
kUbuś888 [ Chor��y ]
Need for speed:Pro Street
Co myslicie o nowym nfs-ie mi osobiście sie on podoba
zalo [ Senator ]
mi nie

tankem [ Nathan Drake ]
mi też nie
fj_1 N [ Centurion ]
Mnie się nie podoba. Ale wątek to rzeczywiście unikalny... :/

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Gra jest fajna. Grałem w demówkę i jeszcze w pełną wersję u kolegi. Wiem co mówię.
kUbuś888-->mógłbyś byc bardziej oryginalny. Jest już wątek o NFS: ProStreet.

m3gtr [ Centurion ]
nie ma lepszej wyścigówki.