MARECKI711 [ Junior ]
silent hunter iii
Witam wszystkich.
Mam problem. Probuje uruchomis SHIII na swoim lapie. Po zainstalowaniu, konfigurator gry pokazuje, ze wszystkie minimalne wymagania sa spelnione. pomimo to gra nie chodzi. Obejzalem Intro i to wszystko. HELP!!!
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Eeee... niech ktoś zapoda ten link o precyzji wypowiedzi. ;p
MARECKI711 [ Junior ]
Intel Pentium 1.6Mobile, RAM 512, Radeon X300(128Mb), Windows XP
szyhal55 [ Chor��y ]
a po obejrzeniu intra wyskakuje jakis blad czy poprostu jest czarny ekran
silentcommando [ Junior ]
Witam podwodniaków.
Mam problem z grą.Mianowicie w grze po załadowaniu misji wyskakuje pauza której nie da się usunąć.W grę grałem wcześniej, mój PC "daje radę" wymaganiom gry.
Eich auch!
MARECKI711 [ Junior ]
dokladnie tak szyhal55. slychac tylko podklad dzwiekowy i nic nie da sie z tym zrobic...
Ebert [ Pretorianin ]
Grafika nie daje rady. Proponuję update sterowników chipsetu płyty, sterowników karty graficznej i oczywiście DirectX. Jeśli nie pomoże - nic nie zrobic. Masz mało RAMu i karta nie jest zbyt mocna.