wkurzę to wszyscy się dowiedzą :) Mam na to niezbity dowód :)

28.12.2007
22:38
[91]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

siek -> Głodny jestem, weź podrzuć tę płotkę...

28.12.2007
22:47
[92]

dj4ever [ Rzirzej ]

Chodzi o LameBustera? To ktoś nie wie że to Xircom? Ja się skapowałem jakiś tydzień po rejestracji :) Widzę takie rzeczy z daleka. Że Hitmanos to marcinek, wiedziałem dzień po rejestracji, niektórzy się w grudniu dowiadywali :D

29.12.2007
10:05
smile
[93]

Ceran_19 [ Shrek ]

Witam wszystkich ;)
Kolejny dzień sie zaczął :)
Pora wstawać!! :)

29.12.2007
10:10
[94]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

Zapraszam na impre, z okazji 13 rocznicy moich*myśli* aaa Urodzin :)

Kto wbija??


Ceran---> Wbijaj kiedy chcesz :)


Geralt---> Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :)

29.12.2007
10:11
[95]

Ceran_19 [ Shrek ]

FunMen-> a o której będzie ta impra? :)

29.12.2007
10:13
[96]

..::Geralt::.. [ xircom ]

FunMen --> i tak umrzesz :)

Ceran_19 --> kokoko?

29.12.2007
10:18
smile
[97]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

Dobrze ludziska, zapraszam na moją imprę, ja Was opuszczam.

Idę grać w Deluxe Ski Jumpa lub Total Overdose.

29.12.2007
11:15
smile
[98]

djforever [ Senator ]

Dzięki GOL. Wyskoczyło zaraz po zalogowaniu.


WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po... - djforever
29.12.2007
11:21
[99]

Ceran_19 [ Shrek ]

Dzisiaj wszyscy urodziny obchodzą??

29.12.2007
11:29
smile
[100]

ValkyreX [ Legend ]

Co tu się kur. od rana dzieje?

29.12.2007
11:30
[101]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

żiżej, FunMen -> Wasz koniec jest coraz bliższy :P Wszystkiego naj.

Cześć fsystkim!

Oho, ktoś tu wstał lewą nogą ;)

29.12.2007
11:35
smile
[102]

ValkyreX [ Legend ]

Nie, rano humor miałem dobry- kontakt przez gg z 70 golowiczami daje się we znaki- i zrób tu coś żeby wyjść neutralnie- zawsze kurna źle wyjdzie ;/

29.12.2007
11:37
smile
[103]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

kontakt przez gg z 70 golowiczami daje się we znaki
Jesteś obiektem zainteresowania wielu ludzi, co poradzić?

29.12.2007
11:39
[104]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Pacesat wymiata, wokal mnie rozwalil xD

Joł ogólnie:)

29.12.2007
11:40
smile
[105]

Ceran_19 [ Shrek ]

ValkyreX-> wypij se kilka kielonków i od razu zrobisz sie weselszy :P

29.12.2007
11:42
[106]

ValkyreX [ Legend ]

Agent-> Raczej przypadek, ale wielu golowiczy tutaj poznanych polubiłem, raczej wpadnę na jeden z następnych pikników gol'a.

29.12.2007
12:51
[107]

Ceran_19 [ Shrek ]

Co sie tak cicho zrobiło?

29.12.2007
13:45
smile
[108]

siekator [ Król Rybak ]

Właśnie przeszedłem Wiedźmina!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111111111111111
Wrażenia świetne! Gra genialna. Niektórzy uważają, że fabuła kuleje, mi jednak się podoba.

29.12.2007
13:52
[109]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

siek -> A ja przeszedłem simsy i Football Managera. I co? Łyso Ci teraz? :P

29.12.2007
13:54
[110]

PatriciusG [ pink floyd ]

a ja sapera w 8 sek.

29.12.2007
14:06
[111]

djforever [ Senator ]

A ja w Riddicka próbowałem grać. Niestety muli nawet na minimalnych, dalej trza młócić we flatouta ;(

29.12.2007
14:07
smile
[112]

siekator [ Król Rybak ]

No dobra, dobra. Dajcie mi się trochę popodniecać.

29.12.2007
14:11
smile
[113]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

A ja nie cierpie świąt :P i dobrze że już się skończyły :P

29.12.2007
15:44
smile
[114]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

o kurde :/ byłem w nowym targu i nie kupiłem CDA o fuck! za to kupiłem trochę fajerwerków :)

29.12.2007
15:46
[115]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

a ja też kupiłem petardy :) Zgodnie z przepisami można od jutro puszczać do nowego roku !
No także tego

29.12.2007
15:47
[116]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Ja też już mam "bum-bumy" :)

29.12.2007
16:32
[117]

Ceran_19 [ Shrek ]

Też sobie kupiłem petardy.Jakieś ruskie :P

29.12.2007
16:36
smile
[118]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

petardów to ja nie mam :D muszę się jutro/po jutrze zaopatrzyć w jeszcze jakieś gówna :) ale mam takie samolociki :P

29.12.2007
19:58
[119]

siekator [ Król Rybak ]

Achtung! Cwaj minuten ende!

29.12.2007
21:59
[120]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

<Wejście smoka 4 generacji>
Uratuję Cię, drogi kartofe...
Faak, zła bajka :<

Ema wszystkim :)

29.12.2007
22:25
[121]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Agent_007 ---> doszły mnie słuchy ze masz gips :P

29.12.2007
22:28
[122]

siekator [ Król Rybak ]

Gdzie się podział Szarik? Dawno go nie widziałem.

29.12.2007
22:33
smile
[123]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

tu jestem \m/

POKŁON PSY!!!!

29.12.2007
22:35
smile
[124]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Wiewiórk --> ty juz tak nie szalej ;P bo cie jeszcze oskalpują :P

29.12.2007
22:35
[125]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Wiwi @k@ szarik -> Second Life? :P

ALEX -> Taka tam drobnostka :)

29.12.2007
22:49
[126]

Sage [ Konsul ]

Nie żebym się czepiał, ale to co robicie z tym wątkiem już dawno straciło resztki dobrego smaku...

Wyganiacie osoby jak od siebie - 'ty tu nie pisz, ty tez, a ciebie to nie lubimy' jeśli już mam coś napisać, to tylko tyle, że zachowujecie się jak rozkapryszeni gówniarze, którzy lubią być w centrum uwagi.

I jeszcze się dziwicie, że ci których nie wygoniliście 'bo są fajni' odchodzą sami - i właśnie to świadczy o ich 'fajności'.

Napisałem jednego z pierwszych postów w tej karczmie pisząc regularnie przez długi czas - mam porównanie, pamiętam jak było, gdy skończyłem pisać, widzę co jest dzisiaj...

Przy tym powiedzenie 'świat schodzi na psy' wygląda jakoś łagodnie.

Wstydzę się czytając ten wątek. Wstydzę się za ludzi, przez których w taki a nie inny sposób postrzegane są osoby w wieku 12-15 lat.

Nie kieruje tych swój do konkretnej osoby.

Kiedyś było miło :)

29.12.2007
23:05
[127]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Sage--->Masz dużo racji, ale wydaje mi się, że nie potrzebnie strzępisz sobie język(czy tam palce:) ) Sam losów tej karczmy już za bardzo nie śledzę-wiadomo, raz na jakiś czas się dopiszę, ale tylko wtedy, gdy można napisać coś(w miarę) ciekawego, więc nie mam zbytniego rozeznania w sytuacji, ale mam wrażenie, że tak chyba w końcu musiało się stać. I nie jestem tym jakoś specjalnie zdziwiony:) Od początku wydawało mi się, że ta karczma będzie ostoją radosnego spamu(w którym przecież przez długi czas uczestniczyłem :P) i przeszedłem z tym do porządku dziennego. Ale faktycznie, może nie powinno tak być.

