
kondziol6 [ Centurion ]
Fifa- problem z grą w sieci.
Nie moge grać w fife08 w sieci, gdyż pisze mi tak:
Aby skorzystać z fukcji sieciowych gry należy pobrać zauktalizować pliki gdyz w obecnej formie są przestarzałe. Latke programową można pobrać z strony http//largedownloads.ea.com/patches/Fifa/08/
Jak wchodze na tą strone pojawiają mi się jakieś flagi. Nacisnąłem na jedną i zainstalowałem i nic. Gdzie mam kliknąć, co mam zrobić. Help.
Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Patch możesz też pobrać np. stąd:
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=18310
kondziol6 [ Centurion ]
Zainstalowałem... i nic:(
vinni [ Robert Kubica ]
pirat czy orginał?
fj_1 N [ Centurion ]
vinni ->
To i tak od tego nie zależy. Ja z FIFĄ 07 miałem tak samo.
kondziol6 [ Centurion ]
Orginał!

ZENEK1996XXX [ Junior ]
JA SCIAGNOŁEM TEGO PATCHA ZAINSTALOWAŁEM I DALEJ WYSKAKUJE ZE MAM PRZESTARZALOM WERSJE GRY CZY KTOS MÓGŁ BY MI POMÓC?PLIS