GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ksywa dla undead

20.12.2007
21:40
[1]

bikero [ -bitpie- ]

ksywa dla undead

wlasnie chce sobie stworzuc undead warlocka w wow
nie przychodzimi do glowy zadna ksywa co by mi sie podobala.
prosilbym o pomoc/podpowiedz
musi byc krotka w miare (jak bikero)bez zadnych liczb i duzych liter.
bikero juz stworzony :)

nobrain-ciekawe

20.12.2007
21:41
[2]

Narmo [ nikt ]

nobrain

20.12.2007
21:46
smile
[3]

Devil_Son [ Sponge! ]

(Not)A Fresh Meat.

20.12.2007
21:49
smile
[4]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Trupero

20.12.2007
21:53
smile
[5]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Czesio.

20.12.2007
21:54
[6]

Septi [ Starszy Generał ]

wowsoboring

20.12.2007
21:55
[7]

lolex00 [ Konsul ]

Avanger

20.12.2007
22:23
smile
[8]

bonio@Jr [ Pretorianin ]

Wędzonka lub 'TwojaTeściowa'

21.12.2007
12:35
smile
[9]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

perazapern
dziwne jak sami nieumarli

21.12.2007
12:36
smile
[10]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Satuk

21.12.2007
13:03
[11]

kubinho12 [ The Gooner ]

Forsaken - jeśli jeszcze nie zajęte :)

21.12.2007
13:04
[12]

bikero [ -bitpie- ]

dobrze by bylo gdyby po angielsku :)niektore sa zajete o dziwo

21.12.2007
13:05
[13]

dagger865 [ Pretorianin ]

Agarakuro

21.12.2007
13:06
smile
[14]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

Wacek

21.12.2007
13:08
[15]

Raziel [ Action Boy ]

kubinho12 --> gratuluję oryginalności i wyobraźni;p

Zrób jakąkolwiek, byleby pasowała do człowieka:) przecież undead to fallen humany:) także bez problemu możesz się nazwać np. Martinus i udawać upadlego wojownika;) oczywiscie mówię tutaj o jedynych słusznych serverach czyli tych zaczynających się od RP. Na PvP czy PvE wpisz człowieku co kolwiek, możebyć "truposz";p

21.12.2007
13:13
[16]

MasterDD [ :-D ]

damnimstupid

21.12.2007
13:52
smile
[17]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Pamiętaj o jednym. Jeżeli masz zamiar kiedyśtam rajdować i korzystać z komunikacji głosowej (TS/VT), to weź imię, które będzie łatwedo wymówienia dla "innostrańców" :)
Mamy w gildii huntera o imieniu Ypoxthonia - i nie jest to czytane po rosyjsku :)

21.12.2007
14:11
smile
[18]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

perazakliszkibar
podperazapern
skrola
haldanachname
froldiu
podperazapern
proszki
perazleks
prakiszna

21.12.2007
14:13
[19]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Rychu Peja :D

21.12.2007
14:15
[20]

bikero [ -bitpie- ]

Hellmaker - sluszna uwaga :)
ale w przypadku dlugich trudnych ksywe raczej wszyscy korzystaja ze skrotow.np na twojego by mowili "ypox"lub "ypo" ale mimo wszystko niecodzienna nazwa
Loczek - lol

21.12.2007
14:18
[21]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Cannon mince

01.01.2008
17:50
[22]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

carboniak, albo poprostu carbon.

01.01.2008
17:51
[23]

Veriqs [ RASENGAN ]

OMG , i po co odkopujesz stary wątek ?

01.01.2008
17:52
[24]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Dakar xD

01.01.2008
17:52
smile
[25]

Loon [ Panicz ]

silifys

01.01.2008
18:05
smile
[26]

Zabójca13 [ Generaďż˝ ]

Bloodman

01.01.2008
18:08
smile
[27]

Tenshay [ co znowu? ]

undead? ;]
albo majkel dzekson


ksywa dla undead - Tenshay
04.01.2008
18:21
[28]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Veriqs-->ten wątek nie jest aż taki stary.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.