GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaki najlepszy zespół rockowy według was???-

23.12.2007
15:11
smile
[1]

scofield132 [ Pretorianin ]

jaki najlepszy zespół rockowy według was???-

ustalcie swą liste,ktore zespoły wam sie lepiej podobają a które mniej. od 1 do 8. tak jak ja tylko swoja propozycje


1.linkin park
2.nickelback
3.muse
4.lostprophets
5.my chemical romance
6.fall out boy
7.the all america rejects
8.hinder

23.12.2007
15:12
[2]

barejn [ El Magnifico ]

porcupine tree

23.12.2007
15:19
smile
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Hmm...

1. Apocalyptica
2. Metallica
3. Evanescence
4. Coma
5. B.E.T.H
6. Archeon
7. Nirvana
8. Scorpions
9. Queen(?)

Nie w kolejności upodobania bo wszystkie mi się równie bardzo podobają.

23.12.2007
15:20
[4]

N|NJA [ Senator ]

Heaven & Hell oczywiście.

Co do listy
1.Jeszcze żyją? Myślałem, ze już dawno się pocieli z powodu wszelkiego zła na swiecie.
2.Zawsze mi się wydawało, zę nagrali jeden kawałek i tylko zmieniali słowa w kolejnych wersjach
3.Mają jeden udany utwór. Jest on udany jednakowoż tylko pod warunkiem, że śpiewa go niejaki Maryan, za dużo łzawych wokaliz w ich postawie scenicznej, a za mało jaj
4.No dobra, Shinobi vs Dragon Ninja do dziś dobrze działa podczas jazdy samochodem, ale reszta to juz smutek wszechogarniający
5.Gha.... przepraszam, zakrztusiłem się
6.Kiedyś myślałem, ze mogą być fajni, bo może mają cos wspólnego z Falloutem. niestety, potem ich usłyszałem.
7.O, a czemu nie green day? Pasowałby do tej listy.
8.Czy mi się wydaje, czy to Bon Jovi zmieniło nazwę?

23.12.2007
15:24
[5]

szarzasty [ rammsteinick ]

1. Black Sabbath (Heaven and Hell- jesli ktoś woli)
2. Rainbow
3. Dio
4. Rammstein
5. AC/DC
6. Deep Purple
7. Led Zeppelin
8. KISS

kolejność raczej przypadkowa

23.12.2007
15:28
smile
[6]

T_bone [ Generalleutnant ]

The Presidents of the United States of America oczywiście :D :>

23.12.2007
15:29
[7]

Vidos [ Legend ]

Big Cyc
Budka Suflera
Chylińska
Dżem
Hey
Iluzjon
Kazik
Kult
Lady Pank
Lombard
Maanam
PRL
Perfect
Raz, Dwa, Trzy

23.12.2007
15:30
[8]

N|NJA [ Senator ]

Tbone-> A to jest akurat naprawdę zajebisty kawałek :)

23.12.2007
15:34
smile
[9]

VYKR_ [ Vykromod ]

Black Sabbath (Heaven and Hell- jesli ktoś woli)

23.12.2007
15:45
smile
[10]

lukigno [ ...Pointman... ]

MetallicA
Scorpions
The Cranberries
Guns N'Roses
AC/DC
Queen
Black Sabbath
DIO
Rainbow
Deep Purple
Dire Straits
Mark Knopfler
System of a Down
Iron Maiden
R.E.M.
Coldplay
Keane
Happysad...

23.12.2007
15:48
smile
[11]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]




:D

23.12.2007
15:50
[12]

Macco™ [ CFC ]

S.O.A.D.
R.A.T.M.
Dżem - nie wiem czy to się zalkicza ale to jeden z moich ulubionych zespołów
Papa Roach
AC/DC
Led Zeppelin
Black Sabbath
Nightwish

23.12.2007
15:52
[13]

milanista [ Brother Of Metal ]

Led Zeppelin
Deep Purple
Pink Floyd
King Crimson
KISS
Rainbow
AC/DC
Guns N' Roses
Scorpions
Van Halen
Dire Straits
Uriah Heep
Alice Cooper

23.12.2007
15:54
[14]

alpha_omega [ Senator ]

Nie mogę tego jednoznacznie określić. Queen, The Beatles, Pink Floyd - współczesnych zespołów już praktycznie nie słucham.

