bikero [ -bitpie- ]
ksywa dla undead
wlasnie chce sobie stworzuc undead warlocka w wow
nie przychodzimi do glowy zadna ksywa co by mi sie podobala.
prosilbym o pomoc/podpowiedz
musi byc krotka w miare (jak bikero)bez zadnych liczb i duzych liter.
bikero juz stworzony :)
nobrain-ciekawe
Narmo [ nikt ]
nobrain

Devil_Son [ Sponge! ]
(Not)A Fresh Meat.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Trupero

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Czesio.
Septi [ Starszy Generał ]
wowsoboring
lolex00 [ Konsul ]
Avanger

bonio@Jr [ Pretorianin ]
Wędzonka lub 'TwojaTeściowa'

glen dżonson [ mistrz IBF ]
perazapern
dziwne jak sami nieumarli

Stalker1 [ wkurzający typ ]
Satuk
kubinho12 [ The Gooner ]
Forsaken - jeśli jeszcze nie zajęte :)
bikero [ -bitpie- ]
dobrze by bylo gdyby po angielsku :)niektore sa zajete o dziwo
dagger865 [ Pretorianin ]
Agarakuro

Grzesiek [ www na-skroty pl ]
Wacek
Raziel [ Action Boy ]
kubinho12 --> gratuluję oryginalności i wyobraźni;p
Zrób jakąkolwiek, byleby pasowała do człowieka:) przecież undead to fallen humany:) także bez problemu możesz się nazwać np. Martinus i udawać upadlego wojownika;) oczywiscie mówię tutaj o jedynych słusznych serverach czyli tych zaczynających się od RP. Na PvP czy PvE wpisz człowieku co kolwiek, możebyć "truposz";p
MasterDD [ :-D ]
damnimstupid

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Pamiętaj o jednym. Jeżeli masz zamiar kiedyśtam rajdować i korzystać z komunikacji głosowej (TS/VT), to weź imię, które będzie łatwedo wymówienia dla "innostrańców" :)
Mamy w gildii huntera o imieniu Ypoxthonia - i nie jest to czytane po rosyjsku :)

glen dżonson [ mistrz IBF ]
perazakliszkibar
podperazapern
skrola
haldanachname
froldiu
podperazapern
proszki
perazleks
prakiszna
Loczek [ El Loco Boracho ]
Rychu Peja :D
bikero [ -bitpie- ]
Hellmaker - sluszna uwaga :)
ale w przypadku dlugich trudnych ksywe raczej wszyscy korzystaja ze skrotow.np na twojego by mowili "ypox"lub "ypo" ale mimo wszystko niecodzienna nazwa
Loczek - lol
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Cannon mince
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
carboniak, albo poprostu carbon.
Veriqs [ RASENGAN ]
OMG , i po co odkopujesz stary wątek ?
Wojduś [ Generaďż˝ ]
Dakar xD

Loon [ Panicz ]
silifys

Zabójca13 [ Generaďż˝ ]
Bloodman
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Veriqs-->ten wątek nie jest aż taki stary.