GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wilki i zając 2 nu pogodi.

23.12.2007
19:08
[1]

DragonMaster [ Junior ]

Wilki i zając 2 nu pogodi.

Mam problem. Gram i dochodzę do sali gimnastycznej nie wiem co tam mam zrobić pomożecie??

23.12.2007
19:22
[2]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Hmm.. nie wiedziałem, że robią o tym gry. Czekam na pszczółkę maję :))

23.12.2007
19:30
[3]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

Jim Raynor - chłopie, są już 3 gry o Wilku i Zającu, a gra o Pszczółce Mai to już chyba od 100 lat.

Jednak sam nie grałem, probvlemu nie rozwiążę.

01.01.2008
14:51
[4]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

DragonMaster-->ja bym ci pomógł, gdybym doszedł do tej sali gimnastycznej;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.