Wstydzę się za ludzi, przez których w taki a nie inny sposób postrzegane są osoby w wieku 12-15 lat.


No tak, reputację ci mamy nienajlepszą:) Wychodzę jednak z założenia, że sami robimy sobie opinię, niezależnie od wieku, czy stopnia na forum. Prawda, początkowo można nieco dostać przez stereotypy, ale ostatecznie nasze posty zawsze wyrabiają nam opinię. Ha, pamiętam do dziś zdziwienie Jeckyla, gdy się dowiedział, że jestem "nieco" młodszy niż myślał:) Dla mnie mój wiek nie jest powodem do wstydu. Nawet pomimo tego, że "muodziesh" jest postrzegana tak, a nie inaczej.

Uch, ale się rozpisałem :) Mam tylko nadzieję, że osobiście nie zasłużyłem na "opieprz". A przynajmniej nie tak bardzo :)

29.12.2007
23:07
smile
[128]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

jakbyś był na bieżąco to być kolego widział co i jak :)
DDW dwie przecznice dalej ...

29.12.2007
23:10
[129]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Wiwi -> Powrót do normalności?
Witaj w krainie żywych! :)

los -> A ile masz wiosen na karku?

29.12.2007
23:10
[130]

ValkyreX [ Legend ]

Sage-> Chodzi ci o hitmanosa, tak? Uwierz mi, że kraczma dużo zyskała na jego nieobecności. Jest dużo racji w tym co napisał los_hobbitos, niepotrzebnie strzępisz palce. Chcesz podnosić IQ karczmy to wpisuj się tu częściej a nie narzekaj później.

29.12.2007
23:13
[131]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Agent--->Wiosen na karku mam 15, a w lutym skoczy mi szesnastka;)

29.12.2007
23:18
smile
[132]

Sage [ Konsul ]

los --> Z tym wiekiem nie chodziło mi o mnie ;] Wiadome - to jest internet, każdy pracuje na swoją opinie - nikt nie zna Twojego wieku. To było bardzo ogólne stwierdzenie.

Spoko, spoko - po prostu naszło mnie na przemyślenia jak przeczytałem post Pl@skiego, że ma się tu nie dopisywać...

Jeckyl może tu jeszcze pisać czy też spotkała go banicja?

Val --> Jak tylko znajdę miejsce w moim i tak ściśniętym harmonogramie to postaram się od czasu do czasu coś napisać
(Edit: O ile mogę...
<---------).

29.12.2007
23:27
[133]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Sage--->Cóż, ja też pisałem raczej ogólnie. Fakt, jakoś tak dziwnie wyszło, ale mniejsza o szczegóły :D

29.12.2007
23:28
[134]

ValkyreX [ Legend ]

Sage-> Ja również czasami nie jestem na bieżąco z wydarzeniami w kraczmie, pamiętam tylko że była jakaś lista nie mających tu pisać i każdy "dla żartu" się na nią wpisywał... A może ktoś na początku zaczął tam wpisywać innych, to potem ich kumple się burzyli że tamci dostali "bana" na karczmę... Jakoś tak to było w każdym razie. ;] Dziecinada.

A ile ty, mistrzu masz lat? ;>

29.12.2007
23:35
smile
[135]

Sage [ Konsul ]

Mistrzu już wyszło z mody, teraz mówią na mnie vodoo albo królu. Ewentualnie misiu i kochanie, ale na to monopol wykupiła jedna osóbka. ;]

Marne, skromne 16 bez 7 dni. Lecz czy wiek jest ważny w naszym nędznym istnieniu? Jakby to było gg napisałbym '<lol2>', ale nie jest...

29.12.2007
23:40
[136]

ValkyreX [ Legend ]

Dobra, miśku... Mówisz, że zachowujemy się jak gówniarze to może zacznij od ocenienia swoich postów? Są tu osoby starsze od Ciebie, między innymi ja, ale są też dużo młodsze (13, 14 latkowie), więc poziom kraczmy zależy od użytkowników aktualnie tu piszących ;]

Póki co nie pokazałeś niczego oprócz swojej zdolności wyśmiewania innych.

29.12.2007
23:47
[137]

Sage [ Konsul ]

Chyba źle zrozumiałeś moje słowa... Za bardzo wziąłeś je sobie do serca ;] Akurat nie Ciebie miałem na myśli. A jak to było? Uderz w stół... Dobra żart - czuj się spokojny drogi, starszy kolego, nie jesteś na liście u fryzjera. Co ja się tłumaczył będę, jakiś dziwnie wesoły dzień dziś mam... Też tak macie? Nie mogę przestać się śmiać...

Wyśmiewanie się jest dalekie od słów krytyki w formie żartu.

29.12.2007
23:52
smile
[138]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

a kto da buziaaa :*

że odszedł marcinek36 to chyba cud - chętnie bym dopłacił żeby tu nie przychodził ... :)

Plaski nie wiem co z nim bo wtedy jeszcze miałem przerwę na neta ... a i był chyba ktoś jeszcze lecz nie pamiętam

przeglądałem za to starsze wątki, toż to istne DDW było :) ... pamiętam nawet, wojnę z nimi, stałem w szeregach piechoty, bark w bark razem Agentem, chociaż mi sięgał najwyżej do brody, walczył każdy wierny WK-owicz, z Legendami do woli, lecz wojna się skończyła, i tyle na ten temat.

Był jeszcze jeden, zwali go raper, chłopak niezłego burdelu narobił, i oczywiście nie posprzątał po nim, czekam do dziś, na jedno słowo, krótko rzecz mówiąc, Przepraszam, to jest jedna wielka zagadka, za co ta gwiazdka :O, w 100% popieram trójkącik mirencjum, lecz w tej chwili decyzji wielkiego, pojąc nie mogę, napastował nasz raper, jakby nawiedzony, klną przeklinał i wszystko spierdzielił, kary nie poniósł, lecz groził mi, kiedyś wybiję mu wszystkie żeby ze szczęki, .... i tyle na ten temat

ahh jak ja kocham pieprzyć tak po prostu poezję :)

podsumowując. " to jest debiut, 2 0 0 7"

29.12.2007
23:53
[139]

ValkyreX [ Legend ]

Wyśmiewanie się jest dalekie od słów krytyki w formie żartu.

W takim razie źle to ująłem- chodziło mi właśnie o tą krytykę... Przepraszam, ale moje zmęczenie daje się już we znaki...

Dobrej nocy wszystkim.

30.12.2007
11:17
smile
[140]

Ceran_19 [ Shrek ]

Heja ludzie ;)

30.12.2007
11:31
[141]

raper741 [ Legend ]

Wiewiórk -> Nie mam za co Ciebie przepraszać :)

Nie pomyśleliście, że mi też było przykro, jak mnie wyśmiewaliście (po za kilkoma osobami)? Tym nikt się nie interesował... Wtedy świetnie się bawiliście. Gdy ja zacząłem wam wytykać wasze błędy to nie było już wam tak wesoło.

