GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Need for speed:Pro Street

22.12.2007
11:30
smile
[1]

kUbuś888 [ Chor��y ]

Need for speed:Pro Street

Co myslicie o nowym nfs-ie mi osobiście sie on podoba

22.12.2007
11:46
[2]

zalo [ Senator ]

mi nie

22.12.2007
11:47
smile
[3]

tankem [ Nathan Drake ]

mi też nie

22.12.2007
14:20
[4]

fj_1 N [ Centurion ]

Mnie się nie podoba. Ale wątek to rzeczywiście unikalny... :/

23.12.2007
14:18
smile
[5]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Gra jest fajna. Grałem w demówkę i jeszcze w pełną wersję u kolegi. Wiem co mówię.
kUbuś888-->mógłbyś byc bardziej oryginalny. Jest już wątek o NFS: ProStreet.

05.01.2008
10:23
smile
[6]

m3gtr [ Centurion ]

nie ma lepszej wyścigówki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.