N|NJA ------------>

2.Zawsze mi się wydawało, zę nagrali jeden kawałek i tylko zmieniali słowa w koejnych wersjach

Wciąż to bratu powtarzam, rzygam już tym po prostu - wszystko na jedną modłę, na dodatek przeciętne (a i to za duże słowo - nędzne). Niestety - do niektórych oczywiste oczywistości nie docierają :)

23.12.2007
16:15
[15]

N|NJA [ Senator ]

Alpha-> Święta idą, to zgadzamy się nawet w kwestiach muzycznych

cuda cuda ogłaszają :)


Zaś co do listy...Wybrac osiem zespołów? Zbyt szerokie spektrum. Postaram się. Kolejnosc przypadkowa


1.The Beatles
2.The Rolling Stones
3.The Doors
4.Queen
5.Yes
6.King Crimson
7.Radiohead
8.The Who

23.12.2007
16:18
smile
[16]

DeLordeyan [ The Edge ]

1. Led Zeppelin
2. Pink Floyd
3. The Beatles
4. AC/DC
5. Queen
6. Radiohead
7. King Crimson
8. Guns n'Roses

Naturalnie kolejność przypadkowa.

23.12.2007
16:22
smile
[17]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Yoghurt-->kurde blade. Nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń do Twojej listy O_o. Może oprócz Radiohead. Święta idą...

23.12.2007
16:22
[18]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

O stricte rockowe to ciężko będzie.

Jeśli miałbym podać 8 ulubionych zespołów rockowych (tudzież mniej czy więcej czerpiących z szerokiego pojęcia muzycznego jakim jest rock) to będą to z pewnością (w kolejności przypadkowej):

1. Tool
2. Ulver
3. Nine Inch Nails
4. Pink Floyd
5. Sepultura
6. Iron Maiden
7. Riverside
8. Megadeth

23.12.2007
16:24
[19]

Kurdt [ Legend ]

The Beatles
The Rolling Stones
Joy Division
The Clash
Radiohead
Modest Mouse
The Doors
The Stooges

Kolejność przypadkowa, blisko listy byli też: Queen, The Cure, Sonic Youth i The Who.

23.12.2007
16:31
[20]

_Pikuś_ [ House music ]

hmmm... w kolejności przypadkowej

Porcupine Tree
Blackfield
Riverside
RPWL
King Crimson
Faith No More
Pearl Jam
Papa Roach

23.12.2007
16:32
[21]

Taven [ Generaďż˝ ]

Rockowy? Co znaczy 'rockowy'? Moja gitarowa ósemka, niech będzie:

1. Beatles = Beach Boys

3. MBV
4. Rolling Stones
5. Radiohead
6. Led Zeppelin
7. Pink Floyd

23.12.2007
16:57
[22]

razor [ Centurion ]

1. Wolfmother
2. The White Stripes
3. The Hives
4. The Black Keys (rock z bluesem)
5. Foo Fighters

23.12.2007
16:59
[23]

Slow Motion [ Konsul ]

Tool
Nine Inch Nails
A Perfect Circle
Led Zeppelin
Guns N' Roses
Queen
The White Stripes

No nie wiem, Black Light Burns jest całkiem fajne?

23.12.2007
17:07
[24]

Yo5H [ ziefff ]

1. System Of A Down
2. Tool

wesolych swiat !

23.12.2007
17:17
[25]

Aen [ MatiZ ]

Hm, ogólne hasło "rock", ogólne zestawienie:

1. Porcupine Tree
2. Riverside
3. Godsmack
4. Theory Of A Deadman
5. Nickelback

23.12.2007
17:24
[26]

martusi_a [ Celestial ]

Również przypadkowo.

