damian50 [ Junior ]
Na jakich detalach powinienem grać w wiedzmina
mam procek 7,2
1GB ram DDR
nvidia geforce 7600GT 250mb
na jakich detalach powinienem grać w wiedzmina
Z góry dzięki za odpowiedzi
Mac94 [ TF2 Player ]
Napisz konkretniej jaki masz procesor?

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
?? procek 7,2GHz?? stary!!! szalejesz!!
MientusPL [ Konsul ]
procek 7,2 GHz czyli by wychodziło że masz 2x 3,6GHz.
A w takim wypadku masz 2 x 3,6GHz a nie 1x 7,2GHz. To zasadnicza różnica.
Łysy Samson [ Konsul ]
Graj na takich, na których nie odczuwasz dyskomfortu spowodowanego ścinkami...

blood [ Killing Is My Business ]
Co to w ogóle za pytanie :F Sprawdź na jakich ustawieniach nie tnie Ci się gra i tyle ;/

piotrek12345 [ Pretorianin ]
procek 7,2 leże buahh
Mazzop [ ]
z info CDPR
"2) Następujące karty graficzne obsługują grę w rozdzielczości 1024x768 przy średnim ustawieniu szczegółów:
...NVIDIA GeForce 7600 GT..."
Co do ogólnych wymagań, to procek (3,6 :)) ok, RAM trochę przymało, szczególnie jeżeli masz Vistę, ale od średnich śmiało możesz zaczynać, potem ewentualnie zmniejszyć coś w ustawieniach cieni bądź wyświetlania trawy, to najwięcej pomaga
damian50 [ Junior ]
tylko jest w tym problem ze mój kolega ma owiele słabszego kompa i mu jakoś szybciej chodzi
peter123456 [ Sun of a Beach ]
Może masz zawalony system ?
orzinn [ Pretorianin ]
A jaki ram ddr jaki??? i karta taka se mam troche slabszego procka 6.2 ale mam za to 6 giga ramu 3 x2 ddr 4 i karte hd 2600 pro ddr 3