Ranczo [ Geralt z Rivii ]
Need for Speed: Most Wanted vs Need for Speed: ProStreet
Która część Need for Speed jest lepsza Most Wanted czyProStreet.
Jeśli był już podobny wątek to sorry.
MUNDZIO [ fitam fas ciule ]
po dluzszym zapoznaniu z obydwoma tytulami chyba jednak most wanted.
na dluzsza mete pro street szybko sie nudzi , w zasadzie w kolko jezdzisz to samo tylko samochody zmieniasz , ilez mozna ?
w most wanted jednak tryb free ride w miescie z najlepiej tuningowanymi zabawkami przyniesie chyba nieco wiecej radosci niz jazda po zamknietych trasach (tak jak w pro street)
Veriqs [ RASENGAN ]
Ty a co lepsze ? bułki czy chleb ?

KoRniasty [ Chor��y ]
Ja myślę że to i to,bo fajny jest i MW i PS.
To zależy od ciebie.
Leon86 [ PREDATOR ]
Most Wanted. Ale Pro Street też nie jest zły. ( O niebo lepszy niż Carbon)

speedy24 [ F.I.S.H ]
Zdecydowanie MW, dlaczego? grafika lepsza od PS (jak dla mnie oczywiście), policja, "ponury" klimat, i kilka innych smaczków. Minusem jest tylko mała ilość części wizualnych, ale to akurat ujdzie bo to nie Underground 2, gdzie liczył się wygląd i prestiż.
xyz1929 [ Legionista ]
MW - większa swoboda, lepszy klimat. PS ma jedynie lepszą grafikę.
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Need For Speed: Most Wanted--napewno lepsza od NFS: PS. W końcu NFS: MW to najlepsza częśc serii

matus10 [ Junior ]
Moim zdaniem o wiele lepszy jest ProStreet

Dym14 [ C L I N I C ]
MW jest to moim zdaniem najlepsza i niedościgniona część serii. Nie wierzę że zrobią coś lepszego.

DVDdawDVD [ Konsul ]
Mi sie podoba most wanted i pro street
ale nie wiem który lepszy
Yanke$ [ Pretorianin ]
Moim zdaniem Pro Street jest lepszy
DJ Pinata [ in rainbows ]
ProStreet jest ładniejszy, ma lepszy model jazdy i większe opcje tuningu, a Most Wanted..też jest fajny.
To wziąłbym...ProStreeta chyba.
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Most Wanted. Zdecydowanie.. Chociaż jednej, dla mnie, najważniejszej w NFSach rzeczy nie ma - driftu.
Pro Street nie jest zły, ma dobrą grafikę, fajnie się jeździ.
Ale i tak obie te części nie są już tak dobre jak: Undergroundy, Porschaki czy choćby Hot Pursuit 2.
m3gtr [ Centurion ]
pro street, mw nawet skasowałem, bo po co mi?w ps dużo lepsze jest to że WSZYSTKO ma licencje.
endrju771 [ Teleinformatyk ]
MW, ponieważ: jazda dowolna, policja, fajne wyścigi, klimat, muzyka. W PS robi się cały czas to samo, tylko samochodami żongluje, 10 razy ten sam wyścig i jednym wozem. Lipton.
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Most Wanted. Chociaż ProStreet też mi się podoba, ale jednak NfS: MW jest lepsze.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Most Wanted górą a ProStreet kanałem

Mr.Rico [ Centurion ]
Most Wanted rządzi!!!

Velciraptor [ Legionista ]
prostreet to DNO polecam NFS MW ogromnie grywalna ,super samochody i muzyka CUDO