1. Tool /jest nas więcej! :)/
2. Ulver
3. Porcupine Tree
4. Riverside
5. Dredg
6. Godsmack
7. Deftones
8. NIN

23.12.2007
17:25
smile
[27]

www222 [ Good Morning Revival ]

1. Good Charlotte
2. Nickelback
3. My Chemical Romance
4. Panic! At The Disco
5. Fall Out Boy

23.12.2007
17:42
smile
[28]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ja potrafię wskazać tylko jeden najlepszy, reszty nie hierarchizuje.

1. Pink Floyd

Reszta, z której żadnego nie stawiam wyżej, ani żadnego wyżej, kolejność przypadkowa.

The Beatles, Queen, Guns N' Roses, Led Zeppelin, Genesis, The Doors

Same starocie :)

23.12.2007
17:57
smile
[29]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

6.Kiedyś myślałem, ze mogą być fajni, bo może mają cos wspólnego z Falloutem. niestety, potem ich usłyszałem.

Black Sabbath, G n' R, AC/DC. :)

23.12.2007
19:42
[30]

alpha_omega [ Senator ]

Właśnie - powinienem dodać jeszcze Radiohead i Pearl Jam (choć dawno nie słuchałem, ale to ze współczesnych). Ogólnie nie da się tego określić. Bo np. Simon & Garfunkel zaliczać do muzyki rockowej czy nie? Co począć z bardziej bluesowymi zespołami, czy postaciami, które nie tylko grały w zespołach, ale i solowo jak np. Clapton (bo jego musiałbym dodać do listy). Nie wiem też jakim cudem umknął mi jeden z największych gitarzystów wszech czasów, a mianowicie Hendrix.

Ogólnie - pytanie tendencyjne i bezsensowne :)

23.12.2007
19:44
[31]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Nie ma dla mnie " najlepszego " Wielu jest bardzo dobrych ale ....za duzo by wybierac ten nr 1 :)

23.12.2007
20:01
[32]

chickenom [ The Ramones ]

Ramones
Rancid
Metallica
Bad Religion
Godsmack
Deftones
Radiohead

23.12.2007
20:06
[33]

Van Gray [ Tengu ]

Yogh -> 4.No dobra, Shinobi vs Dragon Ninja do dziś dobrze działa podczas jazdy samochodem, ale reszta to juz smutek wszechogarniający

A Burn, Burn? Make A Move? We Still Kill the Old Way? To Hell We Ride? Świetne, energiczne kawałki. Ignorant!

23.12.2007
20:10
[34]

N|NJA [ Senator ]

Gray-> Po Shinobi vs Dragon Ninja nic nie było już tak rozbrajająco głupawe i skoczne zarazem, zero reakcji w moim wypadku.



Łoś-> Mówiłem, w święta tego forum nie poznaje


Alpha-> Jesli mielibyśmy się zgłębiać, to doszlibyśmy do tego, że Run DMC czy NWA tez należy zaliczyć do pokłosia rock&rolla. Ja wiem, że ty masz analityczny umysł matematyka i nawet temat o zupie pomidorowej byś rozłożył na części pierwsze, ale na potrzeby tego prostego wątku załóżmy, że historia rock&rolla zaczęła sie od Rock around the clock i ograniczmy nieco termin, z okazji świąt bądźmy prostakami. :)


Swoją drogą, Szymona i Garfunkela też chciałem wymienić :)

23.12.2007
20:11
[35]

mineral [ Senator ]

1. Metallica
2. Rammstein
3. Guns n' Roses
4. Tenacious D
5. Iron Maiden
6. Disturbed
7. Nine Inch Nails
8. Megadeth

23.12.2007
20:12
[36]

Axl2000 [ Hohner ]

3. Guns And Roses

błahahahah ;D

23.12.2007
20:14
[37]

mineral [ Senator ]

Masz problem w tym jak zapisałem?
Specjalnie dla ciebie wyedytowałem, zadowolony?

