GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wielka prośba o klik.

18.12.2007
20:04
smile
[1]

Oflo [ Legionista ]

Wielka prośba o klik.

Mam do was wielką prośbę! Założyłem się z znajomym kto będzie miał większe miasto poprzez wejścia na stronę. Wiem że takie wątki już były, ale tu chodzi o mój honor! ;) Jak ktoś nie chcę pomóc to proszę się nie wypowiadać że Junior itp., a jak ktoś chce zrobić dla mnie tak dużo jak jeden klik i stracone 5 sek. z życiorysu to bardzo dziękuje!

18.12.2007
20:06
[2]

3w [ Generaďż˝ ]

ale wielkie miasto :P

18.12.2007
20:07
[3]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

KLIK!

18.12.2007
20:08
[4]

Shoggoth [ oka nie wyjme ]

+1

18.12.2007
20:11
[5]

Vidos [ Legend ]

+

18.12.2007
20:23
smile
[6]

Peter24 [ Konsul ]

+1

18.12.2007
20:25
smile
[7]

MadaKosnik [ Kocham Polki ]

Pyk

18.12.2007
20:26
smile
[8]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Klik!

18.12.2007
20:35
smile
[9]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

Ale wielkie miasto po prostu kolos.

18.12.2007
20:38
[10]

belhaven [ Centurion ]

+1

18.12.2007
20:53
[11]

Lara577 [ Konsul ]

+1

18.12.2007
20:54
smile
[12]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

+1
PS.ale wiocha :]

18.12.2007
20:56
[13]

Małp@ [ MKS Mława ]

wygrasz xD

18.12.2007
21:13
smile
[14]

pietras11 [ Pretorianin ]

nie wstawiaj takich wątków 1! ja raz wstawiłem to mi wywlili go

18.12.2007
22:01
smile
[15]

Sitros [ Konsul ]

+1
Po byku miasto!

18.12.2007
22:09
smile
[16]

Pawelc2 [ Pretorianin ]

klik

18.12.2007
22:11
[17]

m1a87z [ Juggler ]

+1 ładna metropolia :D

18.12.2007
22:13
[18]

mirencjum [ operator kursora ]

pyk

18.12.2007
22:14
[19]

Foks!k [ Volleball - ]

klik.

19.12.2007
00:52
[20]

Vidos [ Legend ]

pyk

19.12.2007
02:34
[21]

Snake5 [ Legionista ]

Klik

19.12.2007
03:31
[22]

Uno07 [ Senator ]

Klik

19.12.2007
16:42
smile
[23]

Oflo [ Legionista ]

No to dzisiaj proszę o drugą ture!

19.12.2007
16:44
[24]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

+1

19.12.2007
16:45
[25]

bikero [ -bitpie- ]

klik

19.12.2007
16:46
smile
[26]

DarthNerever [ Pretorianin ]

+1

19.12.2007
16:46
[27]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

+1

19.12.2007
16:47
[28]

bmw m3 [ Pretorianin ]

Klik

19.12.2007
16:57
smile
[29]

Oflo [ Legionista ]

Aha! Zachęcam również do podwyższenia mojej wiosce przemysłu ---->

19.12.2007
19:48
smile
[30]

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]

+1

19.12.2007
23:35
[31]

prick [ Centurion ]

mozecie u mnie tez klilknac ??

20.12.2007
00:02
[32]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

klik

20.12.2007
11:49
[33]

Vidos [ Legend ]

pyk

22.12.2007
19:00
[34]

Pawelc2 [ Pretorianin ]

klik

11.01.2008
17:09
smile
[35]

.: Veron :. [ Pretorianin ]

<<-- to moje również proszę o klik
KLIK

11.01.2008
17:11
[36]

Vidos [ Legend ]


Population
82

Revenues
12550 €

Unemployment
35 %
Transport
100 %
Criminality
0 %
Pollution
0 %

11.01.2008
17:14
[37]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

klik

11.01.2008
17:16
[38]

DumB [ Pretorianin ]

klik

11.01.2008
18:46
[39]

Notar [ Pretorianin ]

KA EL I KA = klik xD

11.01.2008
18:46
[40]

wishram [ lets dance ]

klik

11.01.2008
21:11
[41]

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]

Klik.

12.01.2008
08:25
[42]

Vidos [ Legend ]


Population
87

Revenues
13550 €

Unemployment
36 %
Transport
100 %
Criminality
0 %
Pollution
0 %

12.01.2008
13:06
[43]

Puchciol [ Pretorianin ]

klik, ale wy tez kliknijcei dla mnie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.