GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Need for Speed: Most Wanted vs Need for Speed: ProStreet

18.12.2007
20:28
[1]

Ranczo [ Geralt z Rivii ]

Need for Speed: Most Wanted vs Need for Speed: ProStreet

Która część Need for Speed jest lepsza Most Wanted czyProStreet.




Jeśli był już podobny wątek to sorry.

18.12.2007
20:47
[2]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

po dluzszym zapoznaniu z obydwoma tytulami chyba jednak most wanted.

na dluzsza mete pro street szybko sie nudzi , w zasadzie w kolko jezdzisz to samo tylko samochody zmieniasz , ilez mozna ?

w most wanted jednak tryb free ride w miescie z najlepiej tuningowanymi zabawkami przyniesie chyba nieco wiecej radosci niz jazda po zamknietych trasach (tak jak w pro street)

18.12.2007
20:48
[3]

Veriqs [ RASENGAN ]

Ty a co lepsze ? bułki czy chleb ?

18.12.2007
21:01
smile
[4]

KoRniasty [ Chor��y ]

Ja myślę że to i to,bo fajny jest i MW i PS.
To zależy od ciebie.

18.12.2007
21:16
[5]

Leon86 [ PREDATOR ]

Most Wanted. Ale Pro Street też nie jest zły. ( O niebo lepszy niż Carbon)

18.12.2007
21:28
smile
[6]

speedy24 [ F.I.S.H ]

Zdecydowanie MW, dlaczego? grafika lepsza od PS (jak dla mnie oczywiście), policja, "ponury" klimat, i kilka innych smaczków. Minusem jest tylko mała ilość części wizualnych, ale to akurat ujdzie bo to nie Underground 2, gdzie liczył się wygląd i prestiż.

18.12.2007
21:35
[7]

xyz1929 [ Legionista ]

MW - większa swoboda, lepszy klimat. PS ma jedynie lepszą grafikę.

19.12.2007
23:10
[8]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Need For Speed: Most Wanted--napewno lepsza od NFS: PS. W końcu NFS: MW to najlepsza częśc serii

20.12.2007
13:14
smile
[9]

matus10 [ Junior ]

Moim zdaniem o wiele lepszy jest ProStreet

20.12.2007
13:16
smile
[10]

Dym14 [ C L I N I C ]

MW jest to moim zdaniem najlepsza i niedościgniona część serii. Nie wierzę że zrobią coś lepszego.

20.12.2007
20:40
smile
[11]

DVDdawDVD [ Konsul ]

Mi sie podoba most wanted i pro street
ale nie wiem który lepszy

21.12.2007
11:22
[12]

Yanke$ [ Pretorianin ]

Moim zdaniem Pro Street jest lepszy

21.12.2007
11:26
[13]

DJ Pinata [ in rainbows ]

ProStreet jest ładniejszy, ma lepszy model jazdy i większe opcje tuningu, a Most Wanted..też jest fajny.
To wziąłbym...ProStreeta chyba.

21.12.2007
11:46
[14]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Most Wanted. Zdecydowanie.. Chociaż jednej, dla mnie, najważniejszej w NFSach rzeczy nie ma - driftu.

Pro Street nie jest zły, ma dobrą grafikę, fajnie się jeździ.

Ale i tak obie te części nie są już tak dobre jak: Undergroundy, Porschaki czy choćby Hot Pursuit 2.

05.01.2008
11:04
[15]

m3gtr [ Centurion ]

pro street, mw nawet skasowałem, bo po co mi?w ps dużo lepsze jest to że WSZYSTKO ma licencje.

05.01.2008
11:29
[16]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

MW, ponieważ: jazda dowolna, policja, fajne wyścigi, klimat, muzyka. W PS robi się cały czas to samo, tylko samochodami żongluje, 10 razy ten sam wyścig i jednym wozem. Lipton.

05.01.2008
11:42
[17]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Most Wanted. Chociaż ProStreet też mi się podoba, ale jednak NfS: MW jest lepsze.

06.01.2008
20:37
[18]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Most Wanted górą a ProStreet kanałem

04.03.2008
18:51
smile
[19]

Mr.Rico [ Centurion ]

Most Wanted rządzi!!!

04.03.2008
20:19
smile
[20]

Velciraptor [ Legionista ]

prostreet to DNO polecam NFS MW ogromnie grywalna ,super samochody i muzyka CUDO

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.