Co do przeklinania to może ujawnisz wszystkim kto pierwszy zaczął przeklinać?:)

Sprawa w której niby mam Cię przeprosić jest jasna i oczywista. Powiedziałeś szaszłykowi, że to Val wymyślał te plotki. Ładnie to tak? Okłamywać, wymyślać? Val jest jednym z normalniejszych członków tej karczmy i potrafił to zrozumieć. Przeprosiłem go bo on na te przeprosiny zasłużył. jest mi wstyd do dzisiaj, że go oskarżyłem.

A plotki o rzekomym ćpaniu? Wiem, że to Hermin wszystko wymyślał, ale on sam ujawnił mi, że Ty wiedziałeś o tym. Wiedziałeś, a mimo to powiedziałeś Szaszowi, że był to Val.

Więc określenie, że to ja wszystko "spierdzieliłem" jest nie na miejscu. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

30.12.2007
12:10
smile
[142]

siekator [ Król Rybak ]

Chciałbym dołączyć do rozmowy --->

spoiler start
Że nie ma obrazka to taki dowcip
spoiler stop

30.12.2007
14:16
smile
[143]

djforever [ Senator ]

Ale Wy macie problemy

30.12.2007
14:19
[144]

siekator [ Król Rybak ]

Mam pytanie. Można dzisiaj już petardy puszczać?

30.12.2007
14:25
smile
[145]

djforever [ Senator ]

Ponoć można.

30.12.2007
14:26
[146]

siekator [ Król Rybak ]

Tak, tak wiem, można jeżeli Cię nie "żłapioł". Ale czy można "legalnie".

30.12.2007
14:30
smile
[147]

ValkyreX [ Legend ]

Żeby cie złapali, musiałbyś się naprawdę postarać...

No, przynajmniej w moim miasteczku tak jest. :)

30.12.2007
14:32
smile
[148]

siekator [ Król Rybak ]

Val jak zawsze z poczuciem humoru.

30.12.2007
14:33
smile
[149]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Siek --> Teoretycznie - nie można. Praktycznie - jak najbardziej :P


Val --> Przecież Ciebie i tak nie łapioł! Rządzisz na dzielni i petardami w dzielnicową rzucasz. :)( Boją się Twej szajki, Don Valkirio.

30.12.2007
14:33
[150]

ValkyreX [ Legend ]

No, proszę.

A mi zawsze zarzucano że ponurak i sztywniak jestem. :-)

kosik-> No, ba :P

30.12.2007
14:38
smile
[151]

siekator [ Król Rybak ]

VAL SQAD


spoiler start
Nie wiem czemu, ale mnie to śmieszy :D
spoiler stop


żiżej ---. odblokuj mnie!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111111

30.12.2007
14:43
[152]

ValkyreX [ Legend ]

siektor-> Zrobiłeś zdjęcie swoim starym? o_O

Ok, ja lecę póki co, narazie.

30.12.2007
14:45
smile
[153]

djforever [ Senator ]

Hm, zastanowię się. W końcu to ty mnie pierwszy zablokowałeś.

30.12.2007
14:46
smile
[154]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Agent_007 ---> drobnostka czy nie ale kasa wpadnie :P:P

30.12.2007
15:04
[155]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

alex -> Jeśli patrzymy od TEJ strony, to ja moge teraz się nawet na torach położyć i dać przejechać przez towarowiec :)
Póki co te 600 zł wydam na nowy rower :)

30.12.2007
15:15
smile
[156]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

oooł sieeet, gdzie moje maniery?
Siema! :>
Jest tu ktoś?

30.12.2007
15:49
smile
[157]

Cor_Angar [ Legionista ]

Witam :)

30.12.2007
16:06
[158]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Marcinek to Ty?

30.12.2007
17:08
[159]

siekator [ Król Rybak ]

żiżej ---> dzięki mój ty mniamniaśny ogórasq :*:*:*:*:8;8;8;8;8;8;8;88;8;

30.12.2007
19:18
smile
[160]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

raper - jesteś po prostu żałosnym śmieciem który swojej przegranej nie może znieść ...

Wiewiórk (2-12-2007 11:40)
kurde co nagadałeś raperowi
(...)
Szaszłyk
mnie tam już ta cała sprawa pier***, raper nudził i nudził to mu powiedziałem domyślał się że to Val, no a ja potwierdziłem żeby dał już sobie spokój i żeby się od******


coś jeszcze Legnedzie? już dawno w twój pusty łeb to tłukę ale nie pojmujesz tego,

30.12.2007
19:28
[161]

Brave Lion [ Centurion ]

Teraz wiem, że Szaszłyk to kłamca...

Nigdy nie domyślałem się, że to Val może być. Val był moim najlepszym kumplem z GOLa. Cały czas wspólnie zastanawialiśmy się, kto to może być. Val może to potwierdzić to. Szaszłyk nakłamał bo bał się o swoją reputację.

EDIT: To moje drugie konto.

30.12.2007
19:40
smile
[162]

szaszłyka! [ Chor��y ]

Teraz wiem, że Szaszłyk to kłamca...
Sorry dude ale ja tu kłamcą nie jestem :| bo raper w tym co napisał w poście 141 ma racje oraz mów prawdę!
raper/wiwi - jeszcze się wam nie znudziło?

Czasami żałuję że w ogóle wszedłem na gola... ciągle jakieś problemy pretensje, ehh..

30.12.2007
19:43
[163]

Brave Lion [ Centurion ]

szaszłyk -> W którym dokładnie aspekcie mam mówić prawdę ?

Przepraszam, może przesadziłem ze słowem kłamca.

30.12.2007
19:46
[164]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

napisałeś mi wyraźnie że tak napisałeś raperowi żeby się od ciebie odwalił bo nudził i nudził, dwa razy tak mi pisałeś a, miałeś tak napisać w WK tylko mówiłeś że nie chcesz się w to gówno mieszać... mam gdzieś rozmowy ..

30.12.2007
19:47
[165]

szaszłyka! [ Chor��y ]

Sprawa w której niby mam Cię przeprosić jest jasna i oczywista. Powiedziałeś szaszłykowi, że to Val wymyślał te plotki. Ładnie to tak? Okłamywać, wymyślać? Val jest jednym z normalniejszych członków tej karczmy i potrafił to zrozumieć. Przeprosiłem go bo on na te przeprosiny zasłużył. jest mi wstyd do dzisiaj, że go oskarżyłem.

W TYM!!

I dajcie wy mi już wszyscy święty spokój!! przyznaje to przeze mnie się wszytko rozpętało no coż przepraszam a teraz już na nic nie odpowiem w związku z tą sprawą

30.12.2007
19:52
smile
[166]

djforever [ Senator ]

Fajnie mieszkać 100m od siebie i dyskutować ze sobą na forum.

30.12.2007
19:54
smile
[167]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

cytuję bez cenzury itp.

Szaszlyk! ( Niedziela 02.12.2007)
mnie tam już ta cała sprawa pierdoli, raper nudził i nudził to mu powiedziałem domyślał się że to Val, no a ja potwierdziłem żeby dał już sobie spokuj i żeby się odpiperdolił. z Valem pogadam - odblokuje cie


ktoś tu coś poważnie pokręcił :)

30.12.2007
19:55
smile
[168]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Kur... czy wy, dzieci wojny, musicie tutaj o tym spamować i psuć humor innym? :| Na gg jest coś takiego jak rozmowa konferencyjna, przydatne, polecam. Jak chcecie sie obrzucać mięsem to tam, bo nie śni mi się specjalnie czytanie tych waszych zażaleń i oskarżeń.

30.12.2007
19:56
[169]

siekator [ Król Rybak ]

Razor1911 rzondzi!!1111111111111111111

31.12.2007
14:19
[170]

Ceran_19 [ Shrek ]

Coś niedobrego dzieje się z tą kraczmą...

