GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Crysis, zabawa fizyką

20.12.2007
20:02
smile
[1]

MAROLL [ Marek ]

Crysis, zabawa fizyką



Robi wrażenie :)

20.12.2007
20:04
[2]

Mac94 [ TF2 Player ]

Było i do tego całkiem nie dawno.
Ale naprawdę robi wrażanie.

20.12.2007
20:06
[3]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

bylo kilka dni temu.
ale i tak jest swietne szkoda tylko ze nie mozna obejrzec jak te 3000 "barrels" wybuchaja

20.12.2007
20:27
smile
[4]

Tirane [ Konsul ]

Wypasione! Sporo roboty przy tym musialo byc :]

20.12.2007
21:47
[5]

Bojak [ Don ]

Niesamowite :O Jak real !

08.01.2008
18:01
smile
[6]

.: Veron :. [ Pretorianin ]

Robi wrażenie nie mogę się doczekać aż zagram ;)

08.01.2008
18:12
[7]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Zajebwabiście =]

08.01.2008
18:14
[8]

zalo [ Senator ]

czy ja wiem czy fajne... pokazuje tylko ze nawet dobry PC nie uciągnie tego w całej okazałości

08.01.2008
22:45
[9]

Bojak [ Don ]

Mój kolega stwierdził, ze ta fizyka jest kijowa, bo beczki nie mają strefy zgniotu i są takie same po uderzeniu...eehh co te gry nowej generacji robiąz ludźmi :)

Tak na prawde to fizyka jest zadziwiająca. Na przykład po trafieniu w pelną beczkę zawartość wypływa...i to nie jest takie same w każdym miejscu. Jeśli strzelimy u góry zawartość będzie wylewać się przez chwilę, a jak na dole - będzie płynąć tak długo, aż wszystko wyleci :) Logiczne, zgodne z rzeczywistością.

08.01.2008
22:53
smile
[10]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Na pewnym portalu poświęconym Crysisowi - Crymod, oprócz wielu już map i paru modów stworzonych przez graczy, pojawila się bardzo fajna mapka - Physis, najnowsza wersja to III. Polecam.


Crysis, zabawa fizyką  - Marsellus Wallace
08.01.2008
23:48
smile
[11]

D3O [ Konsul ]

Bardzo fajne, ale ciekawe jakiego kompa trzeba mieć żeby popatrzeć bezpośrednio na wybuch 3000 beczek :)

09.01.2008
00:07
[12]

coolerek-89 [ also known as Cool ]

Tyle roboty , tylko po to aby zobaczyć jak to wszystko runie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.