DragonMaster [ Junior ]
Wilki i zając 2 nu pogodi.
Mam problem. Gram i dochodzę do sali gimnastycznej nie wiem co tam mam zrobić pomożecie??
Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
Hmm.. nie wiedziałem, że robią o tym gry. Czekam na pszczółkę maję :))
ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
Jim Raynor - chłopie, są już 3 gry o Wilku i Zającu, a gra o Pszczółce Mai to już chyba od 100 lat.
Jednak sam nie grałem, probvlemu nie rozwiążę.
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
DragonMaster-->ja bym ci pomógł, gdybym doszedł do tej sali gimnastycznej;)