
Oflo [ Legionista ]
Wielka prośba o klik.
Mam do was wielką prośbę! Założyłem się z znajomym kto będzie miał większe miasto poprzez wejścia na stronę. Wiem że takie wątki już były, ale tu chodzi o mój honor! ;) Jak ktoś nie chcę pomóc to proszę się nie wypowiadać że Junior itp., a jak ktoś chce zrobić dla mnie tak dużo jak jeden klik i stracone 5 sek. z życiorysu to bardzo dziękuje!
3w [ Generaďż˝ ]
ale wielkie miasto :P
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
KLIK!
Shoggoth [ oka nie wyjme ]
+1
Vidos [ Legend ]
+

Peter24 [ Konsul ]
+1

MadaKosnik [ Kocham Polki ]
Pyk

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Klik!

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
Ale wielkie miasto po prostu kolos.
belhaven [ Centurion ]
+1
Lara577 [ Konsul ]
+1

lewy rangers [ Generaďż˝ ]
+1
PS.ale wiocha :]
Małp@ [ MKS Mława ]
wygrasz xD

pietras11 [ Pretorianin ]
nie wstawiaj takich wątków 1! ja raz wstawiłem to mi wywlili go

Sitros [ Konsul ]
+1
Po byku miasto!

Pawelc2 [ Pretorianin ]
klik
m1a87z [ Juggler ]
+1 ładna metropolia :D
mirencjum [ operator kursora ]
pyk
Foks!k [ Volleball - ]
klik.
Vidos [ Legend ]
pyk
Snake5 [ Legionista ]
Klik
Uno07 [ Senator ]
Klik

Oflo [ Legionista ]
No to dzisiaj proszę o drugą ture!
lewy rangers [ Generaďż˝ ]
+1
bikero [ -bitpie- ]
klik

DarthNerever [ Pretorianin ]
+1
peter123456 [ Sun of a Beach ]
+1
bmw m3 [ Pretorianin ]
Klik

Oflo [ Legionista ]
Aha! Zachęcam również do podwyższenia mojej wiosce przemysłu ---->

^Graczka^ [ Generaďż˝ ]
+1
prick [ Centurion ]
mozecie u mnie tez klilknac ??
StifflersMum [ M.I.L.F ]
klik
Vidos [ Legend ]
pyk
Pawelc2 [ Pretorianin ]
klik

.: Veron :. [ Pretorianin ]
<<-- to moje również proszę o klik
KLIK
Vidos [ Legend ]
Population
82
Revenues
12550 €
Unemployment
35 %
Transport
100 %
Criminality
0 %
Pollution
0 %
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
klik
DumB [ Pretorianin ]
klik
Notar [ Pretorianin ]
KA EL I KA = klik xD
wishram [ lets dance ]
klik
^Graczka^ [ Generaďż˝ ]
Klik.
Vidos [ Legend ]
Population
87
Revenues
13550 €
Unemployment
36 %
Transport
100 %
Criminality
0 %
Pollution
0 %
Puchciol [ Pretorianin ]
klik, ale wy tez kliknijcei dla mnie