Ello997 [ Generaďż˝ ]
jaki Tony Hawk's ?
myślę nad kupnem jakiegoś Tony Hawk'sa (gry oczywiście)
jaką cześć mi polecicie?
Myślę Nad Undergroundem 2 albo American Wasteland..czy wziąć coś innego?
mycha921 [ Invisible ]
THUG2 jest nawet fajny.

knife [ Pretorianin ]
bierz Tonego 3 najlepsza część, gra wszechczasów
10/10
w każdej kategorii (tzn gryw muzyka optymalizaca humor)itp.
najwyższe oceny w magazynach i według opini graczy (gameranings.com,Gol)
"Masz mało wolnego czasu unikaj tej gry jak ognia"- (CDA 10/10)
Jedyny minus jest taki że gra się kończy.
Łysy Samson [ Konsul ]
Na PC? AW bardzo mi sie podoba.
fj_1 N [ Centurion ]
THPS3. THUG2 i AW to wandalistyczne słabizny.

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Mi się podobał zawsze 3. Ten multiplayer, te 10milionowe combosy, ten klimat, te wyznaczone trasy combosów, mapy: airport, rio, foundry... piękna gra...
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Tony Howk's Underground 2, albo właśnie Amercan Westeland.
Oczywiście Amercian Westeland ma lepszą grafę
endrju771 [ Teleinformatyk ]
THUG2, zdecydowanie najlepsza! No jeszcze THPS3 był spoko.

Hitmanio [ Legend ]
Zawsze THPS2 ;P

bmw m3 [ Pretorianin ]
THPS2 ;P
Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]
Popieram THPS2 - najlepsza część.
A z tych dwóch AW wziąłbym.
eJay [ Gladiator ]
Trójeczka rządzi, to właściwie ostatnia dobra część Tony'ego, kolejne czesci są zdecydowanie przekombinowane. Czwórka ma ponadto świetny soundtrack, chyba najlepszy z serii.
Bechemoth [ Konsul ]
Powiem tak:
Underground 2 ma fajne lokacje aż 25.i postacie np. żołnierz z call of duty 2.
American Wasteland---można śmigać na rowerze i jest spore miasto można też robić stuczki bez deski:]
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
American Wasteland----> według mnie najlepsza z serii
No i jeszcze kiedyś duzo pogrywałem w Pro Skater 4
cfs09 [ Konsul ]
Ja bym kupił THPS4, chyba najlepsza część serii. American Wasteland jest jakiś taki... odrzucający? THPS2 też jest świetny i jest tam chyba najlepsza muzyka w historii serii.