GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosze o click :) 15 razy :P

26.12.2007
15:44
smile
[1]

lolek155 [ Pretorianin ]

Prosze o click :) 15 razy :P

26.12.2007
15:48
[2]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

to jest link do gry, który nabija ci punkty, wklejanie go w taki sposób jest niezgodne z regulaminem. Robiło to przed tobą 38472 ludzi na tym forum i nawet nie jesteś ani w jednym małym procenciku oryginalny zamieszczając go tutaj z tym tytułem. Przykro mi, że nie potrafisz wymyślić czegoś oryginalnego, żeby zachęcić ludzi do klikania w to guano, ale tak to zawsze bywa ze słabymi graczami.

26.12.2007
16:03
[3]

lolek155 [ Pretorianin ]

eee tam :)

26.12.2007
16:04
[4]

kiub@ [ Zagubiony ]

Czająca się na Ciebie postać w ostatniej chwili zauważyła, że zostałeś już przyjęty do kręgu dzieci mroku. Dzięki temu unikasz ugryzienia... :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

26.12.2007
16:05
smile
[5]

Peter24 [ Konsul ]

kliknięte :D

Prosze o klik:

26.12.2007
16:07
[6]

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]

Zostałeś już dziś ugryziony, stworzenia nocy omijają twoje ciało, więc czuj się bezpieczny.


Zostałeś już dziś napadnięty i tym razem zostaniesz oszczędzony.

ee ? nie przypominam sobie żebym komuś wchodził w ten link

26.12.2007
16:21
[7]

wishram [ lets dance ]

Zostałeś już dziś ugryziony, stworzenia nocy omijają twoje ciało, więc czuj się bezpieczny.

Nawet nie zauważyłem, że coś mnie dzisiaj ugryzło ;/

26.12.2007
16:42
[8]

lolek155 [ Pretorianin ]

up:)

26.12.2007
17:03
smile
[9]

lolek155 [ Pretorianin ]

up

26.12.2007
17:05
smile
[10]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]


Zostałeś pokąsany przez kevin666 i straciłeś 5.03 litry(ów) krwi


No to teraz mogę się wpisać do wątku krewniaków. W końcu 'oddałem' krew :))

26.12.2007
19:22
[11]

Pawelc2 [ Pretorianin ]

Zostałeś pokąsany przez kevin666 i straciłeś 5.39 litry(ów) krwi.

26.12.2007
19:24
[12]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

a o co chodzi z tymi ugryzieniami?

26.12.2007
19:27
smile
[13]

barcio321 [ Konsul ]

po prostu gośc ma dałna i mysli ze jest fajny proste kolejny lamer

26.12.2007
19:28
[14]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

barcio321--------> dzięki za wyjaśnienie.

26.12.2007
20:22
[15]

lolek155 [ Pretorianin ]

barcio321 - hahaha pewnie Cie zbanowali po 1 szym dniu i teraz placzesz :D:D

spoiler start
Odezwal sie "nielamer"
spoiler stop

26.12.2007
20:24
smile
[16]

barcio321 [ Konsul ]

tak dla twojej wiadomości mnie nigdzie nie zbanowali a jak ty tak mówisz to chyba własnie ciebie zbanowali

soryy lolek bo cie obraźiłem ale nadal mysle ze to cholernie głupie

26.12.2007
20:24
[17]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Hyhy, ja zawsze w to klikam i zawsze mi wywala, że zostałem dziś ugryziony/napadnięty czy inne tam, nawet jeśli klikam pierwszy raz xD dobre, nie?

26.12.2007
20:26
[18]

barcio321 [ Konsul ]

a w bitefight to ja nawet nie gram lolek xD

26.12.2007
20:33
smile
[19]

lolek155 [ Pretorianin ]

No nie wiem wlasnie bo sie rzucac zaczales nie wiedziec czemu :/ Poprostu chce pare clickow i tyle ... A jezeli gram w ogame to tez jestem lamerem ? :/

28.12.2007
12:29
[20]

Aragorn Potomek Elendila [ Pretorianin ]

Klick x D

31.12.2007
22:28
[21]

asssasssin [ Chor��y ]

Zostałeś pokąsany przez kevin666 i straciłeś 5.27 litry(ów) krwi.
Dołącz do Wampirów zamieszkujących tę krainę rejestrując się tu


Kliknijcie też w moje:

01.01.2008
00:37
smile
[22]

Pawelc2 [ Pretorianin ]

Zostałeś pokąsany przez kevin666 i straciłeś 3.47 litry(ów) krwi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.