
lolek155 [ Pretorianin ]
Prosze o click :) 15 razy :P
Scatterhead [ łapaj dzień ]
to jest link do gry, który nabija ci punkty, wklejanie go w taki sposób jest niezgodne z regulaminem. Robiło to przed tobą 38472 ludzi na tym forum i nawet nie jesteś ani w jednym małym procenciku oryginalny zamieszczając go tutaj z tym tytułem. Przykro mi, że nie potrafisz wymyślić czegoś oryginalnego, żeby zachęcić ludzi do klikania w to guano, ale tak to zawsze bywa ze słabymi graczami.
lolek155 [ Pretorianin ]
eee tam :)
kiub@ [ Zagubiony ]
Czająca się na Ciebie postać w ostatniej chwili zauważyła, że zostałeś już przyjęty do kręgu dzieci mroku. Dzięki temu unikasz ugryzienia... :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Peter24 [ Konsul ]
kliknięte :D
Prosze o klik:
KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
Zostałeś już dziś ugryziony, stworzenia nocy omijają twoje ciało, więc czuj się bezpieczny.
Zostałeś już dziś napadnięty i tym razem zostaniesz oszczędzony.
ee ? nie przypominam sobie żebym komuś wchodził w ten link
wishram [ lets dance ]
Zostałeś już dziś ugryziony, stworzenia nocy omijają twoje ciało, więc czuj się bezpieczny.
Nawet nie zauważyłem, że coś mnie dzisiaj ugryzło ;/
lolek155 [ Pretorianin ]
up:)

lolek155 [ Pretorianin ]
up

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
Zostałeś pokąsany przez kevin666 i straciłeś 5.03 litry(ów) krwi
No to teraz mogę się wpisać do wątku krewniaków. W końcu 'oddałem' krew :))
Pawelc2 [ Pretorianin ]
Zostałeś pokąsany przez kevin666 i straciłeś 5.39 litry(ów) krwi.
ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
a o co chodzi z tymi ugryzieniami?

barcio321 [ Konsul ]
po prostu gośc ma dałna i mysli ze jest fajny proste kolejny lamer
ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
barcio321--------> dzięki za wyjaśnienie.
lolek155 [ Pretorianin ]
barcio321 - hahaha pewnie Cie zbanowali po 1 szym dniu i teraz placzesz :D:D

barcio321 [ Konsul ]
tak dla twojej wiadomości mnie nigdzie nie zbanowali a jak ty tak mówisz to chyba własnie ciebie zbanowali
soryy lolek bo cie obraźiłem ale nadal mysle ze to cholernie głupie
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Hyhy, ja zawsze w to klikam i zawsze mi wywala, że zostałem dziś ugryziony/napadnięty czy inne tam, nawet jeśli klikam pierwszy raz xD dobre, nie?
barcio321 [ Konsul ]
a w bitefight to ja nawet nie gram lolek xD

lolek155 [ Pretorianin ]
No nie wiem wlasnie bo sie rzucac zaczales nie wiedziec czemu :/ Poprostu chce pare clickow i tyle ... A jezeli gram w ogame to tez jestem lamerem ? :/
Aragorn Potomek Elendila [ Pretorianin ]
Klick x D
asssasssin [ Chor��y ]
Zostałeś pokąsany przez kevin666 i straciłeś 5.27 litry(ów) krwi.
Dołącz do Wampirów zamieszkujących tę krainę rejestrując się tu
Kliknijcie też w moje:

Pawelc2 [ Pretorianin ]
Zostałeś pokąsany przez kevin666 i straciłeś 3.47 litry(ów) krwi.