31.12.2007
14:26
smile
[171]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Młahahaha!1111

Szarik powrócił!!!11 zjem was na kolacje!!111 Buueeee

ehh, niestrawność mnie chwyciła ...

31.12.2007
16:10
smile
[172]

siekator [ Król Rybak ]

Heloł?

31.12.2007
16:59
[173]

raper741 [ Legend ]

I co ? Fajnie się nagrywało ?

31.12.2007
17:00
[174]

siekator [ Król Rybak ]

Co miało się nagrywać? WTF?

31.12.2007
17:19
smile
[175]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

przecież raperku miałeś odejść z GOLa?

zaczynamy gej party! dawać jpegi!11

31.12.2007
17:28
[176]

siekator [ Król Rybak ]

Może nie gejparti, ale --->


WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po... - siekator
31.12.2007
17:31
[177]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

siek, czym to robiłeś? :P

31.12.2007
17:33
[178]

siekator [ Król Rybak ]

Agent ---> nie ja to robiłem :D

31.12.2007
20:11
smile
[179]

ValkyreX [ Legend ]

A ja już po czterech piwach jestem :D

A dopiero sylwek sie zaczyna...

01.01.2008
00:13
[180]

Devil_Son [ Sponge! ]

Chyba jako jedyny karczmarz, życzę wam szczęśliwego nowego roku i dużo dużo DUŻO!!! piersi!

01.01.2008
00:22
smile
[181]

lukigno [ ...Pointman... ]

szczęśliwego Nowego Roku....aby nam sie karczma trzymała...i sie rozwijała...a dla was....czego sobie tam życzycie...

01.01.2008
01:23
[182]

siekator [ Król Rybak ]

Daje?

01.01.2008
01:24
smile
[183]

Ceran_19 [ Shrek ]

Siekator-> która?gdzie? i za ile?

01.01.2008
01:27
[184]

siekator [ Król Rybak ]

Aga daje?

01.01.2008
01:31
[185]

Ceran_19 [ Shrek ]

znowu?

01.01.2008
04:01
smile
[186]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

spać się kładźcie bo już późno!

01.01.2008
10:22
[187]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Dzieńdobry!! :) a ja już nie śpię, choć powolutku znowu mi się chce spać

01.01.2008
10:49
smile
[188]

djforever [ Senator ]

Starzy mnie obudzili. Chryste

01.01.2008
10:51
[189]

lukigno [ ...Pointman... ]

ja też już nie śpię....i wcale nie mam sennych skłonności.....ostatni dzień wolnego..przed nami...ale zleciało...

01.01.2008
11:06
smile
[190]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ja także od godziny nie śpię :)

01.01.2008
17:33
[191]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

A ja od 8:00 do 16:22 spałem:P

01.01.2008
18:56
smile
[192]

lukigno [ ...Pointman... ]

Scar===>no to grubo...

01.01.2008
19:00
smile
[193]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ja od 5:30 do 10:15 i czuję się wyspany, jakby była możliwość nie pójścia jutro do szkoły legalnie to bym zapłacił wszystkimi skarbami świata

01.01.2008
19:02
[194]

PatriciusG [ pink floyd ]

Jak mi zapłacisz to mogę Ci zrobić "ENTER the DRAGON" na obu nogach - masz 3 miesiące z głowy.

01.01.2008
19:23
smile
[195]

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]

Witam ponownie :D ... Wróciłem do was , mam nadzieje że sie cieszycie xD

01.01.2008
19:25
smile
[196]

siekator [ Król Rybak ]

Kornishon ---> spieprzaj dziadu

Wybuchłem śmietnik! haha

01.01.2008
19:48
smile
[197]

ValkyreX [ Legend ]

Witam, i co tam u Drogich Pań słychać?

01.01.2008
20:07
smile
[198]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

eee 3 tygodnie to za długo bo bym początek ferii przegapił ...

01.01.2008
20:33
smile
[199]

djforever [ Senator ]

40 dni, 40 nocy. Tyle do ferii mi zostało.

01.01.2008
20:40
[200]

ValkyreX [ Legend ]

A ja tylko 8 dni do szkoly i ferie.

:-)

01.01.2008
20:43
[201]

siekator [ Król Rybak ]

Widzieliście nowe ulotki z Tesco? na okładce XBOX 360 za 549,- O_O przecena z 1299,-

01.01.2008
20:43
smile
[202]

Cing [ ULTRAS ]

Cziter.

01.01.2008
20:48
smile
[203]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

A ja jestem wyjątkowy ( no dobra, i Cing ) i mamy ferie od 21 stycznia ]:->

01.01.2008
20:49
smile
[204]

Cing [ ULTRAS ]

Czizas, jeszcze 20 dni ;(

01.01.2008
20:50
smile
[205]

siekator [ Król Rybak ]

A ja od 15.01 !

01.01.2008
21:00
[206]

Cing [ ULTRAS ]

Tylko leszcze mają ferie wcześniej.

01.01.2008
21:01
smile
[207]

siekator [ Król Rybak ]

A nie... patrzałem na stronę MENu i dopiero od 28.01

01.01.2008
21:02
[208]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

Hehe, spoko, jezcze święta przede mną ;) A i na feriach mam pojechać do Gołdapii i pierwszy raz pojechać na desce/nartach ;D Czyli szykuje się naprawdę fajny miesiąc, bo najprawdopodobniej obędzie się bez żadnej 3 na półrocze.

01.01.2008
21:08
smile
[209]

ValkyreX [ Legend ]

Terminy ferii zimowych 2008 roku

14 – 26 stycznia 2008 r.:
Lubelskie, Podkarpackie, Pomorskie

01.01.2008
21:09
[210]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

ja tez mam wtedy

01.01.2008
21:21
smile
[211]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

obędzie się bez żadnej 3 na półrocze. :O

mi tak źle nie idzie, z 90% przedmiotów będę miał same 4,5 tylko z WOSu mam 2, oraz 2 z Chemii, Matematyki i Niemieckiego ...

z WF nie wiem co będzie bo mam jedną ocenę, a byłem na większości lekcjach (nie byłem tylko na 2 basenach a z reszty miałem usprawiedliwienia z 5) więc krucho

Ej ważna sprawa.

Kiedy ja mam ferie xD




bo oby dwa terminarze wskazują inną datę ....

01.01.2008
21:26
smile
[212]

ValkyreX [ Legend ]

Wcale.

01.01.2008
21:30
[213]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

Wiewiórk, nie wiem czy dobrze zrozumiałeś, będe mieć 4,5 i 6 ;D Ja pieeeerdziu, 2 z chemii ;o i z WOSu ;o No sorry, ale tak trochę słabo ;)

01.01.2008
21:44
[214]

djforever [ Senator ]

Ja mam 2/3 z matmy i fizyki, 3 z biologii, 3/4 z niemca, a reszta to już poezja...

01.01.2008
21:49
[215]

ValkyreX [ Legend ]

U mnie oceny jako tako, no ale zawsze mogło być gorzej...

01.01.2008
22:18
smile
[216]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

sry, tam miało być 3 :P "trzy" mam z Chemii, Matematyki i Niemieckiego a mam jedną "dwóję" z WOSu bo koleś się na mnie uwziął ...

02.01.2008
16:16
smile
[217]

lukigno [ ...Pointman... ]

ja mam ferie dopiero...koło 20 stycznia....zal....i dzisiaj rozpocząłem nowe...drugie półrocze...

