GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

silent hunter iii

19.12.2007
20:23
[1]

MARECKI711 [ Junior ]

silent hunter iii

Witam wszystkich.
Mam problem. Probuje uruchomis SHIII na swoim lapie. Po zainstalowaniu, konfigurator gry pokazuje, ze wszystkie minimalne wymagania sa spelnione. pomimo to gra nie chodzi. Obejzalem Intro i to wszystko. HELP!!!

19.12.2007
20:25
[2]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Eeee... niech ktoś zapoda ten link o precyzji wypowiedzi. ;p

19.12.2007
20:35
[3]

MARECKI711 [ Junior ]

Intel Pentium 1.6Mobile, RAM 512, Radeon X300(128Mb), Windows XP

20.12.2007
17:01
[4]

szyhal55 [ Chor��y ]

a po obejrzeniu intra wyskakuje jakis blad czy poprostu jest czarny ekran

23.12.2007
18:21
[5]

silentcommando [ Junior ]

Witam podwodniaków.

Mam problem z grą.Mianowicie w grze po załadowaniu misji wyskakuje pauza której nie da się usunąć.W grę grałem wcześniej, mój PC "daje radę" wymaganiom gry.

Eich auch!

01.01.2008
22:45
[6]

MARECKI711 [ Junior ]

dokladnie tak szyhal55. slychac tylko podklad dzwiekowy i nic nie da sie z tym zrobic...

02.01.2008
11:00
[7]

Ebert [ Pretorianin ]

Grafika nie daje rady. Proponuję update sterowników chipsetu płyty, sterowników karty graficznej i oczywiście DirectX. Jeśli nie pomoże - nic nie zrobic. Masz mało RAMu i karta nie jest zbyt mocna.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.