GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piszcie na temat Prince of Persia lub Gothica II

21.12.2007
18:58
smile
[1]

Patrix95 [ Pretorianin ]

Piszcie na temat Prince of Persia lub Gothica II

Wątek stworzony z myślą o dwóch grach.
Prince of Persia i Gothic II.
Piszcie tu pytania, komentarze, zastrzeżenia lub oceny.

01.01.2008
17:35
smile
[2]

kaczuś96 [ Legionista ]

Gothic 2 oceniam na 8.5/10 grafika troche lipa i ma błędy bo wyłacza sie w niektórych przypatkach

Prince of Percia 9/10 grafika ok dużo akcji i wymiatających mieczy i trików

01.01.2008
17:49
smile
[3]

Patrix95 [ Pretorianin ]

ma trochę za duże wymagania.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.