02.01.2008
16:20
smile
[218]

Veriqs [ RASENGAN ]

14 – 26 stycznia 2008 r.:
Lubelskie

02.01.2008
18:24
smile
[219]

siekator [ Król Rybak ]

mam jedną "dwóję" z WOSu

02.01.2008
18:41
[220]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

poczytajcie sobie lepiej zamiast pierdołami sie zajmować xd

02.01.2008
19:08
smile
[221]

lukigno [ ...Pointman... ]

Dominik1991====>i kto tu daje...za przeproszeniem...pierdoły...

02.01.2008
19:11
smile
[222]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

lukigno--->W wakacje sie można było durnotami zajmować a teraz jest szkołą i się trzeba pilnie ,,óczyć" ]:->

02.01.2008
19:23
smile
[223]

djforever [ Senator ]

Ja chcę piątek.

02.01.2008
19:41
smile
[224]

lukigno [ ...Pointman... ]

Dominik1991====>daj spokój...nie można sie przemęczać..

02.01.2008
19:44
[225]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

lukigno--->Poczytaj sobie pod tymi trzema zdjęciami czachy jest apokaliptyczna wizja zagłady świata xd w bodajże 2012 roku xd to jest akurat interesujące xd

02.01.2008
19:51
[226]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Elo
Ja kto możliwe ze taki glen dżonson typowe dziecko neo zakładając codziennie 8 000 wątków ma ranking +5 a ja grzeczny , spokojny obywatel GOla -3. yyyyyyyy error

02.01.2008
19:51
smile
[227]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Siema wybryki nat00ry ;]

02.01.2008
21:52
smile
[228]

siekator [ Król Rybak ]

Loon

02.01.2008
21:56
[229]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Dwieście dwudzieści dziewiąci!

02.01.2008
22:04
smile
[230]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

E-------5-7-----7-|-8-----8-2-----2-|-0---------0-----|-----------------|
B-----5-----5-----|---5-------3-----|---1---1-----1---|-0-1-1-----------|
G---5---------5---|-----5-------2---|-----2---------2-|-0-2-2-----------|
D-7-------6-------|-5-------4-------|-3---------------|-----------------|
A-----------------|-----------------|-----------------|-2-0-0---0--/8-7-|
E-----------------|-----------------|-----------------|-----------------|

E---------7-----7-|-8-----8-2-----2-|-0---------0-----|-----------------|
B-------5---5-----|---5-------3-----|---1---1-----1---|-0-1-1-----------|
G-----5-------5---|-----5-------2---|-----2---------2-|-0-2-2-----------|
D---7-----6-------|-5-------4-------|-3---------------|-----------------|
A-0---------------|-----------------|-----------------|-2-0-0-------0-2-|
E-----------------|-----------------|-----------------|-----------------|

E-------0-2-----2-|-0-----0----------|---------3-----3-
B-----------3-----|---1-----0h1------|-1-----1---0-----
G-----0-------2---|-----2-------2----|---0---------0---
D---2-----0-------|-3----------------|-----2-----------
A-3---------------|---------0----0-2-|-3---------------
E-----------------|------------------|---------3-------
Intro end.
E---------2-----2-|-0-----0----------|---------------2-|-0-0-0-----------|
B-------1---3-----|---1-----0-1------|-------1-----3---|-1-1-1-----------|
G-----0-------2---|-----2-------2----|-----0-----2-----|-2-2-2-----------|
D---2-----0-------|-3----------------|---2-----0-------|-3-3-3-----------|
A-3---------------|---------0----0-2-|-3---------------|-----------------|
E-----------------|------------------|-----------------|-----------------|
Theres a

E-------5-7-----7-|-8-----8-2-----2-|-0---------0-----|-----------------|
B-----5-----5-----|---5-------3-----|---1---1-----1---|-0-1-1-----------|
G---5---------5---|-----5-------2---|-----2---------2-|-0-2-2-----------|
D-7-------6-------|-5-------4-------|-3---------------|-----------------|
A-----------------|-----------------|-----------------|-2-0-0-----------|
E-----------------|-----------------|-----------------|-----------------|
lady whos glitter buying a heaven When she

E-------5-7-----7-|-8-----8-2-----2-|-0---------0-----|-----------------|
B-----5-----5-----|---5-------3-----|---1---1-----1---|-0-1-1-----------|
G---5---------5---|-----5-------2---|-----2---------2-|-0-2-2-----------|
D-7-------6-------|-5-------4-------|-3---------------|-----------------|
A-----------------|-----------------|-----------------|-2-0-0-------0-2-|
E-----------------|-----------------|-----------------|-----------------|
gets there stores are ord she can get came for

E---------2-----2-|-0-----0---------------|---------3-----3-|-3^2-2-2-------|
B-------1---3-----|---1----1--0-1---------|-1---1-1---0-----|-3---3-3-------|
G-----0-------2---|-----2---------2-------|---0-0-------0---|-2-----2-------|
D---2-----0-------|-3---------------------|-----2-----------|-0-----0-------|
A-3---------------|-----------0------0-2--|-3---------------|-----------0-2-|
E-----------------|-----------------------|---------3-------|---------------|
Oooh oooh and shes buying a heaven Theres

E-------0-2-----2-|-0-----------------|---------2-----2-|-0-0-0-----------|
B-----------3-----|---1--1--0 1-------|-1-----1---3-----|-1-1-1-----------|
G-----0-------2---|-----2-------2-----|---0---------2---|-2-2-2-----------|
D---2-----0-------|-3-----------------|-----2---0-------|-3-3-3-----------|
A-3---------------|---------------0-2-|-3---------------|-----------------|
E-----------------|-------------------|-----------------|-----------------|
sign on she wants you know two meanings In a

E-------5-7-----7-|-8-----8-2-----2-|-0---0-----0-----|-----------------|
B-----5-----5-----|---5-------3-----|---1---1-----1---|-0-1-1-----------|
G---5---------5---|-----5-------2---|---------------2-|-0-2-2-----------|
D-7-------6-------|-5-------4-------|-3---------------|-----------------|
A-----------------|-----------------|-----------------|-2-0-0---0--/8-7-|
E-----------------|-----------------|-----------------|-----------------|
tree theres a song times all of our mis given

E--------5-7---7---|----8-------2------|----0-------0----|-----------------|
B-----------5-5-5--|---5-5-----3-3-----|---1--1----1-1---|-0-1-1-------3---|
G------5-----5---5-|--5---5---2---2--2-|--2----2--2---2--|-0-2-2-------0---|
D----7-----6-------|-5-----5-4-----4---|-3-------3-----3-|-------------0---|
A-0-0--------------|-------------------|-----------------|-2-0-0-------2---|
E------------------|-------------------|-----------------|-----------------|

|-3---3-3-3--3--0-0-|-2-------2-------|-3--3-3-3--3--0-0---7-|--5---3---5----
|-1---1-1-1--1--1-3-|-3--3--3---3-0-0-|-1--1-1-1--1--1-1---8-|--7---5---7----
|-2---2-2-2--2--2-2-|-2-----------0-0-|-2--2-2-2--2--2-2---9-|--7---5---7----
|-2---2-2-2--2--2---|---0-------------|-2--2-2-2--2--2-2---0-|-------------0-
|-------------------|-----------------|----------------------|-------------0-
|-------------------|-----------------|----------------------|---------------
Oooh it makes me wonder
|-3---3-3-3--3--0-0-|-2-------2-------|-3--3-3-3--3--0-0---7-|--5---3---5----
|-1---1-1-1--1--1-3-|-3--3--3---3-0-0-|-1--1-1-1--1--1-1---8-|--7---5---7----
|-2---2-2-2--2--2-2-|-2-----------0-0-|-2--2-2-2--2--2-2---9-|--7---5---7----
|-2---2-2-2--2--2---|---0-------------|-2--2-2-2--2--2-2---0-|-------------0-
|-------------------|-----------------|----------------------|-------------0-
|-------------------|-----------------|----------------------|---------------
oooh makes me wonder theres a

