GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaki Tony Hawk's ?

20.12.2007
17:36
[1]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

jaki Tony Hawk's ?

myślę nad kupnem jakiegoś Tony Hawk'sa (gry oczywiście)

jaką cześć mi polecicie?

Myślę Nad Undergroundem 2 albo American Wasteland..czy wziąć coś innego?

20.12.2007
17:37
[2]

mycha921 [ Invisible ]

THUG2 jest nawet fajny.

20.12.2007
17:43
smile
[3]

knife [ Pretorianin ]

bierz Tonego 3 najlepsza część, gra wszechczasów
10/10
w każdej kategorii (tzn gryw muzyka optymalizaca humor)itp.
najwyższe oceny w magazynach i według opini graczy (gameranings.com,Gol)
"Masz mało wolnego czasu unikaj tej gry jak ognia"- (CDA 10/10)
Jedyny minus jest taki że gra się kończy.

20.12.2007
17:51
[4]

Łysy Samson [ Konsul ]

Na PC? AW bardzo mi sie podoba.

20.12.2007
18:00
[5]

fj_1 N [ Centurion ]

THPS3. THUG2 i AW to wandalistyczne słabizny.

20.12.2007
18:00
smile
[6]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Mi się podobał zawsze 3. Ten multiplayer, te 10milionowe combosy, ten klimat, te wyznaczone trasy combosów, mapy: airport, rio, foundry... piękna gra...

22.12.2007
11:05
[7]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Tony Howk's Underground 2, albo właśnie Amercan Westeland.

Oczywiście Amercian Westeland ma lepszą grafę

22.12.2007
11:11
[8]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

THUG2, zdecydowanie najlepsza! No jeszcze THPS3 był spoko.

22.12.2007
11:12
smile
[9]

Hitmanio [ Legend ]

Zawsze THPS2 ;P

22.12.2007
11:16
smile
[10]

bmw m3 [ Pretorianin ]

THPS2 ;P

22.12.2007
11:17
[11]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

Popieram THPS2 - najlepsza część.
A z tych dwóch AW wziąłbym.

22.12.2007
11:18
[12]

eJay [ Gladiator ]

Trójeczka rządzi, to właściwie ostatnia dobra część Tony'ego, kolejne czesci są zdecydowanie przekombinowane. Czwórka ma ponadto świetny soundtrack, chyba najlepszy z serii.

01.01.2008
18:25
[13]

Bechemoth [ Konsul ]

Powiem tak:
Underground 2 ma fajne lokacje aż 25.i postacie np. żołnierz z call of duty 2.

American Wasteland---można śmigać na rowerze i jest spore miasto można też robić stuczki bez deski:]

01.01.2008
18:27
[14]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

American Wasteland----> według mnie najlepsza z serii
No i jeszcze kiedyś duzo pogrywałem w Pro Skater 4

01.01.2008
18:28
[15]

cfs09 [ Konsul ]

Ja bym kupił THPS4, chyba najlepsza część serii. American Wasteland jest jakiś taki... odrzucający? THPS2 też jest świetny i jest tam chyba najlepsza muzyka w historii serii.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.