
Patrix95 [ Pretorianin ]
Piszcie na temat Prince of Persia lub Gothica II
Wątek stworzony z myślą o dwóch grach.
Prince of Persia i Gothic II.
Piszcie tu pytania, komentarze, zastrzeżenia lub oceny.

kaczuś96 [ Legionista ]
Gothic 2 oceniam na 8.5/10 grafika troche lipa i ma błędy bo wyłacza sie w niektórych przypatkach
Prince of Percia 9/10 grafika ok dużo akcji i wymiatających mieczy i trików

Patrix95 [ Pretorianin ]
ma trochę za duże wymagania.