------------------|------------------------|-----------------0--|--0--------
---------1------3-|-0h1----------1---------|-------1---------0--|--1--------
-------0------0---|-----2-------2----------|-----0--------0--2--|--2--------
-----2------0-----|---------2--------------|---2--------0----3--|--2--------
-0h3------2-------|-------0----------0--2--|-3--------2------3--|--0---0-2--
------------------|------------------------|-----------------1--|-----------
feeling when look to my spirit leaving in my
whispered all call the tune then the piper will to reason &

----------------|--------------------|----------------0-|--0------|---------
-------1------3-|-0h1---------1------|-------1--------1-|--1------|----1---3
-----0------0---|-----2-----2--------|-----0-------0--2-|--2------|---0---0-
---2------0-----|---------2----------|---2-------0----3-|--2------|--2---0--
-3------2-------|-------0------0--2--|-3-------2------3-|--0--0-2-|-3---2---
----------------|--------------------|----------------1-|---------|---------
thoughts I smoke through voices of looking [goto %]
new day those who forests will laugh - ter

|-3--3-3-3--3p-0-0---7-|--5---3---5----|-3--3-3-3--3h-0-0-|-2-----2-2-2-2-0-0-
|-1--1-1-1--1--1-1---8-|--7---5---7----|-1--1-1-1--1--1-3-|-3-----3-3-3-3-0-0-
|-2--2-2-2--2--2-2---9-|--7---5---7----|-2--2-2-2--2--2-0-|-2-----2-2-2-2-0-0-
|-2--2-2-2--2--2-2---0-|----------0----|-2--2-2-2--2--2---|----0--0-----------
|----------------------|-------------0-|------------------|-------------------
|----------------------|---------------|------------------|-------------------
whoah
|-3--3-3-3--3--0-0---7-|--5---3---5----
|-1--1-1-1--1--1-1---8-|--7---5---7----
|-2--2-2-2--2--2-2---9-|--7---5---7----
|-2--2-2-2--2--2-2---0-|----------0----
|----------------------|-------------0-
|----------------------|---------------


------------------|------------------------|-----------------0--|--0--------
---------1------3-|-0h1----------1---------|-------1---------1--|--1--------
-------0------0---|-----2-------2----------|-----0--------0--2--|--2--------
-----2------0-----|---------2--------------|---2--------0----3--|--2--------
-0h3------2-------|-------0----------0--2--|-3--------2------3--|--0---0-2--
------------------|------------------------|-----------------1--|-----------
If theres a bust 'edge row dont its just a Queen
Yes there are go by but and theres still your on

----------------|-3--3-3-3--3--0-0-|-2-----2-2-2-2-----|-3--3-3-3--3--0-7-
-------1------0-|-1--1-1-1--1--1-3-|-3-----3-3-3-3-0-0-|-1--1-1-1--1--1-8-
-----0------0---|-2--2-2-2--2--0-0-|-2--2--2-2-2-2-0-0-|-0--0-2-0--0--0-9-
---2------0-----|-2--2-2-2--2------|----0--0-----------|-2--2-2-2--2------
-3------2-------|------------------|-------------------|------------------
----------------|------------------|-------------------|------------------
and it won der

-5--3--5--|-3--3-3-3--3--0-0-|-2-----2-2-2-2-0-0-|-3--3-3-3--3--0-7-|-5--3--5-
-7--5--7--|-1--1-1-1--1--1-3-|-3--3--3-3-3-3-0-0-|-1--1-1-1--1--1-8-|-7--5--7-
-7--5--7--|-2--2-2-2--2--0-0-|-2--2--2-2-2-2-0-0-|-0--0-2-0--0--0-9-|-7--5--7-
----------|-2--2-2-2--2------|-------------------|-2--2-2-2--2------|---------
--------0-|------------------|-------------------|------------------|--------0
----------|------------------|-------------------|------------------|---------
oooh

------------------|------------------------|-----------------0--|--0--------
---------1------3-|-0h1----------1---------|-------1---------1--|--1--------
-------0------0---|-----2-------2----------|-----0--------0--2--|--2--------
-----2------0-----|---------2--------------|---2--------0----3--|--2--------
-0h3------2-------|-------0----------0--2--|-3--------2------3--|--0---0-2--
------------------|------------------------|-----------------1--|-----------
Your head is wont go the pipers him
Dear lady can blow your stairw whispering wind

wierd time (3/4?)
-----3--------3---|--2---------0-2--|-3----0-2--3--0-2--|---3-3-2---------
---5--------3---4-|--3-------3-3-3--|-3--3-3-3--3--3-3--|---3-3-3-3-------
-5-----5--4-------|--2-------2-2-2--|-2--2-2-2--2--2-2--|---2-2-2-0-------
------------------|-----------------|-0--0-0-0--0--0-0--|---0-0-0-2-------
------------------|-----------------|-------------------|---------3-------
------------------|-----------------|-------------------|-----------------

---2-2-2---|---2--2-2--0-0-0-2-|-3-0-2--0-2-|-3-3-3-3-|---2--2-2-0-0-|-0-2-2-0
-3-3-3-3-1-|-1-3--3-3--3-3-3-3-|-3-3-3--3-3-|-3-3-3-3-|-3-3--3-3-3-3-|-3-3-3-3
-0-0-0-0-0-|-0-0--0-0------2-2-|-2-2-2--2-2-|-2-2-2-0-|-0-0--0-0-0-0-|-0-0-0-0
---------2-|-----------0-0-0-0-|-0-0-0--0-0-|-0-0-0-2-|-2------------|--------
---------3-|-------------------|------------|-------3-|--------------|--------
-----------|-------------------|------------|---------|--------------|--------

Ok this is where the solo starts. Am - x02210
I'll include the chords to play over Am7 - x02010
it they sound pretty open I think Fmaj7 - xx3210
its a 12 string.

Am Am7 Fmaj7
|----------5---------------|------------------8--8-|
|------------8-5-----------|-------------8b10------|
|---7b9----------7-5---7p5-|-----------------------|
|--------------------7-----|-7p5-------------------|
|--------------------------|----8------------------|
|--------------------------|-----------------------|
Am Am7 Fmaj7
|--8b10---8--5 -----8--10-|-8-----------------------5-------|
|---------------8b10-------|---10-8----8h10------------8-5---|
|--------------------------|--------10-----------7b9-------7-|
|--------------------------|---------------------------------|
|--------------------------|---------------------------------|
|--------------------------|---------------------------------|
Am Am7 Fmaj7
|----------------------------|----5------------------------|
|----------------------------|------8-5--------------------|
|-5---7p5------------5---5-5-|----------7-5--7p5-----------|
|---7-----7-5---5-7----7-----|-5------------7----7p5-7p5---|
|-------------7--------------|---------------------------8-|
|----------------------------|-----------------------------|

