GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosze o klik

24.12.2007
13:54
[1]

Gizmo_pupa_kupa [ Junior ]

Prosze o klik

Cześć ludzie jak bysicie mieli czas to proszę kliknąć ten link to nic nie kosztuje i zajmuje tylko pare sekund
a jak będzie wam się chciało to sie może zarejestrujecie.

Wesołych świąt!

24.12.2007
13:55
smile
[2]

kasztaneczuszek® [ po prostu Kasztan ! ]


Sir, piok proponuje ci, że pasuje cię na rycerza!
Zostań teraz rycerzem i walcz o chwałę i honor lub przyłącz się do ciemnych hord!

XD

24.12.2007
14:01
smile
[3]

Gizmo_pupa_kupa [ Junior ]

no co ja nie wymysilałem tego tekstu.
ale dzięki za klik

24.12.2007
16:48
[4]

Vidos [ Legend ]

Sir, piok proponuje ci, że pasuje cię na rycerza!

Zostań teraz rycerzem i walcz o chwałę i honor lub przyłącz się do ciemnych hord!


Masz mój głos, ale przy okazji chciał bym ci zwrócić uwagę że twój wątek jest w złej kategorii i może zostać usunięty, powinien być w ogłoszeniach.

24.12.2007
17:07
smile
[5]

Gizmo_pupa_kupa [ Junior ]

Mówcie odrazu czy się zarejestrowalisicie zrobie sobie lliste;)
Ps.ruchy ludzie to tylko pare sekund

24.12.2007
17:08
[6]

Vikt@ria [ Chor��y ]

+1

28.12.2007
18:57
[7]

Yanke$ [ Pretorianin ]

klik

28.12.2007
18:58
[8]

Małp@ [ MKS Mława ]

Sir, piok proponuje ci, że pasuje cię na rycerza!

28.12.2007
19:02
[9]

dagger865 [ Pretorianin ]

kick...sory! klik!

28.12.2007
19:34
[10]

Ceran_19 [ Shrek ]

klik

09.01.2008
18:34
[11]

.: Veron :. [ Pretorianin ]

+1

09.01.2008
18:49
smile
[12]

bmw m3 [ Pretorianin ]

klik

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.