Huntelaar [ HONDA ]
Głośniki do kompa
Chciałbym kupic głośniki do komputera tak do 100zł. Moglibyście mi coś polecic?

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Ja skladajac qmplowi PC na swieta wzialem ten model:
On specjalnie jakims audiofilem nie jest, a w tej cenie i tak nie kupisz dobrych glosnikow, wiec to chyba bedzie rozsadny wybor ;)
lazurek [ Konsul ]
sam mam takie i jestem zadowolony , jakies 1,5 roku temu dalem za nie 99 zł ;)
bmw m3 [ Pretorianin ]
milanista [ Brother Of Metal ]
proponuje cos z Creative'a albo Logitecha, zadnych tracerow ani modecomow z "olbrzymia" moca PMPO,patrz na wartosc mocy RMS bo to jest wiarygodna skala.
Huntelaar [ HONDA ]
o tym co sądzicie?
Huntelaar [ HONDA ]
które są najlepsze?Bo miedzy nimi wybieram tylko
Grand [ The One And Only ]
A może cie polecić jakies do ps3 do 300zl 5.1
Huntelaar [ HONDA ]
dzieki za pomoc
Huntelaar [ HONDA ]
post 7
Może ktoś zobaczyc i mi doradzic?