GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Głośniki do kompa

24.12.2007
10:33
[1]

Huntelaar [ HONDA ]

Głośniki do kompa

Chciałbym kupic głośniki do komputera tak do 100zł. Moglibyście mi coś polecic?

24.12.2007
10:56
smile
[2]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Ja skladajac qmplowi PC na swieta wzialem ten model:

On specjalnie jakims audiofilem nie jest, a w tej cenie i tak nie kupisz dobrych glosnikow, wiec to chyba bedzie rozsadny wybor ;)

24.12.2007
11:06
[3]

lazurek [ Konsul ]



sam mam takie i jestem zadowolony , jakies 1,5 roku temu dalem za nie 99 zł ;)

24.12.2007
11:14
[4]

bmw m3 [ Pretorianin ]

24.12.2007
12:00
[5]

milanista [ Brother Of Metal ]

proponuje cos z Creative'a albo Logitecha, zadnych tracerow ani modecomow z "olbrzymia" moca PMPO,patrz na wartosc mocy RMS bo to jest wiarygodna skala.

24.12.2007
17:41
[6]

Huntelaar [ HONDA ]

o tym co sądzicie?

25.12.2007
14:31
[7]

Huntelaar [ HONDA ]





które są najlepsze?Bo miedzy nimi wybieram tylko

25.12.2007
14:34
[8]

Grand [ The One And Only ]

A może cie polecić jakies do ps3 do 300zl 5.1

25.12.2007
16:57
[9]

Huntelaar [ HONDA ]

dzieki za pomoc

05.01.2008
11:18
[10]

Huntelaar [ HONDA ]

post 7
Może ktoś zobaczyc i mi doradzic?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.