GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Na jakich detalach powinienem grać w wiedzmina

20.12.2007
20:21
[1]

damian50 [ Junior ]

Na jakich detalach powinienem grać w wiedzmina

mam procek 7,2
1GB ram DDR
nvidia geforce 7600GT 250mb

na jakich detalach powinienem grać w wiedzmina

Z góry dzięki za odpowiedzi

20.12.2007
20:24
[2]

Mac94 [ TF2 Player ]

Napisz konkretniej jaki masz procesor?

20.12.2007
20:27
smile
[3]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

?? procek 7,2GHz?? stary!!! szalejesz!!

spoiler start

<hahaha> Taki jeszcze nie istnieje, chłopcze!!

spoiler stop

20.12.2007
20:27
[4]

MientusPL [ Konsul ]

procek 7,2 GHz czyli by wychodziło że masz 2x 3,6GHz.

A w takim wypadku masz 2 x 3,6GHz a nie 1x 7,2GHz. To zasadnicza różnica.

20.12.2007
20:29
[5]

Łysy Samson [ Konsul ]

Graj na takich, na których nie odczuwasz dyskomfortu spowodowanego ścinkami...

20.12.2007
20:30
smile
[6]

blood [ Killing Is My Business ]

Co to w ogóle za pytanie :F Sprawdź na jakich ustawieniach nie tnie Ci się gra i tyle ;/

20.12.2007
20:31
smile
[7]

piotrek12345 [ Pretorianin ]

procek 7,2 leże buahh

20.12.2007
20:37
[8]

Mazzop [ ]

z info CDPR
"2) Następujące karty graficzne obsługują grę w rozdzielczości 1024x768 przy średnim ustawieniu szczegółów:
...NVIDIA GeForce 7600 GT..."

Co do ogólnych wymagań, to procek (3,6 :)) ok, RAM trochę przymało, szczególnie jeżeli masz Vistę, ale od średnich śmiało możesz zaczynać, potem ewentualnie zmniejszyć coś w ustawieniach cieni bądź wyświetlania trawy, to najwięcej pomaga

20.12.2007
20:42
[9]

damian50 [ Junior ]

tylko jest w tym problem ze mój kolega ma owiele słabszego kompa i mu jakoś szybciej chodzi

20.12.2007
21:03
[10]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Może masz zawalony system ?

spoiler start
Procek 7,2 :D
spoiler stop

02.01.2008
02:19
[11]

orzinn [ Pretorianin ]

A jaki ram ddr jaki??? i karta taka se mam troche slabszego procka 6.2 ale mam za to 6 giga ramu 3 x2 ddr 4 i karte hd 2600 pro ddr 3

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.