Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
kane & lynch ??
Tak się zastanawiam kiedy będzie demo na PC, bo wiem że jest już chyba dawno demo na konsole a o PC nic nie słychać ?!

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]
up ??
Narmo [ nikt ]
Tego pana się zapytaj:
Bo jak pisze niżej grał już w demo:
Moim zdaniem: Demo tej gry, po prostu wgniotło mnie w fotel. Gra zapowiada się po prostu... ehh szkoda się nawet wysilać na "ahy" i "ohy". Oglądnijcie trailer, to sami się przekonacie. Po prostu czekam i już wiem co będe robił przez następne dwa tygodnie, jak już dostanę to w swoje łapy:]