23.12.2007
20:15
[38]

N|NJA [ Senator ]

Ma rację, pisze się jak się wymawia: ganzesrozes

23.12.2007
20:16
[39]

szymon_majewski [ Senator ]

1. KISS
2. Metallica
3. SOAD
4. Black Sabbath i powiazane (Ozzy, Dio)
5. Iron Maiden
6. Apocalyptica
7. Tenacious D
8. Gren Day
9. Nickelback
10. RATM
11. The Who
12. Aerosmith
No i Queen oczywiscie

23.12.2007
20:54
smile
[40]

scofield132 [ Pretorianin ]

sorki,ale upuściłem dużo fajnych kapel.
przeprosiny dla green day,pani! at the disco i dla pozostałych także poskich

23.12.2007
22:14
smile
[41]

Sznapi [ Parufka ]

Led Zeppelin
Guns N' Roses
Metallica
Iron Maiden
The Doors
Black Sabbath
AC/DC
Pink Floyd
Queen
Dire Straits

Kolejność przypadkowa :)

No i jeszcze:

Free
Porcupine Tree
Genesis
Thin Lizzy
Cream

23.12.2007
22:41
[42]

Sznapi [ Parufka ]

Przepraszam za 2 posty pod rząd, ale nie wymieniłem takich świetnych zespołów, jak:

Lynyrd Skynyrd
The Beatles
The Rolling Stones
King Crimson
Deep Purple

Te wszystkie to zdecydowane moje TOP 20.

23.12.2007
22:42
[43]

J_A_C_K [ 11 ]

BES SĘSÓ

Pearl Jam
Pink Floyd
Radiohead
Queen
Queens of The Stone Age
The Beatles
The Doors
U2

23.12.2007
22:48
[44]

dr. Acula [ Led Zeppelin ]

Led Zeppelin
The Doors
Black Sabbath
AC/DC
Guns N' Roses
The Rolling Stones
The Beatles

Kolejność raczej przypadkowa, a zespoły to ogólnie moje ulubione bez względu na gatunek.

23.12.2007
22:53
[45]

paul665anka [ Generaďż˝ ]

led zeppelin
pink floyd
metallica
limp bizkit
korn
bob dylan / nie wiem czy to jako zespół
guns n roses
nirvana
lynyrd skynyrd

23.12.2007
23:11
smile
[46]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

The Ramones
Kult
The Doors
Metallica
The Rolling Stones
Guns N' Roses
The Clash
Deep Purple
Aerosmith
Perfekt
Dżem

23.12.2007
23:12
smile
[47]

Madril [ I Want To Believe ]

Avril Lavigne oczywiście. :)

23.12.2007
23:12
[48]

PatriciusG [ pink floyd ]

Pink Floyd

i potem Led Zeppelin. Zdecydowanie potem.

24.12.2007
18:15
[49]

Van Gray [ Tengu ]

Yogh -> Po Shinobi vs Dragon Ninja nic nie było już tak rozbrajająco głupawe i skoczne zarazem, zero reakcji w moim wypadku.

Głupawe? A co w tym głupawego?

24.12.2007
18:28
[50]

Axl2000 [ Hohner ]

Guns N' Roses ---> Skid Row ---> Sebastian Bach

11.01.2008
12:37
[51]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Deep Purple
The Clash
The Doors
Black Sabbath
KSU
AC/DC
Dire Straits
Iron Maiden

kolejność losowa


11.01.2008
13:08
[52]

Fett [ Avatar ]

Carpathian Forest! Nic innego nie słucham!!


jaki najlepszy zespół rockowy według was???- - Fett
11.01.2008
13:11
smile
[53]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Fett - Jesli spiewaja tak jak sie ubieraja to niezly ubaw musi byc ^^

11.01.2008
13:13
[54]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Owszem, musi. Zwłaszcza że na obrazku jest Rob Darken z Graveland. Brawa dla Fetta.

11.01.2008
13:24
[55]

Fett [ Avatar ]

U.V. Impaler - Miałem nadzieje, że się nikt nie zorientuje. Mam nadzieje, że nie obraziłem poprzednim postem Twoich uczuć... Zdjęcie zresztą do nazwy pasuje
Może i błąd, ale w Carpathian Forrest też jest wesoło ;) --->


jaki najlepszy zespół rockowy według was???- - Fett
11.01.2008
13:27
[56]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

No zdecydowanie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.