GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skoczki na rozluźnienie

25.12.2007
23:27
[1]

swietekkk [ Pretorianin ]

Skoczki na rozluźnienie

Tak na rozluźnienie tam linka do skoków, chwalcie nie swoimi wynikami. Ja sie swoim nie pochwale, bo to obciach.

link:

25.12.2007
23:34
[2]

dexter48 [ Pretorianin ]

narazie najwiecej skoczylem 128 xD nie sadzilem ze dam sie namowic na takie gry ;]
edit:137,5

25.12.2007
23:43
[3]

PC99 [ ]

Na razie 150,5m z telemarkiem.

26.12.2007
00:10
smile
[4]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

PC99 ---> screenshot, bo nie uwierzę. Skocznia do 140m ma numerację :)

26.12.2007
00:17
[5]

dexter48 [ Pretorianin ]

ja skoczylem teraz 142,5

Grzesiek-->chyba jednak mozliwe bo kolesie niezle wyniki tam nabijaja

26.12.2007
00:22
[6]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

131 metrów :)

26.12.2007
10:14
[7]

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]

99,5 :D

edit: Nowy rekord :P 105 metrów ^^

26.12.2007
10:18
[8]

Axl2000 [ Hohner ]

jak laduje to zawsze mi sie wywala, czemu :|

26.12.2007
10:26
[9]

raper741 [ Legend ]

Axl2000 -> Nie martw się :P Ja też tak mam cały czas ;]

Najdalej skoczyłem 102 m.

26.12.2007
11:21
smile
[10]

cycu2003 [ Legend ]

najlepiej udalo mi sie 129,5m :)

26.12.2007
11:38
[11]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

117.5 m... .słabo. Były lepsze, ale nie ustane....

26.12.2007
16:57
[12]

Germeran [ Pretorianin ]

132,5m... Kiedyś skakałem lepiej.

26.12.2007
17:24
smile
[13]

www222 [ Good Morning Revival ]

Też miałem problemy z lądowaniem. A więc głowa musi być tak jakby "w nartach". Musicie się wychylać ciągle do przodu. Przy lądowaniu trzymacie cały czas oba przyciski myszy. Mój rekord: 134.5m, ale już w to nie gram, bo się tak wkurzam zawsze, że nie wyrabiam.

26.12.2007
17:30
[14]

McClanesHungOver2 [ PSYCHO REALM ]

Hehe-najlepszy jest Małysz w menu głównym --->


Skoczki na rozluźnienie  - McClanesHungOver2
26.12.2007
23:30
smile
[15]

Leilong [ STARSCREAM ]

Ot tak kliknąłem spacją i wyszło 180.9 :D

Albo i nie... ;p

26.12.2007
23:50
[16]

PC99 [ ]

Akurat wczoraj nie zrobiłem screena z 150m ale można skoczyć ==>


Skoczki na rozluźnienie  - PC99
26.12.2007
23:52
[17]

PC99 [ ]

Nie chce mi się więcej


Skoczki na rozluźnienie  - PC99
26.12.2007
23:54
[18]

swietekkk [ Pretorianin ]

Ja już nauczyłem sie lądować, skoki oddaje poniżej 100m, ale nie załamujcie sie, Małysz też tak zaczynał, będą ze mnie ludzie.


edit: mój najmniejszy wynik to 12m, kto mnie pobije?

26.12.2007
23:55
smile
[19]

PC99 [ ]

Jednak się udało


Skoczki na rozluźnienie  - PC99
28.12.2007
12:55
[20]

pooker [ Centurion ]

tonio 'bula' tajner - 94m ale nie ustany skok

28.12.2007
12:56
smile
[21]

Vidos [ Legend ]

Przeleciałem wszystkich.

31.12.2007
15:41
[22]

dudka [ Legend ]

najwięcej skoczyłem 133,5 ale nie mam pojęcia jak tu można skjoczyć ponad 150...

02.01.2008
14:33
[23]

Ghorri [ ]

Najwięcej skoczyłem 141,5, notę miałem w okolicach 300 pkt. Najlepsi mają ponad 700 w dwóch skokach, więc można skoczyć ponad 150...

Upnę, bo gierka fajna ;)

02.01.2008
15:13
[24]

psiuniek [ Konsul ]

120,5 m

02.01.2008
15:19
[25]

Veriqs [ RASENGAN ]

weee ale głupia gra...nie umiem lądować

02.01.2008
15:33
[26]

lepper_pl [ Konsul ]

Ja nie moge dalej niż 125m :] jakieś 2 lata temu grałem w tą gre na informatyce z kumplem i dostaliśmy "1" to były czasy :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.