GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa- problem z grą w sieci.

23.12.2007
18:49
smile
[1]

kondziol6 [ Centurion ]

Fifa- problem z grą w sieci.

Nie moge grać w fife08 w sieci, gdyż pisze mi tak:
Aby skorzystać z fukcji sieciowych gry należy pobrać zauktalizować pliki gdyz w obecnej formie są przestarzałe. Latke programową można pobrać z strony http//largedownloads.ea.com/patches/Fifa/08/
Jak wchodze na tą strone pojawiają mi się jakieś flagi. Nacisnąłem na jedną i zainstalowałem i nic. Gdzie mam kliknąć, co mam zrobić. Help.

23.12.2007
19:08
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Patch możesz też pobrać np. stąd:
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=18310

24.12.2007
13:52
[3]

kondziol6 [ Centurion ]

Zainstalowałem... i nic:(

24.12.2007
14:20
[4]

vinni [ Robert Kubica ]

pirat czy orginał?

24.12.2007
16:24
[5]

fj_1 N [ Centurion ]

vinni ->

To i tak od tego nie zależy. Ja z FIFĄ 07 miałem tak samo.

26.12.2007
11:28
[6]

kondziol6 [ Centurion ]

Orginał!

07.01.2008
19:36
smile
[7]

ZENEK1996XXX [ Junior ]

JA SCIAGNOŁEM TEGO PATCHA ZAINSTALOWAŁEM I DALEJ WYSKAKUJE ZE MAM PRZESTARZALOM WERSJE GRY CZY KTOS MÓGŁ BY MI POMÓC?PLIS

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.