GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kane & lynch ??

24.12.2007
16:44
[1]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

kane & lynch ??

Tak się zastanawiam kiedy będzie demo na PC, bo wiem że jest już chyba dawno demo na konsole a o PC nic nie słychać ?!

01.01.2008
15:09
smile
[2]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

up ??

01.01.2008
15:45
[3]

Narmo [ nikt ]

Tego pana się zapytaj:

Bo jak pisze niżej grał już w demo:
Moim zdaniem: Demo tej gry, po prostu wgniotło mnie w fotel. Gra zapowiada się po prostu... ehh szkoda się nawet wysilać na "ahy" i "ohy". Oglądnijcie trailer, to sami się przekonacie. Po prostu czekam i już wiem co będe robił przez następne dwa tygodnie, jak już dostanę to w swoje łapy:]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.