Am Am7
|---------------------------------------------|
|------------------------------------------13-|
|---------10-------------------12----12-14----|
|------10----12-10----10-12/14----14----------|
|-8/12-------------12-------------------------|
|---------------------------------------------|
Fmaj7
|------------------------15b17-15-12----------------|
|--15b17-15-13--15-13-13-------------15b17-15-13----|
|------------------------------------------------14-|
|---------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------|
Am Am7
|----------------------------------------------------------------------------
|-13-15b17b15p13----13-15b17b15p13----13---15b17b15p13----13--15b17b15p13----
|----------------14----------------14------------------14-----------------14-
|----------------------------------------------------------------------------
|----------------------------------------------------------------------------
|----------------------------------------------------------------------------
Fmaj7
|----------------------------------------------------------------------------
|-13-15b17b15p13----13--15b17b15p13----13--15b17b15p13----13--15b17b15p13----
|----------------14-----------------14-----------------14-----------------14-
|----------------------------------------------------------------------------
|----------------------------------------------------------------------------
|----------------------------------------------------------------------------

Am Am7 hold bend
|------------------------------------------15b17--|
|-13--15b17b15p13----13---15b17b15p13----13-------|
|-----------------14------------------14----------|
|-------------------------------------------------|
|-------------------------------------------------|
|-------------------------------------------------|
Fmaj7
|-b17b15-12---12--------------------------------15--|
|-----------15---15--13----13-15-13---13--15b17-----|
|-----------------------14----------14--------------|
|---------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------|

* this slide riff is another guitar and
is actually played on the 1st string
------8/7---8/5----
/
Am Am7 /---------\ Fmaj7
-----------------------------|-----------17----------------------------------
-15b17b15p13----13/12--13/10-|--------20----20-20----------------------------
-------------14--------------|--19b21-21----------19b21b19p17---19--17----19-
-----------------------------|--------------------------------19-------19----
-----------------------------|-----------------------------------------------
-----------------------------|-----------------------------------------------
Am Am7 Fmaj7 Am Am7
|--------------------|--------------------------------|--------------|
|--------------------|--------------------------------|--------------|
|-19b21--13/12 13/10-|--14b17--14b17-14--12--14--12-12b14------------|
|--------------------|--------------------------------|--------------|
|--------------------|--------------------------------|--------------|
|--------------------|--------------------------------|--------------|
Fmaj7 Am Am7
|-----------------------------------|----------8/7--8/5--|
|-----------------------------------|--------------------|
|-10b14----10b12b10-9-7----7--------|-7-9-7--------------|
|-----------------------10----10----|-------10-7---------|
|-----------------------------------|--------------------|
|-----------------------------------|--------------------|

Fmaj7
|----20-p17------20-p17------20-p17------20-p17------20-p17-----20b22-|
|-17--------17----------17----------17----------17----------17--------|
|---------------------------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------------------------|
|---------------------------------------------------------------------|

The two guitars continue into this section. Walloping (a technical term
meaning hit very hard &) the strings using the full barre sounds pretty
good. The lead basically follows the bass. You can do both (like you
can tweak the slide riff with one guitar)

I think i can probably tabascii the bass now, ive listened to it enough.
But ive had it for this song!! unless someone really needs it please dont
ask just yet.. Ive gotten transfixed by a few other zepplin tracks
that where on the album, their slower more melodic stuff like no quarter
down by the seaside etc..

Am G F G Am G F G
|-5------------3----------------|-1--3-|-5------------3-------------|--1--3-
|-5------------3----------------|-1--3-|-5------------3-------------|--1--3-
|-5------------4----------------|-2--4-|-5------------4-------------|--2--4-
|-7------------5----------------|-3--5-|-7------------5-------------|--3--5-
|-7------------5----------------|-3--5-|-7------------5-------------|--3--5-
|-5------------3----------------|-1--4-|-5------------3-------------|--1--4-
And as we wind on down the road Our shadows taller than our soul

Am G F G Am G
|-5------------3-------------|-1--3--|-5------------3----------|
|-5------------3-------------|-1--3--|-5------------3----------|
|-5------------4-------------|-2--4--|-5------------4----------|
|-7------------5-------------|-3--5--|-7------------5----------|
|-7------------5-------------|-3--5--|-7------------5----------|
|-5------------3-------------|-1--4--|-5------------3----------|
there walks a lady we all know who shines w' light and to

F G Am G
--1-----------------------3--|-------------------------------
--1-----------------------3--|-------------------------------
--2-----------------------4--|-------------------------------
--3-----------------------5--|-------------------------------
--3------

02.01.2008
22:07
[231]

Veriqs [ RASENGAN ]

WTF ?!

02.01.2008
22:09
[232]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Taby do Stairway To Heaven :)

03.01.2008
16:31
[233]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Kosik -> To hard for me man:p
Ja sie właśnie Seasons in the Abyss, Slayera:)

03.01.2008
18:49
smile
[234]

siekator [ Król Rybak ]

HA! A dzisiaj wyszło, że moja klasa jedzie w maju na tygodniową wycieczkę do Londynu *cieszy się jak dziecko*

03.01.2008
18:50
smile
[235]

ValkyreX [ Legend ]

To będziesz miał tydzień spokoju od klasy która nie chce Cię wziąć ze sobą.

:)

03.01.2008
18:50
[236]

PatriciusG [ pink floyd ]

kosik -> poza solo to łatwe a przynoszące satysfakcje...

03.01.2008
18:55
[237]

siekator [ Król Rybak ]

Val ---> Humorzak :)

03.01.2008
19:00
smile
[238]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Patricius --> Racja ;)

03.01.2008
20:24
smile
[239]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Waazaup!

jutro WEEEEKEND !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.01.2008
21:07
[240]

siekator [ Król Rybak ]

Co oddałbyś za piątek wieczór, we wtorek rano?

03.01.2008
21:09
smile
[241]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

dziewice!

03.01.2008
21:13
smile
[242]

ValkyreX [ Legend ]

A propo... wiwi, masz już zdjęcie siostry?

03.01.2008
21:17
smile
[243]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ta, chciała byś, ty onanizatorze jeden! na 99% masz już raka ręki albo włosy na całym ciele!111111111111jedenaście

03.01.2008
21:22
[244]

siekator [ Król Rybak ]

A o so chodzi z tą siostrą?

03.01.2008
22:01
[245]

ValkyreX [ Legend ]

Wiwi-> Własnej siory się wstydzisz?

Nieładnie!

03.01.2008
22:07
smile
[246]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

niechcę aby zaspokoiła twoje potrzeby... masz tu przecież dżidżejka :*

03.01.2008
22:10
smile
[247]

ValkyreX [ Legend ]

Przecież nie dał jeszcze żadnych zdjęć swoich sióstr na golu.

Chyba.

03.01.2008
22:19
smile
[248]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

no ale ma swojego avka .... mnie podnieca mrrrr....

03.01.2008
22:37
[249]

djforever [ Senator ]

:*

04.01.2008
07:42
smile
[250]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ale tu ruch O.o

Papierosy można kupić? :P

04.01.2008
07:48
smile
[251]

Bobohawk [ Junior ]

Tylko wódka jest na stanie...

04.01.2008
07:55
smile
[252]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

W kiosku??

04.01.2008
08:16
smile
[253]

Bobohawk [ Junior ]

Tak bo to jest wyjątkowy kiosk wódka oczywiście podawana jest spod lady.

04.01.2008
08:17
smile
[254]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Co to się na tym świecie dzieje.

Wódka w kiosku,
Szarik przy kompie,
Aktor prezydentem...



Ja już tu sobie nie radzę...

