
tommy_1234 [ Pretorianin ]
Battlefield 2- Pytanie
Mam pytanie dotyczące tejże gry. Do gry przez sieć potrzebne jest konto. Ale czy do stworzenia go potrzebny jest oryginalny CD-KEY ??
polopolo [ Pretorianin ]
yep
Jasiu-szturmowy [ Centurion ]
Czy do gry przez sieć potrzebne jest konto?-Tak
Ale czy do stworzenia go potrzebny jest oryginalny CD-KEY ??-nie wiem
Damian241 [ Chor��y ]
potrzebnt jerst oryginalny ale chyba mozna uzywac kilka razy bo ja se kupilem bf2 i gram se przez neta z mojego oryginqlnego klucza i kumplowi pozyczylem gre zeby pogral i musial miec cd-key wiec mu go tez pozyczylem i on gra na singlu ale nie wiem czy mogo 2 osoby lub wiecej z tego samego cd-keya grac ale chyba tak
Tomcio xD [ Konsul ]
konto musisz stworzyć co CD -Keya nie mam pojęcia
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
tommy_1234 --> Oczywiście, a jak to sobie inaczej wyobrażasz. Na szczęście po założeniu konta, klucz staje się bezużyteczny, więc już nikomu się nie przyda.
Damian241 --> ale nie wiem czy mogo 2 osoby lub wiecej z tego samego cd-keya grac ale chyba tak
Bzdura.
Kowciu88 [ Pretorianin ]
Kaczorowy-->Na szczęście po założeniu konta, klucz staje się bezużyteczny, więc już nikomu się nie przyda. Chyba ci sie cos ze Steam'em pomieszalo... Mozna na orginalnym CD-
Key'a zrobic tyle kont ile ci sie podoba... Ale naraz nie mozna oczywiscie na nich grac... Tylko na jednym :P