GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battlefield 2- Pytanie

25.12.2007
22:28
smile
[1]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

Battlefield 2- Pytanie

Mam pytanie dotyczące tejże gry. Do gry przez sieć potrzebne jest konto. Ale czy do stworzenia go potrzebny jest oryginalny CD-KEY ??

25.12.2007
22:29
[2]

polopolo [ Pretorianin ]

yep

25.12.2007
22:46
[3]

Jasiu-szturmowy [ Centurion ]

Czy do gry przez sieć potrzebne jest konto?-Tak
Ale czy do stworzenia go potrzebny jest oryginalny CD-KEY ??-nie wiem

26.12.2007
05:45
[4]

Damian241 [ Chor��y ]

potrzebnt jerst oryginalny ale chyba mozna uzywac kilka razy bo ja se kupilem bf2 i gram se przez neta z mojego oryginqlnego klucza i kumplowi pozyczylem gre zeby pogral i musial miec cd-key wiec mu go tez pozyczylem i on gra na singlu ale nie wiem czy mogo 2 osoby lub wiecej z tego samego cd-keya grac ale chyba tak

27.12.2007
13:47
[5]

Tomcio xD [ Konsul ]

konto musisz stworzyć co CD -Keya nie mam pojęcia

27.12.2007
14:04
[6]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

tommy_1234 --> Oczywiście, a jak to sobie inaczej wyobrażasz. Na szczęście po założeniu konta, klucz staje się bezużyteczny, więc już nikomu się nie przyda.

Damian241 --> ale nie wiem czy mogo 2 osoby lub wiecej z tego samego cd-keya grac ale chyba tak

Bzdura.

01.01.2008
12:41
[7]

Kowciu88 [ Pretorianin ]

Kaczorowy-->Na szczęście po założeniu konta, klucz staje się bezużyteczny, więc już nikomu się nie przyda. Chyba ci sie cos ze Steam'em pomieszalo... Mozna na orginalnym CD-
Key'a zrobic tyle kont ile ci sie podoba... Ale naraz nie mozna oczywiscie na nich grac... Tylko na jednym :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.