swietekkk [ Pretorianin ]
Skoczki na rozluźnienie
Tak na rozluźnienie tam linka do skoków, chwalcie nie swoimi wynikami. Ja sie swoim nie pochwale, bo to obciach.
link:
dexter48 [ Pretorianin ]
narazie najwiecej skoczylem 128 xD nie sadzilem ze dam sie namowic na takie gry ;]
edit:137,5
PC99 [ ]
Na razie 150,5m z telemarkiem.

Grzesiek [ www na-skroty pl ]
PC99 ---> screenshot, bo nie uwierzę. Skocznia do 140m ma numerację :)
dexter48 [ Pretorianin ]
ja skoczylem teraz 142,5
Grzesiek-->chyba jednak mozliwe bo kolesie niezle wyniki tam nabijaja
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
131 metrów :)
KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
99,5 :D
edit: Nowy rekord :P 105 metrów ^^
Axl2000 [ Hohner ]
jak laduje to zawsze mi sie wywala, czemu :|
raper741 [ Legend ]
Axl2000 -> Nie martw się :P Ja też tak mam cały czas ;]
Najdalej skoczyłem 102 m.

cycu2003 [ Legend ]
najlepiej udalo mi sie 129,5m :)
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
117.5 m... .słabo. Były lepsze, ale nie ustane....
Germeran [ Pretorianin ]
132,5m... Kiedyś skakałem lepiej.

www222 [ Good Morning Revival ]
Też miałem problemy z lądowaniem. A więc głowa musi być tak jakby "w nartach". Musicie się wychylać ciągle do przodu. Przy lądowaniu trzymacie cały czas oba przyciski myszy. Mój rekord: 134.5m, ale już w to nie gram, bo się tak wkurzam zawsze, że nie wyrabiam.
McClanesHungOver2 [ PSYCHO REALM ]
Hehe-najlepszy jest Małysz w menu głównym --->

Leilong [ STARSCREAM ]
Ot tak kliknąłem spacją i wyszło 180.9 :D
Albo i nie... ;p
swietekkk [ Pretorianin ]
Ja już nauczyłem sie lądować, skoki oddaje poniżej 100m, ale nie załamujcie sie, Małysz też tak zaczynał, będą ze mnie ludzie.
edit: mój najmniejszy wynik to 12m, kto mnie pobije?
pooker [ Centurion ]
tonio 'bula' tajner - 94m ale nie ustany skok

Vidos [ Legend ]
Przeleciałem wszystkich.
dudka [ Legend ]
najwięcej skoczyłem 133,5 ale nie mam pojęcia jak tu można skjoczyć ponad 150...
Ghorri [ ]
Najwięcej skoczyłem 141,5, notę miałem w okolicach 300 pkt. Najlepsi mają ponad 700 w dwóch skokach, więc można skoczyć ponad 150...
Upnę, bo gierka fajna ;)
psiuniek [ Konsul ]
120,5 m
Veriqs [ RASENGAN ]
weee ale głupia gra...nie umiem lądować
lepper_pl [ Konsul ]
Ja nie moge dalej niż 125m :] jakieś 2 lata temu grałem w tą gre na informatyce z kumplem i dostaliśmy "1" to były czasy :)