04.01.2008
12:59
smile
[255]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Jeckyl, nie bój żaby :) jeszcze ja tu jestem normalnym i uczciwym(hę?) obywatelem Rzeczypospolitej kaczej ...

płakać mi się chce jak czytam o ochronie Grupy trzymającej władzę .... 2 wozy z ochroniarzami + tir z wojskiem, eskortuje premiera ...

a pro po: Nie długo bo któregoś tam Stycznia (20...) przyjeżdża do Zakopca Lechu, na chrzest nowej kolejki na Kasprowy Wierch do Kościoła za którym ja mieszkam ^^ tzn. jak odchylę wzrok od Monitora na moich oczach parafia i Kościół więc pytanko:

Jaką wiatrówkę z mocnym śrutem?

04.01.2008
15:38
smile
[256]

Cing [ ULTRAS ]

Taką ->


WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po... - Cing
04.01.2008
16:06
smile
[257]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

myślałem o czymś takim:

04.01.2008
17:28
[258]

ValkyreX [ Legend ]

[257]

Tylko swojego domu przy okazji nie wysadź...

04.01.2008
19:02
[259]

siekator [ Król Rybak ]

Szewanton!

04.01.2008
19:56
smile
[260]

siekator [ Król Rybak ]


WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po... - siekator
04.01.2008
20:00
smile
[261]

ValkyreX [ Legend ]

Bitwa pod Cedynią została rozegrana 24 czerwca 972 roku między wojskami księcia Polan - Mieszka I i margrabiego Marchii Wschodniej - Hodona, wspomaganego przez margrabiego Zygfryda von Walbeck. Jedyny większy epizod najazdu Hodona na Pomorze Zachodnie opanowane kilka lat wcześniej przez Polan.

Informacja o bitwie zachowała się dzięki Kronice Thietmara (1012-1018), gdzie poświęcono jej trzy zdania (w zasadzie tylko jedno dotyczy przebiegu bitwy). Zarówno geneza, przebieg jak i skutki tej bitwy są mocno niejasne. Brak też pewności co do lokalizacji samej bitwy (kronika wymienia w łacińskiej transkrypcji miejscowość Cidini). W XVIII w. ks. Adam Naruszewicz w swojej "Historii narodu polskiego" identyfikował Cidini z obecnym Szczecinem .
- wikipedia

Jak o historii, to tylko o bitwach. :)

04.01.2008
22:08
smile
[262]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Joł!

05.01.2008
12:44
smile
[263]

siekator [ Król Rybak ]

Lonik

05.01.2008
12:51
smile
[264]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

joł!

05.01.2008
18:30
smile
[265]

siekator [ Król Rybak ]

Cewka

05.01.2008
19:09
smile
[266]

ValkyreX [ Legend ]

Heh, tymczasem ja cały dzień dziś grałem (właściwie wkurzałem się) w Gothic3; w pewnym momencie natrafiłem na małe obozowisko orków, próbowałem ich zabić czarem "fala ognia" albo czymś w tym stylu... W każdym razie polegało to na wyrzuceniu sciany ognia na wszystkie strony od bohatera czyli potrzebowałem małego dystansu do przeciwnika. Cóż, nie udawało się- już ostatecznie wkurzony dobyłem miecza i udało się (!!) ich pokonać. Sam nie wiem, jak to zrobiłem.


WesołKraczma [cz. 74] Święta, święta i po... - ValkyreX
05.01.2008
20:02
smile
[267]

siekator [ Król Rybak ]

ZIOM! Gothic jest genialny! Ale po co Ci ta tarcza? Tarcze są dla żaków. Ja byłem magiem i ciąłem moim demonem :)

05.01.2008
20:15
smile
[268]

ValkyreX [ Legend ]

Pracuję dla orków... Ale skoro już jesteśmy w temacie to mam do Ciebie siekatorku parę pytań:

1. Czy fabuła będzie się toczyć tak samo niezależnie od wybranej przeze mnie "frakcji"?
2. Czy jest tutaj coś takiego jak "rozdziały", bo nowy system dziennika trochę utrudnia wykonywanie questów fabularnych...
3. Kiedy się historia główna rozkręci? Jestem po wywalczeniu Wengardu, wszyscy orkowie ubici, a przedstawiana fabuła narazie się ciągnie w nieskończoność. Jedyne, co narazie robię od początku gry, to "znajdź Xardasa"...

ps. O ile to możliwe, nie zdradzaj fabuły...

05.01.2008
22:03
[269]

djforever [ Senator ]

Byle wytrzymać do piątku- wystawiają oceny i zaczyna się 2 semestr, wreszcie będzie trochę luzu.

06.01.2008
11:15
smile
[270]

Ceran_19 [ Shrek ]

Hejka :)

06.01.2008
13:02
smile
[271]

ValkyreX [ Legend ]



Polecam obejrzeć.

06.01.2008
13:08
smile
[272]

siekator [ Król Rybak ]

U mnie już oceny wystawione :) Średnia 4,22

06.01.2008
13:09
[273]

ValkyreX [ Legend ]

siekator-> Odpowiedz na moje pytania z postu [268], bo nie chce mi się nowego wątku zakładać ;)

06.01.2008
13:18
[274]

siekator [ Król Rybak ]

1. Przeszedłem tylko raz, ale raczej tak. Jak jesteś za orkami, wybijasz obozy ludzi, jak jesteś za ludźmi wybijasz orków, to chyba jedyna różnica. Fabuła jest niedopracowana niestyty, co nie zmienia faktu, że cała gra jest świetna.
2. Nie
3. Historia główna to tak naprawdę 3 zadania i historia nie będzie się za bardzo "rozkręcać".

06.01.2008
13:20
[275]

ValkyreX [ Legend ]

Wszystkie trzy odpowiedzi rozczarowały moje oczekiwania po tej grze, co czynić prawdopodobnie będzie ją w mojej opinii najgorszą z serii :)

Niech żyje Gothic I

:-)

06.01.2008
13:21
smile
[276]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

Valciu a do czego służy taki przedmiot i bonus GOLa jak "WYSZUKIWARKA"

06.01.2008
13:23
[277]

ValkyreX [ Legend ]

Przykro mi, nie wiem. Admina spytaj.

Nie no, jaj sobie nie rób. Pytam tutaj, bo jest wygodniej i szybciej. :)

siek-> Dzięki za odpowiedzi.

06.01.2008
13:24
smile
[278]

siekator [ Król Rybak ]

Bo dotyczyły fabuły, która kuleje. Mnie się podoba, że autorzy dali dużą swobodę działań. Jednak część druga z dodatkiem "rządzi".

06.01.2008
13:27
smile
[279]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

pamiętaj tylko, tu NIEMA ludzi są same WesołKraczmiarze!

06.01.2008
13:31
[280]

ValkyreX [ Legend ]

Ponieważ Wesołkraczmiarze to już nie ludzie... :)

06.01.2008
13:42
smile
[281]

siekator [ Król Rybak ]

3. Lista osób = Nie ma.
4. Lista nieosób = Szarik i odmiany

06.01.2008
21:41
[282]

siekator [ Król Rybak ]

Robię nową część :)

07.01.2008
12:12
smile
[283]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Coś długo Ci się schodzi z tym robieniem xD

07.01.2008
14:16
smile
[284]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

ja go wyręczę ^^

07.01.2008
14:30
smile
[285]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Synek ---> Albo Ty go "Wyręczasz" w czym innym albo mi się FF zepsuło xD

07.01.2008
14:36
smile
[286]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Ale wy zboki jesteście:P

Witam was panienki:)

07.01.2008
14:38
smile
[287]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

aa new część! https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7255901&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.