Gizmo_pupa_kupa [ Junior ]
Prosze o klik
Cześć ludzie jak bysicie mieli czas to proszę kliknąć ten link to nic nie kosztuje i zajmuje tylko pare sekund
a jak będzie wam się chciało to sie może zarejestrujecie.
Wesołych świąt!

kasztaneczuszek® [ po prostu Kasztan ! ]
Sir, piok proponuje ci, że pasuje cię na rycerza!
Zostań teraz rycerzem i walcz o chwałę i honor lub przyłącz się do ciemnych hord!
XD

Gizmo_pupa_kupa [ Junior ]
no co ja nie wymysilałem tego tekstu.
ale dzięki za klik
Vidos [ Legend ]
Sir, piok proponuje ci, że pasuje cię na rycerza!
Zostań teraz rycerzem i walcz o chwałę i honor lub przyłącz się do ciemnych hord!
Masz mój głos, ale przy okazji chciał bym ci zwrócić uwagę że twój wątek jest w złej kategorii i może zostać usunięty, powinien być w ogłoszeniach.

Gizmo_pupa_kupa [ Junior ]
Mówcie odrazu czy się zarejestrowalisicie zrobie sobie lliste;)
Ps.ruchy ludzie to tylko pare sekund
Vikt@ria [ Chor��y ]
+1
Yanke$ [ Pretorianin ]
klik
Małp@ [ MKS Mława ]
Sir, piok proponuje ci, że pasuje cię na rycerza!
dagger865 [ Pretorianin ]
kick...sory! klik!
Ceran_19 [ Shrek ]
klik
.: Veron :. [ Pretorianin ]
+1

bmw m3 [ Pretorianin ]
klik